MŠK Žilina B
Pondelok 17.08.2015, 17:00 • Štadión v Červeníku • MONACObet liga • 3. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

FC Spartak Trnava Juniori

Trnavská druholigová rezerva vstúpila do novej sezóny výborne, keď vyhrala gólom Dominika Ujlakyho na pôde Nového Mesta nad Váhom a doma porazila aj ambiciózne Borčice 2:0.

Góly dávali Ujlaky a Pikulík. Andeli v ostatných dňoch angažovali zo Senice 18-ročného pravého krídelníka Timoteja Královiča. Ten už hral aj proti Borčiciam.

Rezerva Žiliny podobne ako jej súper vyhral prvé dva zápasy tohto ročníka DOXXbet ligy.

Najprv sa zverenci Jaroslava Kentoša úspešne popasovali s Dunajskou Lužnou (2:1) a v druhom kole vyhrali na ihrisku nováčika z Banskej Bystrice (2:1).
    V oboch týchto dueloch skóroval Marko Drbúl, je teda najlepším strelcom svojho tímu.

Motiváciou pre obe mužstvá je iste fakt, že víťaz duelu sa posunie na prvé miesto v tabuľke.

Náš tip na tento zápas: 2:1 pre Spartak.

Zápas rozhoduje ako hlavný arbiter Ľuboš Kačenga, na čiarach mu budú pomáhať Martin Vitko a Matej Barenčík.

Pekný deň z upršaného Červeníka. Zápas Spartak Trnava Juniori proti rezerve Žiliny sa o malú chvíľu začína.

1

1
    Výkop mali hostia, loptu poslali späť na brankára a akcia sa začína od Lé Gianga.

2
    Mečiarov roh a tlak domácich pokračuje ďalším rohom z druhej strany. Kopičár odkopol.

3
    Kadlec vyváža loptu vpred, hostia sa dostali cez polovicu so svojou akciu sa museli vrátiť a skúsiť to znovu.

4
    Úvod podľa očakávania veľmi opatrný z oboch strán, brankár Žiliny poslal dlhú loptu do stredu ihriska. Tam sa o ňu tvrdo bojuje.

5
    Dážď silnie, pridávajú sa blesky, dnes toto počasie rozhodne na kvalite zápasu nepridá.

6
    Hancko sa hnal za loptou ktorú mu spoluhráči pripravili po jasličkách Julinymu, obrana si dala pozor a skóre sa nemení.

8
    Faul na Kopičára a prvý priamy kop pre hostí zo vzdialenosti asi 25 metrov. Trnavčania poslali loptu vpred, Juliny a Steinhubel sa snažili niečo vymyslieť, hostia im to však nedovolili.

9
    Na trávniku leží Hancko, po súboji s Hrebíkom bol na malý moment mimo hry. Lopta medzitým u Jakubecha a mladý trnavský brankár môže založiť útok.

10
    Mečiar to skúsil po svojej ľavej strane, Králik mu nedovolil postupovať ďalej a hrajú hostia.

11
    Hrebík pekným zákrokom zbavil lopty Kapičára, ten sa už – už dostával do streleckej šance.

13
    Faul Julinyho v útoku, Hancko síce dostal prihrávku do behu, klzký terén spravil svoje a hostia odovzdali loptu Spartaku.

14
    Ujlaky zabojoval pri rohovej zástavke a vhadzujú domáci.

15
    Tlacháč vidí za faul na Steinhubela v strede poľa žltú kartu. Loptu si stavia Mečiar.

16
    Lopta z kopačky Mečiara letí vysoko nad, Lé Giang nemusel zasahovať.

17
    FC Spartak Trnava B dal gól!Po tlaku Jirku a Steinhubela poslal druhý menovaný výbornú prihrávku na nabiehajúceho DOMINIKA UJLAKYHO a trnavský kanonier nedal Lé Giangovi šancu. 1:0

18
    Pre Ujlakyho to bol tretí presný zásah v treťom zápase.

19
    Žltú kartu za faul vidí Róbert Juliny.

20
    Po dvadsiatich minútach vedú stále Trnavčania, hostia však častejšie držia loptu. Aj v tomto momente bol Horník v obrane Trnavy pozorný a zachytil loptu.

21
    Pikulík s Ujlakym atakovali rozohrávku Lé Gianga, Žilinský brankár si však poradil a odkopol loptu do bezpečia.

22
    Ďalší postupný útok hostí, po nepresnosti sa v zápätí museli brániť ataku Pikulíka, ten si pomohol faulom.

24
    Juliny to skúsil rýchlou prihrávkou na Jirku, lopta nabrala rýchlosť aj odskok a Trnavčan ju nemohol dostihnúť.

25
    Loptu kontrolujú domáci, ich rozohrávku napádajú Žilinčania, na rade je Jakubech, poslal loptu na svoje hroty, Jirka sa dostal síce k strele, ale chýbala jej presnosť a mierila nad.

27
    Deket vystihol prihrávku hostí, trielil vpred a vybojoval rohový kop. Rozohrá ho Jirka.

30
    Faul na Ujlakyho po súboji s Klecom, Trnava rozohráva ešte zo svojej polovici. Ujlaky poslal do behu Hrebíka a jeho center končí v rukách Lé Gianga.

31
    Kadlec fauloval prenikajúceho Steinhubela. Trnavský hráč vybojoval už druhú žltú kartu.

32
    Hra je prerušená, zrejme vyrazený dych. Na ploche už je lekár.

33
    Červená karta pre Julinyho. Priznám sa nevidel som nejaký zákrok v podaní trnavského hráča a diváci na tribúne sa čudujú tiež.

34
    Červená karta iste ovplyvní zápas. Do šance sa dostali hostia, Horník odkopol loptu smerujúcu do brány.

36
    Ujlaky si podržal loptu na kopačkách, prešiel hodný kus a skúsil strelu. Bola však blokovaná, ale Ujlaky bol faulovaný.

37
    Priamy kop Mečiar nepresný, brankár nemusel zasahovať.

39
    Dvakrát výborný zákrok Jakubecha, vyblokoval strely hostí a udržal si čisté konto. Ani následný roh hostia nevyužili.

39
    Za faul bez lopty videl žltp kartu Adrián Kopičár.

41
    Prvý polčas sa blíži ku koncu, pred prestávkou si super zákrok pripísal Adam Jakubech, vychytal Kopičára, ten strieľal z bezprostrednej vzdialenosti.

44
    Šanca pre domácich. Deket sa dostal k strele u uhla, Lé Giang vyrážal pred seba a Pikulík bol pri lopte neskôr ako Králik.

45

Po prvom polčase vedie domáci Spartak 1:0, keď sa presadil po peknej akcii Dominik Ujlaky. Zápas sľubuje zaujímavý zážitok aj v druhom polčase, hostia hrajú v presile o jedného muža. Vylúčený bol domáci Juliny.

Druhý polčas sa začína asi o 18.00.

46

46
    Druhý polčas rozohrali domáci futbalisti, po dvoch autoch sa pomaly približujú k bráne hostí.

47
    Obe mužstvá pokračujú v zápase v pôvodných zostavách.

48
    Jirka hľadal po šprinte z pravej strany na vápne Ujlakyho, hosťujúci stopér si svoju pozíciu zastal a vybojoval loptu.

49
    Dážď akoby začiatkom druhého polčasu silnel. V minulom kole sa hráči tu v Červeníku potili na pravé poludnie a dnes by sa mohli kúpať.

50
    Jirka našiel nabiehajúceho Pikulíka, ten musel počkať kým mu pribehnú spoluhráči a vrátil späť na Jirku a ten skúsil priamu strelu. Lé Giang boxoval, skóre sa nemení.

52
    Faul v podaní hostí, rozhodca Kačenga zapískal až po upozornení hráčov Trnavy. Bez kariet.

53
    Spartak aj v početnej nevýhode hrá aktívne, snaží sa útočiť cez kontry.

54
    Jakubech teraz vykopol až ku kolegovi na druhej strane ihriska.

55
    Rozpršalo sa ako už dávno nie. Je celkom otázne či sa dnes dohrá.

56
    Jánošik sa otočil s loptou smerom k Jakubechovi a vystrelil asi z 25 metrov. Domáci gólman nemusel zasahovať.

57
    Teraz si pochvalu zaslúži Bakuš, podržal loptu, zbavil sa súpera a pekne odcentroval. Lé Giang bol pozorný a vo výskoku zobral loptu.

59
    Sme svedkami viacerých pádov, sú nezavinené, teda ak nedávame za vinu počasiu.

59
    Spartak strieda. Baša vymenil Jirku.

60
    Krátko pre uplynutím hodiny hry striedal domáci kouč Peter Zelenský, Baša sa postavil na hrot, Pikulík sa posunul na krídlo.

61
    Bašov faul pri snahe získať loptu rozhodca odpískal, hosťujúci stopér mohol rozohrať zo svojej polovice.

61
    Striedať budú aj hostia.

62
    Žilina B strieda, Puček prišiel za Kadleca.

63
    Domáci trávnikár bude mať po zápase zrejme hlavu v smútku, na ihrisku stojí voda a na viacerých miestach je už dosť zničený.

64
    Pikulíkov blokovaný center a rohový roh pre Spartak. Mečiar si stavia loptu.

65
    Roh sa domácim príliš nepodaril. Lopta skončila u Jakubecha.

65
    V drese Žiliny dohral Mazáň, prišiel Drbúl.

67
    O chvíľu bude striedať aj Trnavy.

68
    Zelenský poslal na ihrisko Reháka, stiahol strelca Ujlakyho.

70
    Mohlo byť vyrovnané. Po centri z pravej strany si našiel miesto na strelu Michlík a tesne minul bránu Jakubecha.

70
    Dvadsať minút do konca riadnej hracej doby a Trnava sa sústredí na obranu.

71
    Janošík centroval z pravej strany a jeden z domácich hráčov si spracoval loptu telom, hostia avizovali ruku, rozhodca nepíska.

73
    Timotej Královič nahradil v treťom striedaní Spartaka Patrika Bakuša.

74
    Baša faulovaný v strede plochy, Trnava z priameho kopu nič nevyťažila.

75
    Rehák zabojoval po prihrávke od Královiča, získal aut. Spartak loptu musel odovzdať, rozhodca pískal diskutabilný faul.

76
    Tréner Zelenský teraz nepochváli Mečiara, ten úplne zbytočne stratil loptu a hostia sa takmer dostali k vyrovnaniu. Lopta z kopačky žilinského hráča mierila mimo brány.

78
    Posledné striedanie v dnešnom zápase. Vácvalik vymenil Tlacháča.

79
    Krátko sa nehralo, Adam Jakubech bol v opatere klubového lekára.

80
    Hráčom sa v daždi daria neobvyklé triky a zasekávačky, často bez toho aby chceli. Miestami to vyzerá ako vodné lyžovanie.

81
    Začína sa posledná desaťminútovka normálneho hracieho času.

82
    Žilina sa snaží tlačiť na súpera, ale kombinácia v tomto daždi sa hosťom skutočne nedarí. Domáci sa sústredia na pozornú obranu.

84
    Timotej Královič videl za faul žltú kartu.

85
    Baša sa dostal s loptou za obranu, ale aj trnavského útočníka zradil terén a lopta končí za čiarou.

86
    Pikulík a Baša vyrážajú do kontry, prvý menovaný sa pokĺzol a z akcie nebolo napokon nič.

87
    Lopta sa takmer nehýbe, do konca ostávajú asi tri minúty.

88
    Jakubech išiel po lopte, hodil sa a vlastne k nej doplával.

88
    Pikulík mohol rozhodnúť, po chybe mal možnosť trafiť odkrytú bránu, ale prestrelil.

89
    Priamy kop pre hostí. Lé Giang ide do šestnástky domácich.

90
    Trnava sa ubránila. Jakubech sa s odkopom neponáhľa.

90+1
    Brankár Trnavy vidí žltú kartu.

90+2
    Ešte roh pre hostí. Lé Giang do šestnástky.

90+3

Je hotovo! Trnava sa po výhre 1:0 dostala na prvé miesto v tabuľke. Domáci hrali od 33. minúty bez vylúčeného Julinyho. Gól zaznamenal Dominik Ujlaky v 17. minúte. (18:47:23)