Olomouc – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Chomutov – Hradec Králové 2:1 (1:0 po s.n.)
Zlín – Liberec 1:3 (kon.) | Pardubice – Sparta Praha 2:4 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Piatok 16.10.2015, 17:20 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga (ČR) • 11. kolo

Vítkovická série pokračuje, Ostravané mají momentálně na svém kontě čtyři výhry za sebou. Naopak Hanáci svou sérii neprodloužili, ta se zastavila na sedmi výhrách.

Já se s vámi loučím, přeji hezký zbytek dne. (20:37:45)

Lukáš KOVÁŘ - 2:3

61:27
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Olomoucká série výher právě končí! Obránce LUKÁŠ KOVÁŘ nahodil puk na Konrádovu klec a k radosti početné skupinky hostujících fanoušků puk skončil až v sítí. Asistence: Patrik Zdráhal.

60:52
    Kucsera se svým pokusem z mezikruží nebyl úspěšný.

60:41
    Roman Szturc byl v postavení mimo hru, Laš ho ale stejně od tvrdého hitu neušetřil.

60:01

Mora se zásluhou Jana Knotka dostala v 57. minutě do vedení, jenže trefa Olesze poslala vyrovnané utkání do prodloužení. Poznáme vítěze už v nastavení nebo dojde na samostatné nájezdy?

60:00

59:43
    Miroslav Holec dostal parádní nahrávku zpoza branky od Mikúše, Kantor se ale dokázal přesunout a puk vytěsnit svou maskou.

59:01
    Probíhá poslední minuta utkání, podaří se ještě některému z celků vstřelit branku, nebo vítěze po základní hrací době znát nebudeme?

58:37
    Řípova rána z levého kruh nebyla pro Kantora příliš nebezpečná.
    Rostislav OLESZ - 2:2

57:40
    Vítkovice bleskově vyrovnávají! Hned po buly se k puku dostal ROSTISLAV OLESZ, který dokázal propasírovat kotouč až za Konrádova záda. Bez asistence.

57:35
    Komplikace pro Olomouc. Na trestnou lavici usedá Tomáš Valenta (OLO) za nebezpečnou hru vysokou holí.

57:29
    Vítkovice musí dohánět jednobrankovou ztrátu. Je jasné, že teď všechny své síly vrhnou do útoku.
    Jan KNOTEK - 2:1

56:51
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Mora nakonec využívá přesilovou hru a tři minuty před koncem třetí části jde opět do vedení. Pavel Skrbek poslal kotouč na pravý kruh, kde byl se svou střelou připraven JAN KNOTEK. Přesouvající se Kantor na puk nedosáhl. Asistence: Pavel Skrbek, Jan Vyrůbalík.

56:31
    Kohouti zatím svírají hosty v jejich obranném pásmu, vítkovičtí obránci ale zatím zvládají svou úlohu skvěle.

David Jahoda

Góly a asistencie: 5. Vyrůbalík (Kafka), 57. Knotek (Skrbek, Vyrůbalík) – 38. Balán (Burger, Zdráhal), 58. Olesz, 62. Kovář (Zdráhal)

HC Olomouc: Konrád (Vošvrda) – Vyrůbalík (C), Skrbek, Jaroměřský, Valenta, Ondrušek, Staněk, Rašner – Laš, Knotek, Kafka – Mikúš, Zeman, Holec – Vodný, Řípa, Eberle – Jergl, Herman, Kucharczyk.
    HC Vítkovice Ridera: Kantor (Dolejš) – Čerešňák, Kudělka, Sloboda, Štencel, Kovář, Pastor – Olesz, Strapáč, Szturc – Němec, Kolouch, Kucsera – Zdráhal, Balán, Burger (C) – Vandas, Húževka, Káňa.

Rozhodca: Hribik, Lacina – Bryška, Polonyi