Fínsko – Faerské ostrovy 1:0 (kon.) | Bielorusko – Luxembursko 2:0 (kon.) | S. Macedónsko – Španielsko 0:1 (kon.)
Slovensko – Ukrajina 0:0 (kon.) | Anglicko – Švajčiarsko 2:0 (kon.) | Litva – San Maríno 2:1 (kon.)
Slovinsko – Estónsko 1:0 (kon.) | Lichtenštajnsko – Rusko 0:7 (kon.) | Moldavsko – Čierna Hora 0:2 (kon.)
Švédsko – Rakúsko 1:4 (kon.)
Bielorusko
2:0 (1:0)
Luxembursko
cz Utorok 08.09.2015, 20:45 • Borisov-Arena, Borisov, Bělorusko (kapacita 13.000 diváků) • Kvalifikácia ME

84
    Poslední střídání také v běloruské ekipě. Hlavička Sjarheje Kornilenka před několika desítkami vteřin byla tím posledním, čím se útočník Běloruska zapsal do statistik. Na posledních zhruba osm minut je nahrazen útočníkem BATE Borisov Mikalajem Signevičem.

76
    Domácí tým podruhé střídá. Z placu míří za potlesku tribun střelec dvou dnešních gólů Michajl Gordejčuk, kterého nahrazuje Timofej Kalačev.

69
    Ještě před jeho rozehráním hosté naposled střídají. Maurice Deville jde z placu a místo něj nastupuje na závěrečných zhruba pětadvacet minut David Turpel – útočník za útočníka.

58
    Bělorusové poprvé střídají. Z placu míří Alexander Hleb, kterého nahrazuje Sjarhej Kisljak.

46
    Do druhého poločasu nastoupili hosté s dvěma novými hráči. Útočníka Burtonu Auréliena Joachima nahrazuje Stefano Bensi, také utočník. Místo Bena Payala bude hrát Daniel da Mota.