Česko U18
2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Česko U19
cz Štvrtok 27.08.2015, 15:00 • Zimní stadion Roudnice nad Labem • Reprezentácia

To je ode mě pro dnešek s konstatováním výhry hráčů do devatenácti let z tohoto zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onlajnu, na počtenou! (17:04:10)

Ve třetí periodě už byli znovu lepší hráči do devatenácti let, kteří si po celých dvacet minut kontrolovali zbytek utkání. To také dokazuje branka Dvořáka ve 45. minutě. Ačkoli se domácí snažili o korigaci skóre, velmi dlouho nepřicházela. Nakonec se ale přeci jen dočkali, 31 sekund před koncem základní hrací doby totiž dokázal trefit Davídek opuštěnou klec soupeře.
    I ve druhém zápase tak dominovali reprezentanti do devatenácti let, kteří si z dvojzápasu připsali dvě výhry.

Nejlepší hráči zápasu:

Reprezentace hráčů do 18 let: Filip Hrala (1+0)
    Reprezentace hráčů do 19 let: František Wágner (1+1)

59:50
    Domácí ještě stále obléhají bránu soupeře. Kuchař hájí obstojně i nadále svojí bránu.

59:29
    Česko U-18 právě vstřelilo branku!
    Domácí se přeci jen dočkávají korigace skóre chvíli před koncem třetí třetiny. Stuchlíkovu střelu Kuchař ještě vyrazil, následně stihl Havránek objet bránu a naservítovat puk MILANU DAVÍDKOVI před opuštěnou klec, kterou nemohl netrefit. Asistence: Tomáš Havránek a Kryštof Stuchlík.

59:00
    Klouček si poradil se střelou Kaňáka a i s následnou dorážkou Procházky z bezprostřední blízkosti branky.

58:24
    Domácí se snaží ještě o korigaci skóre, to se jim ale nevede, neboť jejich soupeř napadá dobře jejich rozehrávku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:03
    Kde se vzal, tu se vzal zcela opuštěný Dvořák u levé tyče Kloučka, který předvedl další výtečný zákrok proti střele hostujícího útočníka.

56:49
    Hosté hrají v plném počtu.

56:27
    Kousal hledal přes celou šíři ledové plochy Havláta, ten ale nedokázal dostatečně silně tečovat puk, aby ho usměrnil směrem na bránu.

55:29
    Střela Furcha od modré čáry trefila pouze jednoho z protihráčů do nohy, který odjíždí s potížemi na střídačku.

55:19
    Hráči do osmnácti let se usadili v útočném pásmu a rozjíždějí kolotoč přihrávek.

54:49
    Ke střele však nedošlo a tak si Michal Gago (CZE19) odsedí dvouminutový trest za hákování.

54:34
    Hostům je signalizováno vyloučení, domácí tak krouží v útočném pásmu v šesti hráčích.

54:15
    Domácí hrají v plném počtu.

53:47
    Domácí se zatím výtečně brání a své soupeře nepouští do větších střeleckých příležitostí.

52:40
    Michnáč ujel po pravé straně do útočného pásma a z pravého kruhu se nadechl ke střele. Jeho střela skončila na spojnici, od které se odrazil touš zpět do hry!

52:15
    Lukáš Kaukič (CZE18) se provinil proti pravidlům nedovoleným bráněním a odsedí si za to dvě minuty na trestné lavici.

52:15
    Hráči do devatenácti let sice dopravili puk do brány domácích, ale už předtím byl signalizován faul soupeře, který se mezitím dotkl puku.

51:33
    Ďurač se snažil křižnou přihrávkou skrze mezikruží najít své spoluhráče. Ovšem puk se odrazil od brusle domácího Siroty směrem na bránu a nescházelo málo, aby si domácí obránce vstřelil vlastní branku. Od inkasované branky je zachránil vynikající zákrok Kloučka!

51:02
    Rozhodčí odpískali zakázané uvolnění hráčům v bílých dresech, ve kterých nastupují reprezentanti do devatenácti let.

50:24
    Kousal za bránou soupeře inkasoval tvrdý hit. Z ledu odjížděl s bolestivou grimasou v obličeji.

49:31
    Jandus se po najetí do pásma nijak nerozmýšlel a ihned vyslal puk na bránu Kloučka. Jeho střelecký pokus zblokoval betonem domácí brankář.

48:56
    Tak dlouho si hrál Kousal s pukem v útočném pásmu na své holi, až ho o něj soupeři odzbrojili.

48:41
    Zderadička přihrál svému spoluhráči do jízdy rukou, čehož si všimli i hlavní rozhodčí, kteří hned přerušují hru.

48:14
    Wágner neuspěl se svojí střelou z pravého kruhu na brankáře domácích. Stav utkání zůstává stále nezměněn.

47:56
    Tentokrát už nemusel klouček zasahovat. Obráncům se povedlo ztečovat střelu soupeře mimo hrací plochu.

47:30
    Malinovo nahození nedokázal usměrni Ďurač za záda Kloučka.

46:49
    Klouček měl znovu plno práce, v posledních chvílích mu obránci příliš nevypomáhají.

45:14
    Síť domácích se vlnila znovu! Tentokrát ale Jandus pálil pouze do boční sítě.

44:36
    Česko U-19 právě vstřelilo branku!
    Hosté potrestali školáckou chybu domácích. Přihrávku obránce zachytil jeden z útočníků, který poslal touš na ještě lépe postaveného Wágnera, který vystřelil vstříc bráně. FILIP DVOŘÁK ale našel kotouč pod betony Kloučka a následnou střelou do odkryté brány zvyšuje vedení svého výběru. Asistence: František Wágner.

43:56
    Rozezvučela se tyč, od které se odrazil puk po střele Ďurače z otočky v pravém kruhu.

43:13
    Dobré napadání se hostům málem vyplatilo, to by ovšem nesměl spěchat vypomoci obráncům Stuchlík.

42:54
    Na druhé straně hrací plochy jsou červení nachytáni v ofsajdu.

42:24
    Hlavní rozhodčí se nyní připletl Dufkovi do cesty a tak hostující útočník ztrácí za bránou soupeře puk.

41:44
    Nyní jsou v útočném pásmu navezení domácí, ale ani ty se k žádné střele nedostávají. Brankáři prozatím bez práce.

40:59
    Gago se vrhl do individuální akce, kterou ale nezakončil, neboť si sám poslal puk příliš daleko od hole. Následně se o něj postaral domácí obránce.

40:40
    Ačkoli hráči v červeném drželi po celou dobu pásmo, vystřelit se jim nepovedlo. Vše končí ofsajdem.

40:01
    Úvodní buly třetí třetiny vyšlo lépe pro domácí.

40:01

Hráči se postupně vrací na hrací plochu, zápas bude za malou chvílí pokračovat poslední periodou.

V první části druhé třetiny dominovali hráči do devatenácti let, kteří několikrát nebezpečně ohrozili bránu Kloučka. Na domácího brankáře ale nedokázali vyzrát. Ve chvíli, kdy začali iniciativu přebírat domácí, hosté udeřili. Zámek od hráčů v bílých nedokázali červení eliminovat a tak dorážka v podání Tomáše Vrackovského skončila v bráně. Domácí v dalším průběhu hry byli jasně lepší, ale nepovedlo se jim překonat zatím výborně chytajícího Kuchaře.

Další třetina začne přibližně v 16:27.

40:00

39:50
    Třetina už se pouze dohrává ve středním pásmu.

39:27
    Závar před vlastní bránou vyřešil Kuchař po několika střelách zalehnutím puku. I tentokrát podržel svůj tým, který tak i nadále vede o dvě branky.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:58
    Hrala zavezl kotouč před brankoviště domácích, kde se puku překvapivě ujal Davídek, s jehož střelou si Kuchař poradil.

38:45
    Hráčům do devatenácti let odpískán ofsajd.

38:10
    Dvořáka nemohl dlouho nikdo odzbrojit o puk, ten poslal na hůl Procházky, který netrefil prostor brány.

37:46
    Kaňák doslova vlétl do útočného pásma. Z levého kruhu vyslal střelu, se kterou neměl Klouček žádné problémy. Vhazovat se bude po jeho pravici.

36:54
    Ďurač tečoval střelu Bartka mimo svatyni Kloučka. Hosté i přes to zůstávají u puku.

36:30
    Nyní už ale v akci opět Kuchař, který zachytil střelu Michnáče do lapačky a přerušil tím hru.

35:44
    Franc vyslal od modré nenápadnou střelu na bránu, která ještě byla tečována. Před bránou ji změnil podruhé směr Zahradník, s jehož tečí měl Klouček plné ruce práce. Nakonec se mu ale povedlo nadvakrát poslat puk nad bránu.

35:18
    Kuchař raději schoval puk před dotírajícími protihráči. Vhazovat se bude po jeho levici.

34:55
    Zatímco první části druhé třetiny vládli domácí, druhé části dominují hráči do osmnácti let.

34:19
    Sirota orazítkoval svou dělovkou od modré čáry levou tyč! Následně vyhazují domácí na zakázané uvolnění.

33:38
    Havlát se pokusil překonat Kuchaře, který ještě nebyl zpátky v bráně ze svého výjezdu za bránu. Střela hostujícího útočníka ale nebyla přesná.

33:05
    Sirota vyslal od modré čáry hodně prudkou a nebezpečnou střelu. Kuchař si s ní ale s bravurou poradil.

32:26
    hráči do devatenácti let se proviňují zakázaných uvolněním. Vhazovat se bude před Kuchařem.

31:14
    Zahradník se objevil před Kuchařem zcela osamocen. Nyní měli hosté štěstí, že nebyl domácí útočník více šikovný a nenasměřoval svojí střelu za záda Kuchaře.

30:23
    Hosté těží ze své aktivity z posledních minut. Hráči do osmnácti let odolávali tlaku až příliš dlouho. Dufkovu střelu dokázal Klouček ještě betonem vyrazit, ale na dorážku TOMÁŠE VRACOVSKÉHO už nedosáhl. Asistence: Aleš Dufek a Tomáš Zahradník.

30:01
    Klouček skončil po kontaktu s protihráčem bez helmy na ledové ploše. Navíc vyskočila branka ze svého místa. Rozhodčí pozastavují hru.

29:47
    Oba výběry se vyměnily v nepovedených akcích. Nejprve neproměnili svoji šancí domácí, následně i hosté.

28:49
    Po střele Procházky, která se odrazila Kloučkovi od betonu před bránu, musel domácí brankář předvést skok po puku. Vhazovat se bude po pravici Kloučka.

28:13
    Hosté se horko těžko dostávali přes střední pásmo, nakonec se to ale povedlo Zahradníkovi, který pořádně protáhl Kloučka. Puk nakonec skončil vedle brány.

27:04
    Hrala společně se Stuchlíkem ujížděli dva na brankáře. Druhý jmenovaný nedokázal využít přihrávku před bránu od svého spoluhráče. Naopak Kuchař si připisuje další zákrok.

26:39
    V akci znovu Klouček, který si v rozkleku poradil se střelou France.

26:07
    Procházka se pokoušel prověřit pozornost Kloučka, ale jemná teč bránících hráčů způsobila, že se kotouč nedostal do prostoru tří tyčí.

25:33

25:16
    Kousal zabojoval o puk a také ho na chvíli ukořistil. Jeho cesta s pukem ale neměla dlouhé trvání.

24:46
    Hosté se zatím do žádné velké šance nedostali. Klouček je zatím bez práce.

23:33
    Hráčská lavice domácích (CZE18) obdržela dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

23:28
    Chalupa se řítil přesně mezi dva protihráče, kteří ho bez problémů dokázali obrat o puk.

21:50
    Kuchař si připsal další důležitý zákrok, betonem dokázal zlikvidovat teč jednoho ze soupeřů, který stál přímo před ním.

21:45
    Vracovský pokulhává poté, co schytal střelu Hroudného přesně do kotníku.

21:12
    Ani Kuchař není bez práce. Střela vyslaná z mezikruží skončila v jeho výstroji.

20:52
    Klouček musel ještě jednou předvést v krátké době zákrok lapačkou, v níž ukořistil střelu Kaukiče.

20:36
    Gago napřáhl od modré čáry, kotouč proletěl skrze celou skupinku těl před Kloučkem, na jehož betonech skončila celá akce hostů.

20:01

Hráči obou reprezentačních výběrů už jsou zpět na ledové ploše. Druhá třetina za malou chvíli začne.

Domácí se nejprve zhostili v 6. minutě vedení, ale zhruba v polovině první třetiny převzali otěže zápasu o rok starší hráči, kteří nejprve v 9. minutě zásluhou Ďurače vyrovnali a nakonec minutu před koncem první periody upravil na 1:2 Wágner.

18:52
    O rok starší výběr předvedl svojí šikovnost. Ještě před brankovištěm přihrával FRANTIŠEK WÁGNER na Dvořáka, který mu přihrávku opětoval znovu těsně před brankovištěm. Pro Wágnera nebyl problém zasunout puk do opuštěné brány. Asistence: Filip Dvořák.

18:13
    V dalším ofsajdu se tentokrát ocitli hráči do devatenácti let.

17:26
    Puk se dostal mimo hru z holí hostů. Vhazuje se před Kloučkem.

17:04

16:54
    Nyní to ovšem hráči do devatenácti let sehráli perfektně. Kusý se se střelou neunáhlil, místo ní volil přihrávku na Ďurače, na kterého zívala prázdná brána. Odkrytou klec ale druhý jmenovaný trefit nedokázal!

16:24
    Hosté kombinují v útočném pásmu, ale zatím schází střela.

15:41
    Kuchař byl po objetí branky v podání Stuchlíka zcela dezorientován. Střela domácího útočníka jen tak tak neskončila v bráně!

15:04
    Kryštof Hroudný (CZE18) se provinil vysokou holí, za což je vyslán na trestnou lavici po dobu dvou minut.

14:24
    Přečíslení 3 na 2 zakončil střelou do betonu Kaukič, kterému nevyšla ani dorážka. Kuchař si s oběma střelami poradil.

13:46
    Wágner se pokoušel projít skrze tři protihráče, ale úspěšnější byli domácí obránci.

12:59
    Jeden z domácích hráčů zahrál vysokou holí, vhazovat se bude před Kloučkem.

12:04
    Michnač vymyslel kulišárnu, kdy nahazoval na slepo puk na hůl Stuchlíkovi. Stuchlík ovšem nedokázal nasměřovat černou gumu směrem na bránu.

11:36
    Kuchař raději přikryl kotouč před dotírajícími protihráči po nahození puku Duškem.

11:04
    Furch s Vracovským absolvovali ve středním pásmu navzájem tvrdý hit. Furch nakonec skončil na zemi.

10:03
    V posledních chvílích jsou jasně aktivnějšími a lepšími hráči do devatenácti let. Zatím ovšem nedokázali poslat puk znovu za záda Kloučka.

08:53
    Tato přesilová hra domácích nevyšla. IVAN ĎURAČ zachytil přihrávku soupeře a upaloval sám na brankáře. Ďurač udělal kličku do bekhendu, z kterého nakonec zavěsil puk pod horní tyč. Bez asistence.

07:50
    Jandus se ve vlastním oslabení ocitl zcela osamocen v tváří tvář Kloučkovi. Brankář domácích dokázal puk zachytit do lapačky.

07:34
    První vyloučení zápasu! Rostislav Šnajnar (CZE19) si odpyká dvouminutový trest za držení protihráče.

06:59
    Hráči do osmnáct let se museli osvobodit vyhozením puku přes všechny čáry – zakázané uvolnění.

05:20
    Vhazování v útočné třetině vyhrál Stuchlík, který poslal kotouč na hůl KRYŠTOFA HRALA. Druhý jmenovaný vyslal kotouč mezi betony Kuchaře, kterému propadl puk až do brány. Asistence: Kryštof Stuchlík.

05:01
    Bílé, ve kterých nastoupili hráči do devátenácti let, zastavil ofsajd.

04:52
    Hosté začínají postupnou akci zpoza vlastní brány.

04:01
    Wágner zpoza branky vybídl Dvořáka ke skórování. Druhý jmenovaný ale pouze promáchl. Puk se tak dostává až do středního pásma.

03:12
    Zblokovaná střela Kaukiče končí jen na zadním mantinelu. Jeho spoluhráči ale puk zachytili a pokračují v akci.

02:35
    Velký závar před bránou hostů musel několikrát vyřešit Kuchař, který eliminoval všechny střelecké pokusy soupeře. Vysloužil si za to ovace diváků i svých spoluhráčů na střídačce.

02:02
    Ofsajd v podání hostujících hráčů.

01:57
    Sirota vyzkoušel pozornost Kuchaře, ten ale bez problému puk vyrazil betonem.

01:23
    Hráči osmnáctky dostali pod tlak své rivaly, ti se ale rokázali úspěšně ubránit.

00:40
    Hamanova střela od modré proletěla jen těsně vedle pravé tyče Kuchaře.

00:18
    Hosté se ke střele nedostali. Domácí už se do zakončení hrnuli, ale zastavil je ofsajd.

00:01
    Úvodní buly zápasu vyhráli hostující hráči.

00:01

Oba reprezentační výběry, společně s rozhodčími, už krouží po ledové ploše.

Česko U18: Klouček (Groh) – Sirota, Padrnos, Furch, Haman, Hroudný, Dušek, Starosta – Vildumetz, Havlát "C", Kaukič – Havránek, Davídek, Kousal – Michnáč, Stuchlík, Hrala – Chalupa, Zabloudil, Bahula

Česko U19: Kuchař (Kváča) – Jandus, Kaňák, Bartko, P. Procházka, Šnajnar, Franc, Zderadička – Wágner, Dvořák "C", O. Procházka – Jandus, Malina, Gago – Dufek, Zahradník, Vracovský – Bláha, Kusý, Ďurač

Rozhodčí: Kika, Šindler – Lhotský, Svoboda.

Dovolte, abych Vás ještě jednou přivítal u dnešního textového online přenosu z Roudnice nad Labem, tentokrát už z tamního zimního stadionu, kde se za několik desítek minut rozehraje druhý přípravný zápas mezi reprezentačním výběrem Česko U18 a výběrem Česko U19.

Oba reprezentační výběry už se střetly ve včerejším utkání, prvním ze dvou přípravných zápasů v Roudnici nad Labem. "Devatenáctka" předvedla lepší výkon, čímž potvrdila papírové předpoklady a bez větších obtíží vyhrála v poměru 3:2. Reprezentanti do osmnácti let už prohrávali sice 0:3, ale kontaktní branka přišla až příliš pozdě – v 55. minutě.

I dnes se obě reprezentace střetnou v Roudnici nad Labem a znovu budou favorité hráči do devatenácti let. Potvrdí svoji roli? Odpověď na tuto otázku se nedozvíme dříve, než po patnácté hodině.

Přeji příjemné odpoledne všem hokejovým nadšencům! Dnes je na programu přípravné utkání hokejové reprezentace, ve kterém se odehraje zápas mezi reprezentačním výběrem Česko U18 a mezi Česko U19. Zápas se odehraje od 15:00 na Zimním stadionu v Roudnici nad Labem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Josef Cestr

Góly a asistencie: 6. Hrala (Stuchlík), 60. Davídek (Havránek, Stuchlík) – 9. Ďurač, 19. Wágner (Dvořák), 31. Vracovský (Dufek, Zahradník), 45. Dvořák (Wágner)

Rozhodca: Kika, Šindler – Lhotský, Svoboda