Chievo – Inter 0:1 (kon.) | Bergamo – Hellas Verona 1:1 (kon.) | Bologna – Frosinone 1:0 (kon.)
CFC Janov – Juventus 0:2 (kon.) | AS Rím – Sassuolo 2:2 (kon.) | Turín – Sampdoria 2:0 (kon.)
Carpi FC – Fiorentina 0:1 (kon.) | Neapol – Lazio 5:0 (kon.)
Bologna FC
1:0 (1:0)
Frosinone Calcio
cz Nedeľa 20.09.2015, 15:00Talianska Seria A • 4. kolo
    86. Soddimův centr skončil na břevně

86
    Gólmanu Mirantemu opět nyní pořádně zatrnulo, když střílený centr Soddima orazítkoval břevno jeho branky!

83
    Ciofani spálil další gólovou šanci, když z vápna poslal míč k pravé tyči, kam ale bleskově skočil Mirante, který parádním zákrokem udržel svému týmu těsné vedení!

80
    Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Luca Paganini, přichází Daniele Verde.

79
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Franco Brienza, přichází Filippo Falco.

78
    A mohlo být srovnáno! Ciofani se zavěsil do vzduchu a poslal míč svoji hlavičkou do břevna domácí branky!

74
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Matteo Mancosu.

63
    Do sbírky hříšníků se zařazuje nyní i Soddimo.

62
    Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Aleksandar Tonev, přichází Danilo Soddimo.

61
    V posledních minutách se nám pořádně žlutí. Další kartu této barvy obdržel a za skluz na levé straně Paganini.

56
    Crisetig byl na hřišti ani ne minutku a už si od sudího vykoledoval žlutou kartu.

55
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Amadou Diawara, přichází Lorenzo Crisetig.

54
    Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Samuele Longo, přichází Daniel Ciofani.

52
    Destro podrazil na straně hřiště protihráče a od sudího si vysloužil žlutou kartu.

46
    A Bologna se mohla ujmout dvougólového vedení! Skvělou akci svého týmu zakončoval Brienza, který ale z gólové pozice poslal míč pouze do boční sítě!
    44. Hlavička Diakitého

44
    Diakité si dobře naběhl na balon a jeho hlavička nebezpečně přelétla branku Bologně. Nechybělo mnoho, aby měl brankář Mirante práci.

32
    Longo tvrdě zajel na půli do protihráče a za svůj zákrok byl potrestán žlutou kartou.
    27. Anthony MOUNIER - 1:0

27
    Bologna právě vstřelila branku!
    Domácí tým se ujímá vedení! Nádherný pas Oikonomou z hloubi pole našel výborně rozběhnutého ANTHONY MOUNIERA, který ve vápně nezaváhal a poslal míč přesnou křižnou střelou k protější tyči. Brankář Leali byl na jeho střelu krátký.

18
    Diawara zajel tvrdě do soupeře a od sudího si vysloužil žlutou kartu.

Dominik Rejthar

Góly: 27. Mounier (Oikonomou)

Karty:   18. Diawara (BLG), 52. Destro (BLG), 56. Crisetig (BLG) – 32. S. Longo (FRS), 61. Paganini (FRS), 63. Soddimo (FRS)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 12:20. Střely mimo: 2:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:17.
    Bologna FC: Mirante – Ferrari, Rossettini, Oikonomou, Masina – Taïder, Diawara (55. Crisetig), Pulgar – Mounier, Destro (74. Mancosu), Brienza (79. Falco).
    Náhradníci: A. Da Costa, Stojanović – Morleo, Crisetig, Falco, Mancosu, Mbaye, Acquafresca, Maietta, Gastaldello, Brighi, Crimi.

Frosinone Calcio: Leali – Rosi, Diakité, Blanchard (C), Pavlovic – Paganini (80. Verde), Chibsah, Sammarco, Tonev (62. Soddimo) – S. Longo (54. Ciofani), Dionisi.
    Náhradníci: Zappino, L. Gomis – Crivello, Russo, Gori, Frara, Ciofani, Soddimo, Verde, Castillo, Bertoncini.

Rozhodca: Orsato – Crispo, Valeriani