Pittsburgh – Tampa Bay 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:0 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 2:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 4:0 (kon.) | LA Kings – Anaheim 1:2 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:1 (kon.)
San Jose Sharks
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Vancouver Canucks
cz Streda 30.09.2015, 04:30 • SAP Center, San Jose • Príprava NHL

58:57
    Hosté to zkouší bez brankáře, se šesti hráči v poli!

55:57
    A do třetice hra ve čtyřech. Vyloučenými jsou Jannik Hansen (VAN), dvě minuty za nedovolené bránění, a Patrick Marleau (SJS), menší trest za hrubost.

Dnešní utkání sleduje 14165 diváků.

52:46
    Brent Burns (SJS) značně komplikuje situaci svému týmu, když usedá na trestnou lavici s dvouminutovým flastrem za krosček. Hosté budou hrát ve čtyřech proti třem!

52:21
    Znovu se bude hrát se čtyřmi hráči v poli na obou stranách. Za nesportovní chování jsou menším trestem potrestáni Brenden Dillon (SJS) a Derek Dorsett (VAN).

48:46
    Dvě minuty se bude hrát ve čtyřech. Brenden Dillon (SJS) i Jannik Hansen (VAN) dostávají oba dvě minuty za kosček.

45:23
    Hosté si svou aktivitou na úvod třetí části vybojovali přesilovou hru. Na trestnou lavici putuje obránce Brent Burns (SJS), dvě minuty za podražení.
    27:43 Brent BURNS - 2:1

27:43
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Domácí si berou zpět ztracené vedení, když v prostoru levého kruhu dostal hodně času i prostoru BRENT BURNS, jehož střela se odrazila od bránícího Bartkowského přímo mezi nohy brankáře Millera! Asistence: Mirco Mueller, Nikolaj Goldobin.

21:56
    Přesilovka pro Vancouver. Za hákování je vyloučen Mirco Mueller (SJS).

19:55
    Ještě jedna střela Burnse přišla v první třetině, tvrdá rána z mezikruží ale končí na Millerových betonech!

19:05
    Jones byl opět v permanenci a nyní předvedl parádní hru na brankovišti, kde zastavil střelu Gaunceho i následné dorážky hostí, to vše vleže!
    18:34 Jared MCCANN - 1:1

18:34
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Velká chyba domácích při rozehrávce znamená vyrovnání stavu utkání! Sharks rozehrávali naslepo z rohu kluziště, ale puk poslali přímo na hůl JAREDA MCCANNA před branku, odkud trefil parádní ranou švihem přesně levý horní roh domácí branky!

15:40
    Zatím největší šance Canucks přišla zničehonic! Hansen dostal nečekaně mnoho prostoru ve středu hřiště a taková nabídka se prostě neodmítá. Forvard hostů si to namířil přímo k Jonesovi, jenže ten si s jeho zakončením mířícím na tělo dokázal poradit!

12:04
    Přesilovku si zahrají nyní hosté, Logan Couture (SJS) dostává dvě minuty za hákování.
    10:00 Tommy WINGELS - 1:0

10:00
    To, co dlouho viselo ve vzduchu, prostě muselo přijít. Domácí se po velkém tlaku takřka po celou první desetiminutovku dostávají do vedení, když se tečovanou střelou prosazuje TOMMY WINGELS! Asistence: Paul Martin, Tomáš Hertl.

06:53
    Hosté se i přes velký tlak San Jose v oslabení ubránili, jenže čeká je další oslabení. Chris Tanev (VAN) krosčekoval Tomáše Hertla a již míří na trestnou lavici.

04:51
    Tvrdá rána Vlasice od modré nadělala Millerovi spoustu problémů, následná dorážka Warda mířili do branky a domácí hráč již zvedal ruce, gólman hostů ale nakonec udržel puk před brankovou čarou.

04:35
    První přesilová hra utkání míří na domácí stranu. Za hákování je vyloučen Brandon Prust (VAN).

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 10. Wingels (Martin, Hertl), 28. Burns (Muller, Goldobin) – 19. McCann

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Dillon, Martin, Mueller, Vlasic, Braun, Burns – Pavelski "A", Marleau, Torres, Braun, Thornton "A", Couture "A" Ward, Hertl, Tierney, Wingels, Goldobin, Nieto.
    Vancouver Canucks: Miller (Markstrom) – Tanev "A", Edler "A", Corrado, Bartkowski, Biega, Hutton – Vey, Prust, Dorsett, Cracknell, Corrado, Hansen "A", Kenins, Baerstchi, Gaunce, McCann, Horvat, Grenier, Virtanen.

Rozhodca: Jackson, Skilitier – Heyer, McElman

Diváci: 14165