Sparta Praha – Třinec 7:5 (kon.) | Liberec – Olomouc 0:1 (kon.) | Hradec Králové – Zlín 2:1 (kon.)
Litvínov – Pardubice 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 6:4 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Olomouc
cz Nedeľa 11.10.2015, 16:00 • Home Credit Arena • Tipsport extraliga (ČR) • 10. kolo

57:06
    Lašova jedovka prolétla těsně vedle domácí klece! To mohlo být pro Liberec fatální.

56:32
    Na trestnou lavici teď zamířil liberecký hráč, konkrétně Michal Bulíř (LIB) na dvě minuty za faul kolenem.
    52:36 Pavel SKRBEK - 0:1

52:36
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Home Credit Aréna utichla! Po sérii náhodných odrazů se puk dostal k Řípovi, ten měl dobrou pozici, ale raději ještě vybídl ke skórování najíždějícího PAVLA SKRBKA, který střelou zápěstím překonal Lašáka. Asistence: Jiří Řípa, Michal Vodný.

47:00
    Po hluché pasáži hry bez šancí si Tygři zahrají přesilovku. Kafka (OLO) byl za sekání odměněn dvouminutovým pobytem na trestné lavici.

43:18
    Birner (LIB) je odeslán na trestnou lavici za podražení.

Dnešní utkání sleduje 4 485 diváků.

36:24
    Je tu další vyloučení. Skrbek (OLO) obdržel dvě minuty za hákování.

30:45
    Další možnost pro Tygry. Olomouc hrála v šesti a právem dostala dvě minuty, trest odpyká Petr Kafka.

26:37
    Kohouti jdou do tří! Laš (OLO) inkasoval menší trest za vysokou hůl.

25:13
    Ondrušek (OLO) za nedovolené bránění dostal dvě minuty.

23:37
    Neuvěřitelné! Staněk prachbídně rozehrál přesně na hůl Bulíře a ten jel zničehonic sám na Konráda! Svým zakončením však Bulíř i díky drobnému zákroku olomouckého brankáře trefil jen tyč.

21:27
    Neskutečné! Lašák nejistě zasáhl proti Skrbkově střele vyrazil puk před sebe, kde stál připravený Eberle. Ten ale svou dorážku otřel o Lašáka, což bylo rozhodující, protože od ramene slovenského brankáře zamířil puk do břevna.

21:15
    Šimek (LIB) podrazil Mikúše a odsedí si dvě minuty na trestné lavici.

19:38
    Bulíř na pravé straně přenechal puk Jonákovi, ten z vrcholu kruhu vypálil a za Konrádem zvonila tyč!

16:43
    První početní výhoda pro Moru. Plutnar (LIB) je odeslán na trestnou lavici za hákování.

12:20
    Další přesilovka pro Tygry. Vyrůbalík (OLO) inkasoval dvě minuty za podražení.

11:40
    Nebezpečí před domácí klecí! Eberleho střela se po odrazu jednoho z domácích obránců odrazila na horní síť Lašákovy brány. K šťastné brance chybělo pár centimetrů.

08:03
    Výtiskova rána ihned po buly se od bruslí Hermana odrazila do protipohybu Branislava Konráda. Naštěstí pro hosty vyklouzal puk těsně vedle levé tyčky.

05:46
    Konrád (OLO) však dostal dvě minuty za podražení.

03:50
    Vyrůbalík nejistě rozehrál a kotouč se trochu šťastně odrazil mezi kruhy k Bulířovi. Jeho následný pokus škrtl jen lapačku hodně vytěžovaného brankáře Moravanů.

00:41
    Sražená střela se odrazila k Bulířovi, který měl u levé tyčky skvělou možnost skórovat. Z bezprostřední blízkosti však nasměroval puk jen do ramene Branislava Konráda.