Olomouc – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Chomutov – Hradec Králové 2:1 (1:0 po s.n.)
Zlín – Liberec 1:3 (kon.) | Pardubice – Sparta Praha 2:4 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Piatok 16.10.2015, 17:20 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga (ČR) • 11. kolo

55:44
    Olomouci se naskýtá dobrá příležitost jak rozříznout nerozhodné skóre. Dvě minuty za podražení dostal Roman Szturc (VIT).

45:48
    Stanislav Balán (VIT) potrestán menším trestem, Mora bude hrát přesilovou hru.

41:46
    Alex Rašner (OLO) dostal dvě minuty podražení, Vítkovice mají šanci na otočení zápasu.

33:48
    Zatím jediný střelec dnešního utkání usedá na trestnou lavici. Martin Vyrůbalík (OLO) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

24:51
    Moru čeká další přesilovka. Petr Kolouch (VIT) dostal dvě minuty za sekání.

18:05
    Kovář (VIT) si počínal nedovoleně, proto Olomoucké čeká druhá početní výhoda v utkání.

05:44
    Prvním vyloučeným hráčem Vítkovic je Petr Strapáč (VIT). Dvě minuty inkasoval za nedovolené bránění.

01:40
    Je tu první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici putuje domácí forvard Radim Kucharczyk (OLO), který se provinil sekáním.

David Jahoda

Góly a asistencie: 5. Vyrůbalík (Kafka), 57. Knotek (Skrbek, Vyrůbalík) – 38. Balán (Burger, Zdráhal), 58. Olesz, 62. Kovář (Zdráhal)

HC Olomouc: Konrád (Vošvrda) – Vyrůbalík (C), Skrbek, Jaroměřský, Valenta, Ondrušek, Staněk, Rašner – Laš, Knotek, Kafka – Mikúš, Zeman, Holec – Vodný, Řípa, Eberle – Jergl, Herman, Kucharczyk.
    HC Vítkovice Ridera: Kantor (Dolejš) – Čerešňák, Kudělka, Sloboda, Štencel, Kovář, Pastor – Olesz, Strapáč, Szturc – Němec, Kolouch, Kucsera – Zdráhal, Balán, Burger (C) – Vandas, Húževka, Káňa.

Rozhodca: Hribik, Lacina – Bryška, Polonyi