Azerbajdžan – Nemecko 0:3 (kon.) | Arménsko – Rumunsko 2:3 (kon.) | Andorra – Írsko 0:2 (kon.)
Taliansko – Slovinsko 1:0 (kon.) | Lotyšsko – Česko 1:1 (kon.) | Rakúsko – Rusko 4:3 (kon.)
Fínsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Albánsko – Portugalsko 1:6 (kon.) | Island – Sev. Írsko 1:1 (kon.)
Bulharsko – Luxembursko 3:0 (kon.) | Čierna Hora – Malta 0:0 (kon.) | Srbsko – Litva 5:0 (kon.)
Turecko – Holandsko 0:1 (kon.)
Čierna Hora
0:0 (0:0)
Malta
cz Utorok 08.09.2015, 18:30 • Gradski Stadion Podgorica, Podgorica • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 1

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:24:34)

Je dobojováno. Černá Hora nepotvrdila roli favorita a s Maltou remizovala 0:0. Domácí byli jasně lepší, stále se tlačili dopředu, ale neprosadili se.

90+4
    Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Montebello, přichází Zammit.

90+2
    Možná o poslední střelu se postaral Duranović, ale Calleja Cremona opět vše vyřešil a podržel svůj celek.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Do zakončení se protlačil domácí Vusurović, ale jeho pokus nebyl přesný.

87
    Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Camenzuli, přichází B. Muscat.

85
    Po rohu zakončil Cesare, ale Kordič byl pozorný a s pokusem si poradil. Nutno ale dodat, že to byla velká šance hostujícího celku!

84
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Tučević, přichází Maras.

84
    Malta se po delší době vydala dopředu a vybojovala rohový kop, vůbec první v zápase.

82
    Tak to je velká komplikace pro domácí fotbalisty, protože Vujačić vyfasoval červenou kartu a Černá Hora bude dohrávat v deseti!

80
    Po rohu se do zakončení dostal Vujačić, ale branku netrefil. Je před námi posledních deset minutek.

79
    Rohový kop pro Černou Horu.

78
    Obraz hry je stále stejný. Černá Hora se tlačí dopředu a jde za vedoucí brankou, tak uvidíme, co domácí vymyslí.

76
    Žlutou kartu dostává Duranović (Černá Hora).

76
    Černá Hora přidala a je to znát. Domácí mají velký tlak, ale ve finální fázi se zatím trápí.

74
    Z přímého kopu to vyzkoušel Djordjević a po jeho povedené ráně skončil kulatý nesmysl na brankové konstrukci!

73
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Savićević, přichází Vukčević.

73
    Žlutou kartu dostává Sam. Arab (Malta).

71
    Na sebe to tentokrát vzal Duranović, ale jeho rána nebyla přesná.

70
    Je před námi posledních dvacet minutek a Černá Hora hraje s Maltou stále 0:0. Bude to ještě hodně zajímavé.

67
    Rohový kop rozehrál Janković, ale ani z tohoto rohu domácí nic nevytěžili.

66
    Černá Hora vybojovala další rohový kop.

65
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Kukuličić, přichází Duranović.

63
    Další střelecký pokus. Tentokrát to vyzkoušel Kukuličić, ale ani on nedokázal trefit zařízení.

61
    Žlutou kartu dostává Hočko (Černá Hora).

60
    Po rohu se do zakončení protlačil Vujačić, ale branku, kterou střeží Calleja Cremona netrefil.

59
    Další rohový kop pro Černou Horu.

57
    Míč opět poslal do vápna Janković, ale ani tentokrát domácí nic nevymysleli a Malta stále drží cennou remízu.

56
    Je tu další rohový kop pro domácí, už osmý.

55
    Tentokrát to zkusil Vusurović, ale hosté jeho pokus zblokovali.

54
    Z přímého kopu to vyzkoušel aktivní Pepić, ale jeho ráně scházela přesnost a Calleja Cremona nemusel zasahovat.

53
    Domácí zahrávali zajímavou standardní situaci, ale ani z té nic nebylo.

51
    Stále se hraje na polovině Malty, která je pod velkým tlakem, ale zatím odolává.

49
    Míč poslal do vápna Pepić, ale žádný z jeho spoluhráčů se nedostal do zakončení.

48
    Po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro domácí mladíky.

47
    Domácí začali hodně zostra a hned vybojovali rohový kop.

46

Vše je připraveno, druhý poločas může začít.

Druhý poločas začne přibližně v 19:32.

První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém dominuje domácí celek, ale branku zatím nevstřelil. Malta pouze brání a směrem dopředu nevymyslela vůbec nic. Uvidíme, co nám hlavně domácí fotbalisté předvedou ve druhém poločase a zda se dostanou do vedení. Bude to ještě zajímavé.

45+1

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    U míče jsou domácí fotbalisté, ale směrem dopředu se jim zatím vůbec nedaří.

41
    První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Uvidíme, zda ještě něco zajímavého uvidíme.

39
    Domácí se opět tlačí dopředu, ale Malta stále velmi dobře brání a drží cennou remízu.

37
    Žlutou kartu dostává Janković (Černá Hora).

35
    Své střelecké štěstí zkusil i Kukuličić, ale ani jeho rána nebyla z kategorie přesných.

33
    I tento roh rozehrál Janković, ale dopadl stejně, jako ty předchozí, takže Malta se opět ubránila.

32
    Stále se hraje na polovině Malty. Domácí vybojovali další rohový kop.

30
    Míč poslal do vápna Janković, ale ani tento roh nepřinesl úvodní branku.

30
    Po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro Černou Horu.

29
    Je tu další rohový kop pro domácí mladíky.

28
    Žlutou kartu dostává Guillaumier (Malta).

27
    Domácí tlačí, ale nemohou se prosadit. Zkusil to i Hočko, ale hradbu těl nepropálil.

25
    Ale nic z něho nebylo, protože celé snažení skončilo útočným faulem.

24
    Po další akci je tu rohový kop pro Černou Horu.

22
    Ke střele se po hezké akci dostal domácí Tučevič, ale i tentokrát byl Calleja Cremona na svém místě a stav zápasu se nemění.

20
    Úvodních dvacet minutek tedy branku nepřineslo a Černá Hora hraje s Maltou stále bez branek. Čekáme i na první větší šanci.

18
    Na trávníku se nic zajímavého neděje. Obraz hry je totiž stále stejný, domácí útočí a hosté se brání, zatím úspěšně.

16
    I tentokrát se Malta ubránila. Hosté ale míč pouze odkopli a na tahu je tak opět Černá Hora.

14
    Černá Hora se stále tlačí dopředu, ale v útočné fázi se zatím trápí.

12
    Domácí mají tlak, ale zatím z toho branka nebyla. Ke střele se nyní dostal Savićević, ale hostující brankář si připsal další úspěšný zákrok.

10
    Domácí podnikli další akci a na jejím konci byl Janković, jenže jeho projektilu scházela přesnost.

8
    Míč poslal do vápna Pepić, ale do zakončení se nikdo nedostal. Malta se tak opět ubránila.

7
    Je tu další rohový kop pro domácí celek.

6
    Do zakončení se po rohu dostal Janković, ale Calleja Cremona byl na svém místě a s touto střelou si poradil.

5

4
    Zatím se ale vše odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a na první střelecký pokus čekáme.

2
    Domácí začali aktivně a od úvodního hvizdu se tlačí dopředu.

1

Vše je připraveno, jdeme na to.

Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

Černá Hora: M. Kordić – Tučević, Vujačić, Kopitović, Hočko, Janković, Savićević, Pepić, Djordjević (C), Vusurović, Kukuličić
    Náhradníci: Carević – Vukčević, Vujanović, Adžović, Milojko, Duranović, Maras

Malta: Calleja Cremona – Briffa, Sam. Arab, Camenzulli (C), Bezzina, Cesare, Guillaumier, Cremona, Montebello, Mbong
    Náhradníci: Borg – Zammit, Micallef, Agius, B. Muscat, Conor Borg, Degabriele

Rozhodčí: Kalogeropoulos – Baltas, Koula.

Duel mezi Černou Horou a Maltou začne v 18:30 hodin a my budeme u toho. Máme se na co těšit.

Černá Hora zatím odehrála dva zápasy a jednou vyhrála a jednou prohrála. V tom prvním porazila doma 1:0 Moldavsko, ale ve druhém na Moldavsko nestačilo a prohrála 0:1. Uvidíme, jak si domácí povedou dnes.

Malta už odehrála tři zápasy. V úvodním duelu remizovala Malta v Moldavsku, poté možná trochu překvapivě vyhrála v Lotyšsku a naposledy prohrála s Českem. Na svém kontě má tak čtyři body.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další zápasy kvalifikace na ME hráčů do 21 let a my budeme sledovat duel mezi Černou Horou a Maltou. Jasným favoritem tohoto utkání je domácí celek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Jakub Kopřiva

Góly:

Karty:   37. Janković (CHO), 61. Hočko (CHO), 76. Duranović (CHO) – 28. Guillaumier (MAL), 73. Arab (MAL), 90+5. Musca (MAL)   82. Vujačić (CHO)

Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 9:0. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:12.
    Čierna Hora: M. Kordić – Tučević (84. Maras), Vujačić, Kopitović, Hočko, Janković, Savićević (73. Vukčević), Pepić, Djordjević (C), Vusurović, Kukuličić (65. Duranović)

Malta: Calleja Cremona – Briffa, Sam. Arab, Camenzulli (C) (87. B. Muscat), Bezzina, Cesare, Guillaumier, Cremona, Montebello (90. Zammit), Mbong

Rozhodca: Kalogeropoulos – Baltas, Koula