Tottenham – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Southampton – Manchester United 2:3 (kon.) | Liverpool – Norwich 1:1 (kon.)
Liverpool FC
1:1 (0:0)
Norwich City
Nedeľa 20.09.2015, 17:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 6. kolo

Zápas v Liverpoole sa skončil. Domáci dnes remizovali s Norwichom City 1-1 po góloch z 48. a 61. minúty. Ako prví sa presadili domáci zásluhou gólu Ingsa, no už o 13 minút vyrovnal Martin. Liverpool bol lepším tímom, mal niekoľko dobrých príležitostí na druhý gól, ale nevyužil ich a tak sa musí uspokojiť s jedným bodom za remízu. Hlavný rozhodca dnes udelil 3 žlté karty, z toho dve na strane hostí. To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (18:55:20)

90+4

90+4
    Po rohovom kope zakončoval Lallana, ale jeho pokus z hranice 16ky letel ďaleko od pravej žrde.

90+4
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Liverpool bude zahrávať rohový kop, ktorý bude jednou z posledných príležitostí.

90+3
    V absolútnom závere sa Liverpoolu nedarí. Lopta je v strede ihriska a domáci sa len ťažko dostávajú pred bránu Norwichu.

90+2
    Hostia sa snažia využívať rýchle protiútoky, ale obrana Liverpoolu zatiaľ nerobí chyby a všetko spoľahlivo pokrýva.

90+1
    Domáci sa po niekoľkých prihrávkach pred 16kou Norwichu nedostali do zakončenia, a celá akcia sa končí odkopom od brány.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú domáci, ktorí sa snažia dostať pred 16ku Norwichu.

89
    V absolútnom závere sa domáci snažia akýmkoľvek spôsobom dostať do zakončenia. Ings sa však nepredral cez dvoch obrancov Norwichu, a nasleduje tak iba odkop od brány.

88
    Liverpool sa sám vytlačil z útočnej polovice faulom, a tak majú hostia chvíľku na oddych.

87
    Coutinho sa v snahe rýchlo rozohrať outové vhadzovanie dopustil chyby, a hlavný rozhodca prisúdil loptu Norwichu.

86
    V závere zápasu sa hostia už iba bránia, ale brankár Ruddy skvele pokrýva lopty smerujúce do jeho 16ky a tak sa domáci nedostávajú do veľkých príležitostí.

85
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Dorrans, a nahradí ho O´Neil.

84
    Teraz sa Liverpoolu konečne podarilo dostať pred 16ku Norwichu, ale brankára Ruddyho domáci neohrozili.

83
    O loptu sa teraz bojuje v strede ihriska, a domáci sa nedostávajú do šancí.

82
    Ings zahodil obrovskú šancu, keď sa tesne pred bránu Norwichu natlačilo hneď niekoľko hráčov, ale celá situácia sa nakoniec skončila iba odkopom od brány Norwichu.

81
    Liverpool sa snaží dostať pred 16ku Norwichu nakopávanými loptami. Zatiaľ to však neprináša želaný úspech.

80
    Ďalšia strela Coutinha, tentokrát z hranice 16ky, ale lopta smerovala ďaleko od ľavej žrde.