Lokeren – Charleroi 2:2 (kon.) | Liége – Waregem 2:1 (kon.) | Leuven – Anderlecht 0:2 (kon.)
Sporting Lokeren
2:2 (1:1)
Sporting Charleroi
cz Nedeľa 02.08.2015, 14:30Belgická Jupiler Pro League • 2. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše a já Vám přeji příjemný zbytek nedělního odpoledne. U sledování dalších online zápasů na počtenou! (16:52:26)

Statistiky zápasu
    Držení míče – 54% : 46%
    Střely celkem – 11:11
    Střely na branku – 4:4
    Rohové kopy – 6:7
    Žluté karty – 1:2

Dnešní zajímavé utkání je u konce. Ve druhé půli jsem viděli také dvě branky, po jedné na každé straně. Hosty poslal podruhé v zápase do vedení Ndongala, který se trefil hlavou do protipohybu brankáře. Ovšem radost hostů z vedení vydržela jen necelé dvě minuty, neboť se o vyrovnání postaral dorážkou z blízkosti Bolbat. Oba celky si tak po remíze připisují bod do ligové tabulky.
    I díky trefě Ferbera (na obr.) končí dnešní utkání remízou 2:2.

90+5

90+4
    Po rohu se k hlavičce odhodlal Dewaest, který branku vysoko přehlavičkoval.

90+3
    Hosté se přeci jen odhodlali ještě k jednomu útoku, který končí rohovým kopem.

90+2
    Domácí vyslali ještě jednu nebezpečnou střelu, ale byla zablokována.

90+1
    Hosté jsou zřejmě spokojeni s remízou, a proto již nespěchají do útoku a soustředí se především na obranu.

90
    Budou se nastavovat 4 minuty!

89
    Poslední střídání i na straně domácích. Hřiště opouští Ticinovic, kterého nahrazuje Melnjak.

88
    Domácí připravují ještě jedno střídání..

87
    Domácí teď svírají svého soupeře, který se zatím ale zuby nehty brání útočným výpadům Lokerenu.

86
    Hřiště opouští Marcq, kterého nahrazuje Diandy.

85
    Velká příležitost domácích! Ke střele se dostal Overmeire, jehož rána rozezvučela břevno hostující branky.

84
    S tím neměla hostující obrana žádné potíže, míč ukryl v rukavicích Mandanda.

84
    Nakonec si vybojovali alespoň rohový kop.

83
    Domácí jsou v těchto chvílích a minutách aktivnějším týmem, ovšem se jim příliš nedaří vybojovat si dobrou střeleckou pozici.

81
    Na opačné straně zahrozil střídající Stevance, ale jeho křižná střela zamířil mimo tři tyče.