Zlín – Sparta Praha 5:7 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 4:3 (kon.) | Třinec – Hradec Králové 3:2 (kon.)
Chomutov – Kometa Brno 7:2 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 2:5 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:5 (1:2, 1:0, 0:3)
HC Dynamo Pardubice
cz Sobota 17.10.2015, 17:00 • MFH Vítkovice • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 14. kolo

Jak jsem již předeslal, práce pro mládežníky ve Vítkovicích pro dnešek končí. Ode mne je to vše, přeji Vám krásný zbytek soboty, ale také krásnou neděli a zase někdy s Vámi, napočtenou. (19:01:25)

Vítkovický mládežnický program počínaje devatenáctou hodinou končí. Vítkovická juniorka nestačila na tu pardubickou a v poměru 2:5 prohrávají.
    Skóre otevřel v sedmé minutě Martin Krajňák, který se prosadil i u druhého gólu Pardubic. Kontaktní branku vstítil v 17. minutě Ollender. Vítkovice na začátku druhé třetiny dokázaly vyrovnat, autorem byl Dominik Kafka.
    Poslední třetina ale byla lekcí pro vítkovickou obranu. V šesté sekundě třetí třetiny se prosadil Zadina, na kterého navázal Hoskovec. Vítězství potvrdil gólem do prázdné brány Ondřej Panna.
    Vítkovice tak prohrávají s Pardubicema 2:5.

59:43
    Tento zápas se již jen dohrává.

59:19
    Žiak měl krátkou hůl na přihrávku od svého spoluhráče.

58:33
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    ONDŘEJ PANNA získal puk, přesprintoval půlku hřiště a do prázdné brány se trefil s bravůrou – 2:5. Asistence: Filip Zadina.

58:12
    Kuťák vystřelil na Červeného, ale mimo. Vítkovice ztrácí pásmo.

58:02
    Vítkovice hrají v šesti, bez brankáře!

58:02
    Oddechový čas pro domácí.

57:55
    Kafka poslal na Adamíka, ale pardubický hráč byl přeci jen rychlejší. Ale všechno haló můžeme odvolat, vše bylo totiž v ofsajdu.

57:35
    Ďurkáč poslal střelu na Červeného, puk minul bránu.

56:53
    Čtveřice hráčů rovnoměrně na obou stranách bojují o puk u mantinelu, k puku se dostává Rohlík, který nahazuje.

56:50
    Ofsajd domácích.

56:30
    Kusý z behkendu chtěl překonat Šimečka, ten puk odrazil.

55:49
    Kafka po chybě utekl obraně, ale Červeného nepřekonal! Na druhé straně sólo Zadiny, Šimeček zastavil. Obrany obou týmů teď zcela zaspaly!

55:17
    Pardubice vyhrávají vhazování a opět chtějí vsítit gól.

54:28
    Pardubice jdou opět do dvougólového trháku. Kusý skvěle poslal puk k bráně, kde se jej chopil JAKUB HOSKOVEC – 2:4. Asistence: Denis Kusý, Adam Růžička.

54:12
    Kuťák poslal puk na Červeného, ten našel své hráče.

54:00
    Jáchym na Ďurkáče, ten střílí, Červený předvedl excelentní lapačkový zákrok.

Patrik Martiník

Góly a asistencie: 17. Ollender (Ďurkáč), 24. Kafka (Jáchym) – 7. Krajňák (Kučera, Faltys), 16. Krajňák (Zadina, Beran), 41. Zadina (Krajňák), 55. Hoskovec (Kusý, Růžička), 59. Panna (Zadina)

HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Wanecki) – Adamík "C", Charvát, Čechman, Ďurkáč, Gabrhelík, Krčmář, Hartmann, Spratek – Kurovský, Malina, Žiak, Ollender, Danielčák, Kmošek, Kafka"A", Jáchym"A", Kuťák, Gřeš. Trenér: Pavel Trnka.
    HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Kučera, Faltys, Rudy – Benýšek, Panna"C", Hlaváček, Hoskovec, Velinský, Barakóci, Krajňák "A", Dušek, Zadina, Růžička, Kusý, Rohlík. Trenér: Václav Badouček.

Rozhodca: Vepřek L., Holibka D., Zedník M.