Ried – Wolfsberger 0:0 (kon.) | Austria – Rheindorf Altach 3:1 (kon.) | Sturm Graz – Grodig 1:1 (kon.)
SK Sturm Graz
1:1 (0:1)
SV Grodig
cz Nedeľa 02.08.2015, 19:00 • UPC-Arena, Graz • Rakúska Bundesliga • 2. kolo

Loučím se s vámi s konstatováním, že utkání mezi Grazem a Grödigem skončilo smírně, děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (21:00:28)

Červené karty: 1 – 0

Utkání je u konce! Do druhé půle šli po brance Maaka ve výhodné pozici hosté, jenže domácí se nevzdali a pokračovali ve svém nesmírném tlaku, který přinesl vyrovnání v 73. minutě, když se dokázal prosadit Tadic. O deset minut později se nechal vyloučit Potzmann. Do velkých šancí se dostal Venute, ale ani jednu nedal, tudíž se oba týmy musí spokojit s jedním bodem.

90+3
    90+2. Šance hostů.

90+2
    Neskutečný závěr utkání! Venute běžel z pravé strany sám na brankáře Essera, který ho však dokázal vychytat!

90+2
    Útočným faulem se provinil Venute. Míč mají domácí.

90+1
    Rozhodčí nastaví utkání o tři minuty!
    90. Šance hostů.

90
    A opět Venute! Tentokrát ve vápně domácích vystřelil, mířil však vysoko nad!

89
    Obranou domácích se prokličkoval Venute, na hranici penaltového puntíku však nezakončil, poněvadž byl jeho pokus zblokován.

88
    U míče jsou domácí fotbalisté, kteří s ním kombinují na útočné polovině.

87
    Nejvýše ze všech hráčů vyskočil Pichler, ale jeho hlavička mířila hodně vysoko nad břevno domácí branky.

86
    Grödig nyní vybojoval rohový kop.

84
    Wallner se ujal exekuce přímého kopu, ale trefil pouze zeď.

83
    Komplikace pro domácí! Unikajícího Wallnera stáhl k zemi Potzmann a je vyloučen!

82
    Hosté se snaží za každou cenu udržet cenný bod, takže hru všemožně kouskují, hlavně fauly na polovině hřiště.