Barys – Ufa 5:3 (kon.) | Omsk – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Helsinki – Novgorod 5:1 (kon.)
Jaroslavľ – Togliatti 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – S.Moskva 5:2 (kon.) | Riga – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Dinamo Minsk 2:1 (kon.) | Soči – Kazaň 0:1 (kon.)
Barys Nur-Sultan
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
HC Salavat Julajev Ufa
cz Štvrtok 27.08.2015, 15:30 • Sport Complex • KHL

58:02
    V poslední dvouminutovce je vyloučen Brandon Bochenski. Zároveň si hosté berou oddechový čas.

51:10
    Jevgenij Rymarev nabízí hostům další šanci ke snížení. Je vyloučen na dvě minuty.

30:11
    Kevin Dallman ovšem posílá svůj tým do tří. Důvodem je zdržování hry, vyhození puku mimo hrazení.

29:54
    A další trest. Druhá třetina je hodně kouskovaná. Alexej Litviněnko dostává dvouminutový trest.

27:43
    Konstantin Ruděnko unikal po pravé straně. Ivan Lekomcev jej ovšem zahákoval, a tak je tu další výhoda pro domácí.

23:40
    Přesilovka domácích bude ovešem i nadále trvat. Sergej Soin zahákoval jednoho z hráčů domácích.

21:20
    Hráčská lavice Ufy je potrestána dvouminutovým trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Linus Omark.

19:16
    Martin St. Pierre posílá svůj celek do tří. Dvojnásobná přesilovka ovšem nebude dlouho trvat.

17:26
    Nikolaj Prochorkin oslabuje svůj tým. Přesilovka pro domácí.

13:07
    Kombinaci hostujících hokejistů v obranném pásmu přerušil nedovoleným zákrokem Talgat Žajlauov, který dostává dvě minuty za podražení.

07:55
    Za podražení je vyloučen hostující útočník Alexandr Nestorov. Následuje první přesilová hra pro domácí hokejisty.

02:16
    Hosté nyní mají větší šanci na vyrovnání. Dvouminutový trest dostává domácí obránce Maxim Semjonov.

David Panuška

Góly a asistencie: 1. Boyd (Dallman, Lundin), 26. Savčenko (Kajgorodov, Žajlauov), 27. Boyd (t.s.), 43. Boyd (Dallman, Lundin), 45. Semjonov – 4. Prochorkin (Kolcov), 36. Soin (Kolcov), 51. Omark (Makarov, Hartikainen)

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Semjonov, Ellerby, Litviněnko, Savčenko – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Starčenko, St.Pierre – Žajlauov, Kajgorodov, Rymarev – Grents, Krasnoslobodcev, Puškarjov – Michajlis, Romanov
    HC Salavat Julajev Ufa: Svedberg (45. Sochackij) – Kolcov, Višněvskij, Lepistö, Bodrov, Arzamascev, Lekomcev, Čuljagin, Culygin – Engqvist, Grigorenko, Prochorkin – Makarov, Omark, Hartikainen – Soin, Čerňov, Lazarev – Lisin, Chlystov, Nesterov – Razumňa

Rozhodca: Buturlin, Ravodin – Nazarov, Sazonov