Barys – Ufa 5:3 (kon.) | Omsk – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Helsinki – Novgorod 5:1 (kon.)
Jaroslavľ – Togliatti 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – S.Moskva 5:2 (kon.) | Riga – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Dinamo Minsk 2:1 (kon.) | Soči – Kazaň 0:1 (kon.)
CSKA Moskva
5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
Spartak Moskva
cz Štvrtok 27.08.2015, 18:30 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

55:13
    A hosté budou hrát chvíli ve třech. Za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty Mereškin.

53:39
    Na trestnou lavici míří hostující Šmeljov a CSKA bude hrát další přesilovou hru.

49:47
    CSKA bude hrát přesilovou hru. Ipatov je vyloučen na dvě minuty za hákování.

39:27
    CSKA bude hrát v závěru druhé třetiny další přesilovou hru. Za podražení je vyloučen Mereškin.

37:24
    Sorokin se za vlastní brankou dopustil podražení a domácí budou hrát přesilovou hru.

32:08
    A bude se znovu vylučovat. Za vysokou hůl je vyloučen český útočník Lukáš Radil. CSKA si tedy zahraje přesilovou hru.

28:59
    Spartak bude hrát přesilovou hru. Na dvě minuty je vyloučen Muršak.

24:06
    Bude se vylučovat! Na trestnou lavici míří za vysokou hůl Genoway.

19:21
    V závěru první třetiny se bude vylučovat. Za hrubost je vyloučen Alexander Radulov.

08:15
    A hosté si zahrají přesilovou hru a dokonce to bude přesilová hra pět na tři. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Tělegin a za faul kolenem Stoljarov.

00:25
    Hned zkraje utkání se bude vylučovat. Na trestnou lavici míči hostující Dyblenko, když se provinil hákováním.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 3. Da Costa (Denisov), 17. Da Costa (Radulov), 26. Kugryšev (Ožiganov), 38. Platt (Denisov, Radulov), 60. Radulov (Andronov, Kiselevič) – 9. Genoway (Wellman, Gilroy), 59. Wellman (Potapov)

CSKA Moskva: Galimov (Fasth) – Denisov, Zajcev, Kiselevič, Ožiganov, Panin, Vorobjov, Kutuzov – Platt, Da Costa, Radulov – Hjalmarsson, Muršak, Kugryšev – Stoljarov, Andronov, Mamin – Tělegin, Juňkov, Ljubimov – Svetlakov
    Spartak Moskva: Engren (38. Ivannikov) – Gilroy, Dyblenko, Genoway, Tatalin, Jermakov, Baldajev, Sorokin, Ablajev – Bodrov, Potapov, Šmeljov – Wellman, Leščenko, Radil – Levickij, Mereškin, I. Radulov – Ipatov, Vasiljev, Krutov

Rozhodca: Anisimov, Gofman – Zacharenko, Sadovnikov