Martin – Poprad 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Zvolen 3:4 (po pr.) | Nitra – Žilina 1:2 (kon.)
Piešťany – Trenčín 0:1 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Nedeľa 04.10.2015, 18:00 • Easton Aréna, Piešťany • Tipos Extraliga (SR)

59:52
    Znovu Chábera, neuveriteľný výkon gólmana Dukly v týchto minutach. Ani tento závar na bránkovisku gól nepriniesol.
    58:15

58:15
    Piešťany bez brankára a neskutočný, naozaj neskutočný zákrok Cháberu, ktorý chytil Filipovi strelu do prázdnej bránky. Lapačkou. Neuveriteľný zákrok.

53:08
    Petrovického formácia teraz zatlačila puk na bránkovisko, Rybár aj nevedel, kde puk je, napokon ho ale zaľahol.
    50:22

50:22
    Dukla v pásme , Gipters bez hokejky, Holendova strela od modrej opečiatkovala obe tyčky a odrazila sa von. Holendova smola.

47:16
    Pohotová strela Olveckého z pravého kruhu, rovnako pohotový zákrok Rybára.
    45:39

45:39
    1652 divákov videlo teraz takmer gól Trenčína, puk poskakoval na bránkovej čiare po aktivite Zaťka, do brány sa nedostal. Piešťany mali šťastie v tomto momente.

45:20
    Petráš s Ručkayom v dobrých šanciach pred bránkou neuspeli.

42:10
    Výborne v defenzívnej činnosti v strednom pásme Gipters, posunul puk Hudecovi do brejku 2 na 1, Hudec trafil tyčku.

39:04
    Znovu skvelý Chábera rieši závar pred svojou bránou, stroskotal na ňom Ručkay aj ďalšie pokusy o dorážku. Buly. Hrá sa už 5 na 5.

38:22
    Šimíček pri pravej tyčke nepretlačil puk do siete, dobrá presilovka Piešťan.

37:46
    Chábera teraz vytiahol čarovnú lapačku pri Brňákovej dorážke pri pravej tyčke. Zásluhou brankára Dukly je tak stále stav nezmenený. Buly.

37:04
    2 min. Hatala (TRE), nedovolené bránenie.
    37:00

37:00
    Dobrý tlak Piešťan, výborný zákrok Cháberu.

34:15
    Ručjayivu zatiaľ nie je dopriate, znovu dobrý pokus pri pravej tyčke a výborný zákrok Cháberu.

31:32
    2 min. Ručkay (PIE), vysoká hokejka.

No a hlavný Jonák začína byť medzi divákmi v Piešťanoch rovnako populárny ako minule hlavný Lauff. 12 sekúnd o dvoch hráčov.

29:44
    2 min. Brňák (PIE), nešportové správanie.

Domácim sa nepáčil verdikt čiarových a pri opakovanej príležitosti zrejme čosi Brňák utrúsil na ich adresu. A dostal dvojku za nešportové správanie.

25:17
    2 min. Tomčák (PIE), hákovanie.

Chvíľu predtým tutovka Vozdeckého s Olveckým, Rybár zaľahol puk v bránkovisku.
    23:23

23:23
    Ručkay pri pravej tyčke v závere presilovky s veľkou dávkou smoly, keď už diváci pomaly kričali gól. Puk napokon prešiel vedľa bránky. Dukla v plnom počte.

22:40
    Holovičova dobrá strela švihom z pravého kruhu, myslím, že zazvonila o tyčku, tlak Piešťan trvá.

21:19
    2 min. Olvecký (TRE), nedovolené bránenie.

18:07
    2 min. S. Hudec (PIE), nedovolené bránenie.

Jasný faul na Dlouhého, ktorý v strednom pásme Hudeca obišiel a ten zatiahol ručnú.
    17:33 KOYŠ - 0:1

17:33
    Trenčín dal gól!
    Už v rovnovážnom stave dostal dosť priestoru pred bránkoviskom PATRIK KOYŠ, ktorý prepasíroval puk pomedzi Rybárove nohy do bránky a otvára tak skóre.

Asistencia: Hlinka.

16:39
    Ručkayovi nesadol puk, Olvecký sa tak dostal až pred Rybára, ten jeho príklep vyrazil, na druhej strane v dobre šanci Šimíček, rovnako dobre zasiahol Chábera.

15:00
    2 plus 2 min. Hudec (TRE), údery
    2 min. Nechala (TRE), údery
    2 min. Brancis (PIE), údery
    2 min. Kučera (PIE), údery

Myslím, že správne rozhodnutie Jonáka, presilovka Piešťan 5 na 4.

10:47
    2 min. Zlocha (TRE), údery
    2 min. Ručkay (PIE), údery.

Trochu šalamúnske rozhodnutie, úder išiel iba od Zlochu, Ručkay ho postrčil chvíľu predtým, čo ale Jonák nesignalizoval, potom už od Ručkaya úder nešiel. Každopádne, hrá sa 4 na 4.

07:16
    2 min. Holovič (PIE), napadnutie.

Hlavný Jonák stret Holoviča s Cháberom za bránkou Dukly posúdil ako faul a naselduje dlhá presilovka o dvoch hráčov. 1:04.

06:20
    2 min. Brancis (PIE), hákovanie.
    05:19

05:19
    Aj Dukla mala teraz podobnú šancu ako Piešťany pred chvíľou, strelcom spomedzi kruhov bol tuším Petrovický, Rybár vyrazil.

02:48
    Prvá gólovka, Filip Hudec pekne z ľavej strany nabil medzi kruhy Tomčákovi, jeho strelu z prvej reflexívne vyrazil betónom Chábera. Pekný moment, aj domáceho útoku, aj trenčianskeho gólmana.