Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Jastrzebie – Žilina 0:0 (zruš.) | Košice – Zvolen 3:2 (2:1 po s.n.)
Martin – Trenčín 5:4 (2:1 po s.n.) | Nitra – Cracovia 8:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:6 (kon.)
Jihlava – Slavia 4:3 (2:1 po s.n.) | Třinec – Olomouc 0:2 (kon.) | HC Slovan – Kometa Brno 5:4 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HC Dukla Jihlava
4:3 (3:0, 0:3, 0:0)
HC Slavia Praha
cz Utorok 04.08.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion • Prípravný zápas

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Autorem rozhodujícího nájezdu je MAREK PROKŠ, který ve třetí sérii trefil prostor nad lapačkou Hyláka.

59:49
    Slavia bude hrát v závěru třetiny oslabení. Jiří Doležal (SLA) dostává dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 4-6.

58:38
    Severa se krásně uvolnil a přihrával podél brankoviště na Davida Březinu, kterému puk nepřišel ideálně na hokejku a poslal jej za branku.

57:34
    Slavia Praha si vyžádala oddechový čas.

51:55
    Alexej Alexejev díky dobrému napadání získal kotouč a zblízka vzal odpovědnost na sebe. Jenže u pravé tyče puk do branky nedostal a následně už nestačil prostrčit touš na nabízejícího se Prokše.

50:18
    Čermák se přes tři hráče prodral k brance, kde ještě předložil puk pro Tomáše Doležala. Útočník Slavie byl tísněn a neměl dostatek času na zakončení. K puku se ale na modré dostal Punčochář a jeho rána prošla jen těsně vedle, teči Tomáše Doležala scházel jen kousek.

48:01
    Markovič posílal z pravého kruhu střílenou přihrávku, kterou před branou tečoval Martin Ondráček jen těsně vedle pravé tyče jihlavské svatyně.

46:59
    Na trestnou lavici míří po delším čase jihlavský hráč. Tomáš Doležal si po levé straně najel do pásma a na levém kruhu jej zahákoval Michal Důras.

Na vyloučení: 4-5.

44:43
    Tomáš Harkabus si to ze středního pásma namířil přes levý kruh až do prostoru před brankou. Vystřelil pohledně zápastím, ale Hylák předvedl neméně hezký zákrok.

40:21
    Jihlava bude mít možnost vzít si své vedení zpět. Peter Hraško usedá napodruhé na trestnou lavici, tentokrát za podražení.

Na vyloučení: 3-5.

38:05
    Slavia právě vstřelila branku!
    Jihlava propadla ve středním pásmu, kde TOMÁŠ JIRÁNEK získal puk. Slávistický útočník se řítil sám na gólmana Honzíka a trefil přesně levý horní roh branky. Bez asistence.

37:12
    Na dvě minuty je vyloučen Pavel Kašpařík, Dukle se tak naskýtá šance na zvýšení vedení.

Na vyloučení: 3-4.

36:55
    Kohout našel před brankou Harkabuse, který střílel z první, jenže netrefil puk přesně. I tak jeho střela projela těsně vedle levé tyče.

36:21
    Slavia měla k dispozici přečíslení tři na dva. Jedlička zavezl puk po levé straně do pásma a přihrál před branku na Babku, který chtěl ještě přihrávat do šance Tomáši Doležalovi, ale puk mu sjel z hole.

35:32
    Další slibná šance Slavie. Po ráně Tomáše Jiránka sáhl Honzík vyrážečkou a vytěsnil jí nad svojí branku.

33:34
    Krásná akce Slavie. Jiránek přebral na modré puk a přesně z levého kruhu vystřelil. Puk mířil do levé šibenice branky Dukly, ale tam byla lapačka Honzíka, jenž předvedl neméně pohledný zákrok.

28:58
    Robinson poslal puk na modrou, kde byl bývalý hráč Dukly PETR PUNČOCHÁŘ. Ten vystřelil z první a propálil val těl před sebou. Puk mířil nad vyrážečku Honzíka, kterému chyběl k přesunutí kousek. Bek Slavie mířil naprosto přesně. Asistence: Nathan Robinson, Jaroslav Markovič.

28:42
    Sešívaní zamkli svého soupeře před brankou, Robinson zblízka nepropálil Honzíka, ale Slavia je stále v tlaku. Markovičovu ránu musel vyrazit jihlavský gólman.

27:30
    Jihlava se bude bránit. Slavia zavezla puk do pásma, kde Josef Skořepa zahákoval soupeře a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 3:3.

23:11
    Tvrdá střela Tomáše Doležala od modré letěla přesně k pravé tyči Honzíka, kde však byla připravena špička pravého betonu jihlavského gólmana.

22:03
    Hosté střílí svůj první gól zápasu. TOMÁŠ DOLEŽAL si sjel před branku a propálil Davida Honzíka. Bez asistence.

21:30
    Od modré dvakrát tvrdě vystřelil Kvapil. Poprvé jeho tečovaná střela prolétla vedle pravé tyče, podruhé bez teče těsně vedle.

20:01
    Tomáš Harkabus dostává za pěstní souboj dvě minuty, slávistický Štěpán Jeník stejně tak.

Na vyloučení: 2-3.

19:48
    A v závěru třetiny si Dukla vybojovala ještě přesilovku, Tomáš Doležal (SLA) se provinil sekáním.

Na vyloučení: 1-2.

15:11
    Dukla právě vstřelila branku!
    Střílenou přihrávku na Honzíka posílal Markovič, ale jeho spoluhráč, zřejmě Robinson, nestihl vložit do pasu hůl. Jihlava hned poté uzmula puk a založila rychlý útok, na jehož konci JIŘÍ SEVERA zblízka našel mezírku ve výstroji Hyláka. Jihlava tak vede již o tři góly. Asistence: Josef Kolda.

13:44
    Jihlava svojí první přesilovou hru, narozdíl od Slavie, využívá. Střelu Kohouta ještě stačil Saša Hylák vyrazit, jenže po dorážce jihlavské posili JOSEFA SKOŘEPY se už natahoval marně. Asistence: Martin Kohout, Tomáš Harkabus.

13:28
    Ondřej Šafář mířil od modré jen těsně vedle pravé tyčky Hyláka.

12:44
    Prvním vyloučeným hráčem Slavie Praha je Peter Draško (SLA), dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-1.

04:29
    V situaci dva na jednoho přihrál z pravé strany Markovič na Veselého, který však zblízka nepropálil připraveného Honzíka.

03:31
    Výhoda byla poměrně rychle ukončena, neboť se Dukláci dotknuli puku. Na trestnou lavici míří na dvě minuty Vojtěch Zadražil (JIH) za podražení.

Na vyloučení: 1-0.

01:33
    Domácí se ujímají bleskového vedení. Kohout našel na útočné modré JAKUBA FLEKA, ten si sjel mezi kruhy a propálil Hyláka mezi betony. Asistence: Martin Kohout.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 2. Flek (Kohout), 14. Skořepa (Kohout, Harkabus), 16. Severa (Kolda), rozh. náj. Prokš – 23. T. Doležal, 29. Punčochář (Robinson, Markovič), 39. Jiránek