K. Vary – Olomouc 0:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:0 (zruš.) | Zlín – Zvolen 1:3 (kon.)
Havířov – Cracovia 2:5 (kon.) | Detva – Žilina 0:2 (kon.) | Senica – Trnava 5:6 (kon.)
Prostějov – Skalica 3:0 (kon.)
HK Detva
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
MsHK Žilina
Štvrtok 27.08.2015, 18:00 • ZŠ Detva • Prípravný zápas

59:52
    Jozef Sládok odchádza na ďalšie dve minúty za hákovanie.

59:10
    Parkhouseho behkendové zakončenie zastavila žrď Tomeka.

58:31
    Žilina dala gól!

Gólom do prázdnej domácej brány zvýšil vedenie hostí RASTISLAV KONEČNÝ.
    Asistencie: Václac Stupka, Dávid Schroner.

58:22
    Po oddychovom čase ostáva brankár Polc na striedačke.

57:45
    Ďalší gól mohli hostia pridať, ale zvonila spojnica domácej brány.

57:10

Po vhadzovaní sa dostal puk na hokejku MARTINA KUBIŠA, ktorý vystrelil a Polc puk nevidel cez obrancu Busilka.
    Asistencie: Václav Ježek, Martin Drábek.

Niektorí diváci sa na to už nedokážu pozerať a odchádzajú preč zo stretnutia.

49:57
    Hlavný rozhodca stretnutia posiela na dve minúty Lukáša Říhu za hru s vysokou hokejkou. Lenže pár sekúnd predtým nevidel faul pri mantinely na Luntera.

47:30
    Opäť dve minúty za hru s vysokou hokejkou pre domáce mužstvo. Previnil sa Slavomír Buda.

45:02
    Za Polcom zvonila konštrukcia brány po strele Jaraba.

44:43
    Za domácou bránou sa do seba pustili Sládok a Stupka, ale všetko ostáva bez trestou.

43:22
    Rozhodca vylúčenie nesignalizoval, ale nakoniec sa rozhodol poslať na trestnú lavicu domáceho Blaška na 2+2. min za hru s vysokou hokejkou.

41:40
    Říha pred bránou našiel osamoteného Zorvana, ktorý však z blízka nedokázal poslať puk do brány.

36:45
    Lukáš Říha dostáva dve minúty za nedovolenú, nebezpečnú výstroj.

35:36
    V čase, keď sa Lipovský vracal na ľad mohol otvoriť skóre Lunter, ale trafil len padajúceho Tomeka.

33:35
    Napadnutie Adriána Lipovského na domáceho brankára Polca je potrestané dvoma minútami.

33:01
    Lukáš Bambúch na ľade dlho nepobudol a znovu je na trestnej lavici, keď dostáva dve minúty za hákovanie.

Medzi časom skončil osobný trest domáceho Bambúcha.

28:50
    Domáci Jendroľ dostáva za hru vysokou hokejkou 5 plus DKZ.

21:04
    V oslabení sa dostal do dobrej šance Stupka, ale Polc krásnym semafórom puk zneškodnil.

20:37
    Dve minúty pre hráčsku lavicu pre Žilinu za príliš veľa hráčov na ľade.

18:45
    Lukáš Bambúch dostáva dve minúty za sekanie a navyše aj osobný trest za nešportové správanie.

15:48
    Sládok dostáva dva tresty. Prvý je za sekanie a následne aj za hákovanie súperových hráčov.

14:32
    Za podrazenie dostáva dve minúty Daniel Brejčák.

12:39
    V ďalšej gólovej príležitosti domácich sa ocitol Zorvan, ale skvele sa predviedol Tomek.

11:56
    Po faule na Patrika Fekiača dostáva Václav Stupka dve minúty za sekanie.

09:26
    Za sekanie dostáva dve minúty hosťujúci hráč Rastislav Konečný.

05:30
    Presilovka ŽIliny sa predčasne skončila, keď Lipovský dostál dve minúty za hru s vysokou hokejkou.

05:04
    Za napadnutie dostáva ako prvý dve minúty domáci Lukáš Říha.

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 58. Kubiš (Ježek, Drábek), 59. Konečný (Stupka, Schroner)

HK Detva: Polc (Rusnák) – Lunter, Bambúch, Sládok, Pač, Blaško, Jendroľ, Mačkovič, Gábor, Busilko. – Hájnik, P. Fekiač, Buda – Říha, Zorvan, Ambróz – Graham, Kanaet, Parkhouse – Balko, Adamčík. Tréner: M. Ihnačák.
    MsHK Žilina: Tomek (Cibuľa) – Kľačko, Grman, Mravec, Krčula, Brejčák, Leško, Makovský, Niník – Rich. Huna, Rób. Huna, Dolinajec – Stupka, Paleček, Konečný – arab, Ježek, Drábek – Kubiš, Schroner, Lipovský. Tréner: M. Jančuška.

Rozhodca: Štefík – Rojík, Frimmel