FC Spartak Trnava B
1:0 (1:0)
MŠK Žilina B
Pondelok 17.08.2015, 17:00 • Štadión v Červeníku • MONACObet liga • 3. kolo

Je hotovo! Trnava sa po výhre 1:0 dostala na prvé miesto v tabuľke. Domáci hrali od 33. minúty bez vylúčeného Julinyho. Gól zaznamenal Dominik Ujlaky v 17. minúte. (18:47:23)

90+3

90+2
    Ešte roh pre hostí. Lé Giang do šestnástky.

90+1
    Brankár Trnavy vidí žltú kartu.

90
    Trnava sa ubránila. Jakubech sa s odkopom neponáhľa.

89
    Priamy kop pre hostí. Lé Giang ide do šestnástky domácich.

88
    Pikulík mohol rozhodnúť, po chybe mal možnosť trafiť odkrytú bránu, ale prestrelil.

88
    Jakubech išiel po lopte, hodil sa a vlastne k nej doplával.

87
    Lopta sa takmer nehýbe, do konca ostávajú asi tri minúty.

86
    Pikulík a Baša vyrážajú do kontry, prvý menovaný sa pokĺzol a z akcie nebolo napokon nič.

85
    Baša sa dostal s loptou za obranu, ale aj trnavského útočníka zradil terén a lopta končí za čiarou.

84
    Timotej Královič videl za faul žltú kartu.

82
    Žilina sa snaží tlačiť na súpera, ale kombinácia v tomto daždi sa hosťom skutočne nedarí. Domáci sa sústredia na pozornú obranu.

81
    Začína sa posledná desaťminútovka normálneho hracieho času.

80
    Hráčom sa v daždi daria neobvyklé triky a zasekávačky, často bez toho aby chceli. Miestami to vyzerá ako vodné lyžovanie.

79
    Krátko sa nehralo, Adam Jakubech bol v opatere klubového lekára.

78
    Posledné striedanie v dnešnom zápase. Vácvalik vymenil Tlacháča.

76
    Tréner Zelenský teraz nepochváli Mečiara, ten úplne zbytočne stratil loptu a hostia sa takmer dostali k vyrovnaniu. Lopta z kopačky žilinského hráča mierila mimo brány.

75
    Rehák zabojoval po prihrávke od Královiča, získal aut. Spartak loptu musel odovzdať, rozhodca pískal diskutabilný faul.