Tappara – Zug 3:1 (kon.) | Rauma – Luleå 0:3 (kon.) | Litvínov – Blues 3:2 (po pr.)
Mníchov – EC-KAC 6:1 (kon.) | Linz – Düsseldorf 5:3 (kon.) | Gap – Eisbären 3:1 (kon.)
Rapaces de Gap
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Eisbären Berlín
cz Nedeľa 06.09.2015, 18:00 • Alp' Arena, Gap (kapacita 2800 míst) • Liga majstrov • Skupina 16

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (20:26:23)

Konečná tabulka skupiny P, postupuje Curych a Eisbären:

1. ZSC Lions – 4 zápasy, 12 bodů, skóre 20:10
    2. Eisbären – 4 zápasy, 3 body, skóre 12:13
    3. Gap – 4 zápasy, 3 body, skóre 9:18
    Gap slaví historickou výhru v CHL, s letošním ročníkem se ale se soutěží loučí...

V posledním utkání základních skupin Champions Hockey League jsme se dočkali mírného překvapení. Francouzský Gap si připsal totiž první body za domácí vítězství 3:1 nad Eisbärenem Berlín. K postupu to ovšem francouzskému mistrovi nestačilo.

V první třetině úřadoval na ledě především jeden hráč, Matt Carter totiž během krátké chvíle využil dvě přesilové hry svého týmu a dal tak dnešnímu utkání rázný směr. Druhá Carterova branka se nakonec ukázala vítěznou.

Eisbärenu se v druhé části hry podařilo snížit, prosadil se Jonas Müller, víc toho ale německý tým nestihl. V 5.. minutě pak dal zápasu definitivní tečku pojišťujícím gólem Camilo Miettinen. Gap tak porazil na domácím ledě Eisbären Berlín 3:1!

Střely: 16:30
    Vhazování: 28:28
    Trestné minuty: 18:16
    Přesilové hry: 2/7-1/8

59:30
    Bertrand lapí i další ránu Floriana Busche z pravé strany!

59:08
    Petri Vehanen zůstává na střídačce, Eisbären zkusí štěstí v šesti hráčích v poli!

59:08
    Matt Carter je vyloučen za hákování, hosté tak ještě mají poslední příležitost s dnešním utkáním něco udělat.

59:01
    Už začala poslední minuta dnešního utkání, Marc-Andre Bernier se skoro dokázal vytočit až do zakončení, nakonec ho hosté zbavili kotouče.

58:29
    Sražená střela Henryho Haase, puk končí v rohu, odkud ho domácí hráči odklízí do středního pásma.

57:45
    Aurelien Bertrand si závěr utkání užívá, dalším zákrokem jen potvrzuje svůj skvělý dnešní výkon.

57:12
    Utkání už se spíše jen dohrává, v útočném pásmu se v posledních minutách drží více hráči Gapu.

56:35
    Po třetí inkasované brance hosté už definitivně rezignovali, stále ale ještě nemůžou úplně vypnout, musí bránit svůj postup.

56:02
    Bertrand si připisuje další úspěšný zákrok, od modré čáry tvrdě pálil Jonas Müller.

55:41
    Vehanen musel likvidovat další příležitost domácích, před branku se natlačil Anthony Rech.

55:07
    Julian Talbot si pěkně narazil puk ve středním pásmu, ke střele se už ale útočník Eisbärenu nedostal.

54:39
    Fanoušci domácího týmu si současný stav zápasu užívají, bouřlivý aplaus při dostání kotouče z obranného pásma Gapu budiž příkladem.
    Camilo MIETTINEN - 3:1

54:04
    Tým Gap právě vstřelil branku!
    Domácí z ničeho nic dávají branku na 3:1 a velmi se přibližují výhře v dnešním zápase! Rána Chada Langlaise od modré čáry trefila před brankou CAMILA MIETTINENA tak šikovně, že se puk odrazil před prázdnou branku a Miettinen jej v pádu dopravil do branky! Asistence: Chad Langlais a Anthony Rech.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 11. Carter (Miettinen, Goličić), 13. Carter (Goličić, Bernier), 55. Miettinen (Langlais, Rech) – 32. Müller (Olver, Gervais)

Rapaces de Gap: Bertrand (Dubos) – Langlais, Maher, Trabichet (C), Kramár, Chapelier, McEachen, Baridon, Seignez – Carter, Bernier, Goličić – Miettinen, Rech, Richter – Doherty, Bouvet, Perez – Rohat, Da Costa, Guiberteau. Trenér: Luciano Basile.
    Eisbären Berlín: Vehanen (Nastiuk) – Baxmann, Dupont, Müller, Gervais, Hördler, Haase, Braun – Noebels, Olver, Pohl – Talbot, Mulock, Machacek – Busch, Rankel (C), Kuji – Tallackson, Ziegler, Filin. Trenér: Uwe Krupp.

Rozhodca: Massy, Barcelo – Furet, Caillot