Vítkovice – Tappara 0:2 (kon.) | Blues – Mannheim 4:1 (kon.) | Rauma – Mníchov 5:3 (kon.)
IFK Helsinky – Davos 2:1 (kon.) | Třinec – HV71 2:2 (kon.) | Jyväskylä – TPS 2:2 (kon.)
Liberec – Linköping 4:1 (kon.) | Košice – Skellefteå 4:3 (kon.) | Sparta Praha – Zürich 3:2 (kon.)
Färjestad – Luleå 0:3 (kon.) | Vienna – Litvínov 3:4 (kon.) | Salzburg – Storhamar 1:3 (kon.)
Düsseldorf – Kärpät 0:2 (kon.) | Eisbären – Stavanger 3:0 (kon.) | Djurgården – Växjö 4:3 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Storhamar Hockey Hamar
cz Utorok 22.09.2015, 19:15Liga majstrov • 1/16 finále

59:58
    Lokken Ostli je ještě vyloučen na dvě minuty a domácí tak budou hrát šestou přesilovou hru. Ovšem již skoro žádný čas nezbývá.

54:48
    Bude se vylučovat na obou stranách. Na straně domácích je to Ferriero za krosček, na straně hostů byl vyloučen Gustafssonza sekání. Oba hříšníci dostávají dvě minuty. Hra bude pokračovat se čtyřmi hráči na obou stranách.

40:22
    Ihned z kraje třetí třetiny je vyloučen hostující Andersson na dvě minuty. Čtvrtá přesilová hra Salzburgu začíná.

37:52
    Domácí se budou bránit. Zdeněk Kutlák si vykoledoval dvě minuty za sekání a hostům se otevírá možnost přesilové hry.

27:58
    Nyní se však vylučovat bude. Dvě minuty dostává hostující obránce Jimmy Andersson, který tak oslabuje své mužstvo.

Se sirénou byl ještě vyloučen Oskar Ostlund za napadení. Domácí si tak vyzkouší druhou přesilovou hru v dnešním utkání.

02:40
    Je tu první vyloučení. Za držení si jde odpočinou hostující Lokken Ostli za držení. Red Bull začíná početní výhodu.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 49. Beach (Connelly) – 29. Berglund (Gustafsson), 39. Larrivee (Hotham, Jensen), 57. Reichenberg

EC Red Bull Salzburg: Weinhandl (Gracnar) – Connelly, Fahey, Kutlák, Pallestrang, Heinrich, Viveiros, Rauchenwald, Lindner – Ferriero, Welser, Walter – Ledin, Hughes, Duncan – Komarek, Latusa, Cijan – Hochkofler, Beach, Brucker
    Storhamar Hockey Hamar: Ostlund (Hestmann) – Andersson, Hotman, De La Rose, Bull, Lokken Ostli, Haugen, Baarnhielm – Larrivee, Jensen, Skadsdammen – Gustafsson, Reichenberg, Berglund – Zettergren, Hesbråten, Ronnild – Langdalen, Gulliksen, Gran
    Utorok 06.10.2015
    Storhamar - Salzburg 3:2

Góly a asistencie: 11. Andersson (Berglund), 50. Berglund (Bull, Andersson), 59. Andersson (Berglund) – 46. Fahey (Komarek), 57. Sterling (Hughes)