D. Moskva – Ufa 6:3 (kon.) | Viťaz – Metallurg Magnitogorsk 2:7 (kon.) | Záhreb – Čeljabinsk 2:1 (kon.)
HC Slovan – Nižnekamsk 0:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Neftechimik Nižnekamsk
Pondelok 28.09.2015, 19:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

58:14
    Mihalik odkorčuľoval na trestnú za seknutie a Neftechimik bude zápas dohrávať s výhodou jedného muža na ľadovej ploche.

52:02
    Sergejev dostal dve minúty za držanie hokejky, podarí sa belasým konečne vsietiť?

49:12
    Bryncev si to rozdal so Šťastným, Bryncev dostal dve minúty za nedovolené bránenie, Šťastný za hrubosť, hráme štyria proti štyrom.

46:33
    Kašpar dostal dve minúty za podrazenie a garde sa vymení, presilovú hru budú hrať hostia.

40:46
    Hákovanie v podaní Ogurcova, ktorý už odkorčuľoval na trestnú lavicu, presilová hra pre domácich.

30:53
    Trest pre hráčsku lavičku hostí za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche, opäť presilovka pre Slovan.

28:25
    Za držanie opustil hraciu plochu smerom na trestnú lavicu Bryncev, presilovku dostal k dispozícii Slovan.

16:43
    Lušňák dostal za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou menší trest v trvaní dvoch minút.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 24. Zdunov (Grigorenko, Taffe), 48. Žukov (Stas, Milovzorov), 59. Berezin (Taffe, Grigorenko)

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Starosta, Švarný, Barker, Novák, Mihalik, Sersen (A), Luža – Jeglič, Tičar, Šťastný – Kašpar, Nedorost, Nagy (A) – Miklík, Surový (C), Bartovič – Skalický, Viedenský, Lušňák
    Neftechimik Nižnekamsk: Sudnicin (Kolppanen) – Sergejev, Riasenský, Ogurcov, Berezin, Ľamin, Bryncev, Jevsejenkov (A), Kuzmin – Milovzorov, Polygalov (A), Žukov – Rybin (C), Stas, Lapenkov – Zdunov, Taffe, Grigorenko – Kitarov, Kulikov, Chajrullin

Rozhodca: Kulakov, Cyplakov – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 7.080