Rheindorf Altach – Sturm Graz 0:1 (kon.) | Rapid Viedeň – Wolfsberger 2:1 (kon.)
Rapid Viedeň
2:1 (0:1)
RZ Pellets Wolfsberger AC
cz Nedeľa 09.08.2015, 19:00 • Ernst-Happel-Stadion, Wiedeń • Rakúska Bundesliga • 3. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:53:59)

Utkání končí očekávaným vítězstvím Rapidu, které se ale nerodilo vůbec snadno. Hosté využili možného podcenění soupeře v první půli a ujali se vedení. Po změně stran to ale bylo jiné domácí mužstvo, Rapid převzal aktivitu a nakonec i díky dvěma zásahům Kainze zápas ovládlo herně, i výsledkově.

90+5

90+1
    Jacobo se dostal z pravé strany až do zakončení, ale Strebinger mu dobře snížil střelecký úhel a míč chytil.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Rapid drží těsné vedení.

87
    Hosté drží míč na své polovině, směrem dopředu to ale již není takové, jako v první půli.

85
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Berič, přichází Prosenik.

84
    Na trávník se chystá Prosenik, který by měl v kádru Rapidu nahradit Beriče, uvidíme zda tomu tak opravdu bude.

83
    Na takový Rapid jsou diváci v úvodu této sezóny zvyklí – kvalitní útočná hra a přesná kombinace, jaký rozdíl oproti prvnímu poločasu!
    81. Florian KAINZ - 2:1

81
    Rapid právě vstřelil branku!
    Tohle střídání se povedlo! Berič parádně našel ve vápně FLORIANA KAINZE, který střelou "z první" dává vedoucí gól Rapidu.

80
    Z rohového kopu se hosté neprosazují, což kouč Kühbauer, bývalý skvělý rakouský reprezentant, těžko nese a na střídačce hodně vášnivě gestikuluje.
    79. Zákrok gólmana Rapidu

79
    Gólman Strebinger musel zasahovat, míč se snášel k břevnu, nakonec ho ale gólman špičkami prstů vytěsnil nad branku.

78
    Žlutou kartu dostává Dibon (SK Rapid Vídeň) za faul na Trdinu, u vlastní šestnáctky.

78
    Nedorozumění hráčů v zeleném v pokutovém území WAC a ztráta míče, tím končí celá akce.