Azerbajdžan – Nemecko 0:3 (kon.) | Arménsko – Rumunsko 2:3 (kon.) | Andorra – Írsko 0:2 (kon.)
Taliansko – Slovinsko 1:0 (kon.) | Lotyšsko – Česko 1:1 (kon.) | Rakúsko – Rusko 4:3 (kon.)
Fínsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Albánsko – Portugalsko 1:6 (kon.) | Island – Sev. Írsko 1:1 (kon.)
Bulharsko – Luxembursko 3:0 (kon.) | Čierna Hora – Malta 0:0 (kon.) | Srbsko – Litva 5:0 (kon.)
Turecko – Holandsko 0:1 (kon.)
Lotyšsko
1:1 (0:0)
Česko
cz Utorok 08.09.2015, 17:00 • Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava) • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 1

Je tu konec kvalifikačního zápasu o EURO hráčů do jednadvaceti let mezi Lotyšskem a Českou republikou. Sledovali jsme průměrné utkání, ve kterém se českému celku příliš nedařilo. Navíc domácí Lotyši se v 53. minutě dostali do vedení a Čechům se dlouho nedařilo najít odpověď. Ta přišla až v 83. minutě, když se prosadil Stanislav Klobása. V závěrečné desetiminutovce měli Češi tlak, avšak míč do brány podruhé již protlačit nedokázali. (18:55:05)

90+4

90+4
    Poslední šanci v zápase měl Zdeněk Linhart, jeho hlavička po centru Havlíka se ale mezi tři tyče nevešla.

90+4
    Již probíhá poslední minuta zápasu. Míč mají Češi, ale jen na vlastní polovině.

90+2
    Jenže po jeho centru do vápna viděl izraelský rozhodčí faul a je pískáno. Rozehrávat bude gólman Kurakins.

90+2
    Linhart doslova vybojoval standardka pro český celek. Je to vyloženě na centr do vápna. U míče Trávník.

90+1
    Češi se stále tlačí na polovinu soupeře, čas se jim ale na dokonání obratu už rychle krátí.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
    90. Čermák zkoušel hlavičkovat

90
    Na Havlíkův centr z levé strany si naběhl Čermák a rybičkou zamířil jen těsně mimo!

88
    Také domácí ale očividně chtějí vyhrát a závěr bude ještě asi zajímavý.

87
    Češi samozřejmě chtějí zápas vyhrát a okamžitě se ženou opět do útoku.
    85. Stanislav KLOBÁSA - 1:1

85
    Česko právě vstřelilo branku!
    Centr Čermáka z pravé strany hrudí sklepl Trávník přesně proti noze STANISLAVA KLOBÁSY, který tvrdou ranou propálil gólmana Kurakins – 1:1.

84
    Další žlutou kartu za faul dostal nyní Litvinskis.

83
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Václav Černý, přichází Tomáš Souček.

83
    Svarups nyní bránil v rozehrávce českého týmu a dostává žlutou kartu.

82
    Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Andrejs Kiriļins, přichází Kaspars Svarups.
    81. Kirilins vysoko přestřelil

81
    Po obrovské chybě Holzera se míč dostal ke zcela volnému Kiriļinsovi, který šel sám na Vorla. Místo technického zakončení zvolil ale tvrdou střelu, která šla vysoko nad!