Hokejová Liga mistrů – 5. hrací den (kon.) | Hokejová Liga mistrů – 6. hrací den (kon.)
koniec udalosti
Hokejová Liga mistrů – 6. hrací den

cz Piatok 28.08.2015, 12:00Hokejová Liga Majstrov

22:42
    Konečné výsledky šestého hracího dne letošního ročníku Ligy mistrů:
    HC Sparta Praha – Storhamar Hockey Hamar 1:2
    HC Oceláři Třinec – Stavanger Oilers 4:3 po prodl.
    EHC Red Bull Mnichov – HC Košice 1:0
    HC Davos – Färjestads BK 0:1
    SC Bern – IFK Helsinky 3:2 po náj.
    Frölunda Indians – JYP Jyväskylä 3:2

22:38
    Do zdáného konce došel i poslední dnešní zápas, ve které švédská Frölunda zvítězila ve skandinávském derby nad Jyväskylou 3:2 po gólu Lehkonena, který se trefil jen šest minut před koncem zápasu.

Branky a nahrávky:
    6. Lasch (Carlsson, Fantenberg), 18. Lasch (Johnson, Tömmernes), 54. Lehkonen (Bengtsson, Janmark) – 16. Tavi (Salmio), 48. Antonen (Kalteva, Kolehmainen)

22:29
    Rozhodující nájezd Andrew Ebbetta rozhoduje o výhře Bernu, který po nájezdech poráží Helsinky, které dlouho měly zápas rozehraný lépe, ale nedokázaly ho dotáhnout do vítězného konce.

23. G.-A. Randegger (Ebbett, Reichert), 56. Krueger (Kobasew), rozh. náj. Ebbett – 25. Partanen (Leino), 43. Partanen (Leino, Puustinen)

22:26
    Gól! Frölunda Indians – JYP Jyväskylä 3:2!
    Frölunda se v utkání s Jyväskylou opět ujímá vedení! V 54. minutě se švédským Indiánům daří využít rychlou akci, při níž kotouč vyslal Bengtsson na hokejku Lehkonena, který pálil z první a trefil šibenici.

22:17
    Pětiminutové prodloužení v Bernu nerozhodlo, budeme tak svědky samostatných nájezdů!

22:13
    Gól! Frölunda Indians – JYP Jyväskylä 2:2!
    Jyväskylä srovnává na 2:2. Mikko Kalteva zachytil volný puk a následně jej prostrkl na hokejku najíždějícího JOOSEHO ANTONENA, který technickou střelou na zadní tyčku překonává Johanssena!

22:12
    Dlouhé čekání na první gól ve Vaillant Areně je u konce! Hostující Färjestad v prodloužení využívá přesilovku, kterou si přenesl ze závěru třetí třetiny a získává z ledu Davosu bonusový bodík. Jedinou branku zápasu na své konto připisuje Robbie Earl!

61. Earl (Johansson)

22:04
    Prodloužení se dočkají oba zápasy, jejichž začátek byl naplánován na 19:45. Zatímco Davos a Färjestads odehráli celých 60 minut bez branek, Bern dokázal srovnat v závěru zápasu s Helsinkami. Přinese nastavený čas i první nájezdy dnešního dne, ať už v Davosu nebo v Bernu?

21:59
    Gól! SC Bern – IFK Helsinky 2:2!
    Bern srovnává! Čtyři a půl minuty před konce se podařilo Justinu Kruegerovi srovnat na 2:2 a utkání tak směřuje do prodloužení, pokud se ve zbývajících několika minutách nedokáže jeden z týmů prosadit.

21:35
    Gól! SC Bern – IFK Helsinky 1:2!
    Mika Partanen svou druhou brankou v dnešním utkání otáčí vývoj zápasu s Bernem a Helsinky se ujímají vedení! Ten napřáhl a tvrdou ranou prostřelil Schwendenera.

21:32
    Gól! EHC Red Bull Mnichov – HC Košice 1:0!
    Červení býci jdou necelých devět minut před koncem do vedení! Kettemer po pravém křídle zavezl kotouč do pásma a z ostrého úhlu jej nahodil na Melicherčíka, k dorážce se následně prokousal MADS CHRISTENSEN a střelou z otočky otevřel skóre!

21:30
    Třinec vítězí po gólu v prodloužení! V 64. minutě o vítězství Ocelářů za dva body rozhoduje Zbyněk Irgl, jehož rána prošla až za záda hostujícího brankáře. Po prohře Sparty tak přeci jen český fanoušek může pocítit radost z výhry v dnešním programu Ligy mistrů.

11. Klesla (Klepiš), 25. Orsava (Hrňa, Klesla), 52. Klesla (Klepiš, Polanský), 64. Irgl (Polanský, Klesla) – 20. Kristiansen (Soares, Johansson), 51. Hoygard, 60. Soares (Dahl-Andersen, Fossen)

21:19
    A skutečně, o osudu utkání mezi Třincem a Stavangerem bude muset rozhodnout prodloužení, případně samostatné nájezdy.

21:18
    Gól! HC Oceláři Třinec – Stavanger Oilers 3:3!
    Podobně jako v Praze, i v Třinci v závěru normální hrací doby střílí norský soupeř branku. Zatímco Storhamar díky ní zvítězil, Stavanger srovnává a ještě může zabojovat i o tři body!

21:06
    Gól! HC Oceláři Třinec – Stavanger Oilers 3:2!
    A další branka, tentokrát však v síti norského týmu! Třinec se vrací do vedení po ráně Rostislava Klesly, který dorážel Polanského střelu.

21:04
    Gól! HC Oceláři Třinec – Stavanger Oilers 2:2!
    Stavanger devět minut před koncem třetí třetiny srovnává na 2:2 po brance Stiana Hoygarda, který využívá chyby v rozehrávce Ocelářů!

21:00
    Zápas mezi Spartou a Storhamarem přinesl rozuzlení v poslední minutě zápasu, v níž se prosadil hostující tým. Sparta sice měla opticky více ze hry a Storhamar přestřílela, ale nakonec se před norským soupeřem musela překvapivě sklonit.

Branky a nahrávky
    : 42. Buchtele (Polášek, Hlinka) – 23. Jensen (Larrivee, Skadsdammen), 60. Larrivee (Zettergren)

20:53
    Gól! HC Sparta Praha – Storhamar Hockey Hamar 1:2!
    Tak tomu se říká smůla! Už už to vypadalo, že zápas mezi Spartou a Storhamarem dojde do prodloužení, jenže přichází gól Christiana Larriveeho pouhých 38 vteřin před koncem třetí třetiny! Larrivee unil sparťanské obraně a překonal v brejku Pöpperleho.

20:45
    Gól! SC Bern – IFK Helsinky 1:1!
    Mika Partanen střílí vyrovnávací branku ani ne za dvě a půl minuty poté, co se Bern dostal do vedení! Ve Švýcarsku je tak srovnáno.

20:41
    Gól! SC Bern – IFK Helsinky 1:0!
    Na pravé straně zůstal volný GIAN-ANDREA RANDEGGER a jeho střela do chumlu před Hussem se zastavila až v síti.

20:40
    Gól! Frölunda Indians – JYP Jyväskylä 2:1!
    Velice pohledná kombinace končí druhou brankou RYANA LASCHE! Puk mu před prázdnou branku skvěle naservíroval Andreas Johnson

20:32
    Gól! Frölunda Indians – JYP Jyväskylä 1:1!
    Finský tým zhruba čtyři minuty před koncem první periody srovnává na 1:1!

20:20
    Gól! Frölunda Indians – JYP Jyväskylä 1:0!
    Pohledná akce až od obrany. Načal jí povedenou přihrávkou Oscar Fantenberg, který našel Carlssona, jenž přihrál před branku, kde stál RYAN LASCH. Americký útočník ještě přihrával před branku, ale tam trefil jen brusle jednoho z hráčů!

20:17
    Gól! HC Sparta Praha – Storhamar Hockey Hamar 1:0!
    Polášek poslal střílenou přihrávku před branku přesně na hůl JANA BUCHTELEHO, který puk protečoval do pravého horního rohu Ostlundovy klece.

20:04
    Gól! HC Oceláři Třinec – Stavanger Oilers 2:1!
    Zkraje druhé třetiny se Třinec vrací do vedení! Jakub Orsava dostal přihrávku od Erika Hrňi a úspěšně zakončil přečíslení dva na jednoho!

19:42

V následujících minutách budou zahájeny také zbývající zápasy dnešního programu.
    Od 19:45 bude hrát Davos s Färjestadsem. Utkání bude v on-line přenosu sledovat Martin Augustin.
    Ve stejný čas nastoupí Bern proti Helsinkám – tento zápas pro Vás zprostředkuje v on-line přenosu Aleš Pur.
    A konečně Davis Panuška bude od 20:00 sledovat souboj mezi Frölundou a Jyväskylou, který Vám popíše ve svém on-line přenosu.

19:37
    Gól! HC Oceláři Třinec – Stavanger Oilers 1:1!
    Těsně před koncem první třetiny využívá Stavanger přesilovku! Johansson poslal přihrávku na hůl Soarese, ten z otočky našel TOMMYHO KRISTIANSENA a norský útočník už neměl problém trefit odkrytou klec.

19:26
    Gól! HC Sparta Praha – Storhamar Hockey Hamar 0:1!
    Larrivee našel od levého mantinelu perfektně najetého JOAKIMA JENSENA, který se dostal o samostatného úniku. Norský útočník dva metry před Pöpperlem poslal kotouč švihem k pravé tyči takovým stylem, že Pöpperle téměř nezareagoval.

19:21
    Gól! HC Oceláři Třinec – Stavanger Oilers 1:0!
    Domácí si několikrát vyměnili kotouč, poté na modré napřáhl ROSTISLAV KLESLA a propálil norského gólmana.

19:18

Nesmíme zapomenout ani na další zápasy! Do akce naskočí od 19:30 Košice v Mnichově a v on-line přenosu Vám duel zprostředkuje Vojtěch Balon.

18:51

Za pár minut začne také utkání Třince se Stavangerem. V on-line přenosu Vám zápas přiblíží Martina Sikorová.

18:16

Během patnácti minut začne zápas mezi pražskou Spartou a norským Storhamarem, který můžete sledovat i v našem podrobném on-line přenosu, kterým Vás provede Tomáš Lichnovský.