Lotyšsko – Česko 1:2 (kon.) | Turecko – Holandsko 3:0 (kon.) | Wales – Izrael 0:0 (kon.)
Malta – Azerbajdžan 2:2 (kon.) | Nórsko – Chorvátsko 2:0 (kon.) | Island – Kazachstan 0:0 (kon.)
Bosna – Andorra 3:0 (kon.) | Cyprus – Belgicko 0:1 (kon.) | Taliansko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Lotyšsko
1:2 (0:2)
Česko
Nedeľa 06.09.2015, 18:00Kvalifikácia ME • Skupina A

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (20:11:45)

Počet prihrávok: 336:483

V prvom polčase predviedlo Česko dobrý výkon a viedlo po ňom rozdielom dvoch gólov, o ktoré sa postarali David Limberský a Vladimír Darida. Po zmene strán prevzali iniciatívu domáci hráči a v 73. minúte Artūrs Zjuzins znížil na 1:2. Na tomto výsledku sa už nič nezmenilo a keďže Turecko vyhralo nad Holandskom 3:0, naši západní susedia sa môžu tešiť z postupu na Majstrovstvá Európy! Gratulujeme!

90+3

90+3
    Vaněk posiela loptu po pravom krídle, kde však nenabieha nik z jeho spoluhráčov. V posledných sekundách ešte budú mať loptu na svojich kopačkách domáci hráči.

90+2
    Autové vhadzovanie domácich letí až do šestnástky, kde všetko rieši Petr Čech.

90+2
    Nový muž na trávniku nedovolil domácemu hráčovi preniknúť do pokutového územia. Naši západní susedia sú necelé dve minúty od postupu na Majstrovstvá Európy!

90+1
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Česko strieda: Odchádza Dočkal, prichádza Selassie.

89
    Pri zdanlivo ľahkých prihrávkach však prichádza nedorozumenie a loptu vypichol Višnakovs a po rýchlom prieniku po pravom krídle poslal loptu do šestnástky, kde ju odvracia Suchý.

89
    Pri lopte sú znova hostia. ktorí si prihrávajú na istotu v strede ihriska.

87
    Loptu majú momentálne na svojich kopačkách domáci hráči, hostia sa ich snažia napádať. Rakels si pri útočnej snahe počínal nedovolene.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 7 913 divákov.

86
    Pre Česko je taktiež veľmi dôležitý aj priebežný stav zápasu Turecka s Holandskom, v ktorom vedie Turecko 3:0.

85
    Hostia kombinujú na útočnej polovici, nenáhlia sa smerom dopredu.

84
    Dlhý center hostí hlavou zachytil Limberský a poslal loptu na spoluhráča, čo mu nevychádza celkom podľa jeho predstáv, ale dôležité pre neho momentálne je aj to, že sa hrá ďaleko od českej brány.

83
    Zjuzinsov roh nepriniesol ohrozenie pre Petra Čecha a dopredu môžu ísť hostia.

83
    Cauna posiela center do šestnástky, tam je lopta zblokovaná na rohový kop.

83
    Česko sa dopúšťa faulu a nasleduje nebezpečný priamy kop domácich hráčov.

82
    Škoda si v pokutovom území dobre vyskočil na center, no jeho hlavičku smerujúcu do stredu brány chytá Vanins.