Pittsburgh – Tampa Bay 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:0 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 2:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 4:0 (kon.) | LA Kings – Anaheim 1:2 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:1 (kon.)
San Jose Sharks
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Vancouver Canucks
cz Streda 30.09.2015, 04:30 • SAP Center, San Jose • Príprava NHL

55:57
    A do třetice hra ve čtyřech. Vyloučenými jsou Jannik Hansen (VAN), dvě minuty za nedovolené bránění, a Patrick Marleau (SJS), menší trest za hrubost.

52:46
    Brent Burns (SJS) značně komplikuje situaci svému týmu, když usedá na trestnou lavici s dvouminutovým flastrem za krosček. Hosté budou hrát ve čtyřech proti třem!

52:21
    Znovu se bude hrát se čtyřmi hráči v poli na obou stranách. Za nesportovní chování jsou menším trestem potrestáni Brenden Dillon (SJS) a Derek Dorsett (VAN).

48:46
    Dvě minuty se bude hrát ve čtyřech. Brenden Dillon (SJS) i Jannik Hansen (VAN) dostávají oba dvě minuty za kosček.

45:23
    Hosté si svou aktivitou na úvod třetí části vybojovali přesilovou hru. Na trestnou lavici putuje obránce Brent Burns (SJS), dvě minuty za podražení.

21:56
    Přesilovka pro Vancouver. Za hákování je vyloučen Mirco Mueller (SJS).

12:04
    Přesilovku si zahrají nyní hosté, Logan Couture (SJS) dostává dvě minuty za hákování.

06:53
    Hosté se i přes velký tlak San Jose v oslabení ubránili, jenže čeká je další oslabení. Chris Tanev (VAN) krosčekoval Tomáše Hertla a již míří na trestnou lavici.

04:35
    První přesilová hra utkání míří na domácí stranu. Za hákování je vyloučen Brandon Prust (VAN).

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 10. Wingels (Martin, Hertl), 28. Burns (Muller, Goldobin) – 19. McCann

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Dillon, Martin, Mueller, Vlasic, Braun, Burns – Pavelski "A", Marleau, Torres, Braun, Thornton "A", Couture "A" Ward, Hertl, Tierney, Wingels, Goldobin, Nieto.
    Vancouver Canucks: Miller (Markstrom) – Tanev "A", Edler "A", Corrado, Bartkowski, Biega, Hutton – Vey, Prust, Dorsett, Cracknell, Corrado, Hansen "A", Kenins, Baerstchi, Gaunce, McCann, Horvat, Grenier, Virtanen.

Rozhodca: Jackson, Skilitier – Heyer, McElman

Diváci: 14165