Real Betis – Villarreal 1:1 (kon.) | Granada – Eibar 1:3 (kon.)
Granada CF
1:3 (0:2)
SD Eibar
Pondelok 24.08.2015, 20:30 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španielska LaLiga • 1. kolo

Je dobojované, dnešným víťazom sa stáva tím hostí. Iskierku nádeje na začiatku polčasu síce pre Granadu vykresal Rochina, no o 7 minút neskôr prišlo vylúčenie Ruiza a následne na rozdiel dvoch gólov opäť zvýšil Arruabarrena. Domácemu tímu chýbali sily i kvalita na to, aby s výsledkom niečo spravil.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok večera. (22:24:06)

90+4

90+4
    Zbytočnú kartu v samom závere ešte vidí Capa, ten v súboji celkom zbytočne nakopol Méndeza.

90+3
    Javi Márquez ešte vysúval Rochinu na ľavej strane, ten ale prudkú loptu nedobehol, nasledovať tak bude iba vhadzovanie pre Eibar.

90+2
    Sledujeme naozaj už len vyčkávanie obidvoch tímov na záverečný hvizd hlavného rozhodcu. Hostia si vymieňajú loptu na svojej polovici ihriska, sem-tam im život znepríjemňuje pressing súpera.

90+1
    Štvrtý rozhodca nám signalizuje, že hráčov na ihrisku potrápi o 4 minúty dlhšie ako je riadna hracia doba.

90
    Ďalší protiútok potiahol striedajúci Juncà, jeho krížnej prihrávke chýbala presnosť, domáci tím bude mať šancu na jeden z posledných útokov v zápase.

89
    Mainz navyše za svoj zákrok na Kokeho vidí aj žltú kartu.

88
    Hostia to ešte skúšali nakopávanou loptou na Kokeho, ten bol ale faulovaný a tak Eibar bude mať k dispozícii ešte jeden priamy kop.

87
    Tento trend pokračuje aj naďalej, zdá sa, že oba tímy by boli najradšej keby je už koniec.

86
    Hostia si s prehľadom vymieňajú loptu na súperovej polovici, ani oni sa už tak nehrnú dopredu, nieje im to treba, majú nahrané a v podstate sa už len čaká na koniec zápasu.

85
    Navyše im zrejme dochádzajú aj sily, predsa len, od 57. minúty hrajú v oslabení o jedného hráča.

84
    Snaha domácich o kontaktný gól pomaly opadáva, zdá sa, že sa pomaličky zmierujú s tým, že prvý zápas sa pre nich radostne neskončí.

83
    Takmer rozhodnutý zápas je priaznivý aspoň v jednom smere a to v takom, že v posledných minútach sme videli naozaj minimálne množstvo nedovolených zákrokov.

82
    Granada musela viac otvoriť hru, z čoho pochopiteľne vznikajú nebezpečné kontry súpera. Kekovi teraz chýbali iba centimetre na to aby definitívne rozhodol.

82
    El-Arabi si trúfol sám proti trojici hráčov. Dlho odolával, viacero kľučiek mu vyšlo, postupne však o loptu prišiel.

81
    Čas do konca stretnutia rýchlo ubieha, domácemu tímu už veľa času na strelenie aspoň kontaktného gólu nezostáva.

79
    Sergi Enrich má už toho zrejme dosť, zápas sa preňho končí, do hry zasiahne aj Borja Bastón.