Astana – Maribor 3:1 (kon.) | Fola – D. Záhreb 0:3 (kon.) | FCSB – Trenčín 2:3 (kon.)
Fehérvár – New Saints 1:1 (po pr.) | Dundalk – Borisov 0:0 (kon.) | Rudar – Karabach 0:1 (kon.)
Lech Poznań – FK Sarajevo 1:0 (kon.) | Stjarnan – Celtic 1:4 (kon.)
CS Fola Esch
0:3 (0:2)
Dinamo Záhreb
cz Streda 22.07.2015, 20:00 • Stade Josy Barthel • Liga majstrov (predkolá) • 2. predkolo

Právě nám skončil zápas druhého předkola Ligy mistrů. Domácí Fola Esch podle očekávání podlehla chorvatskému Dinamu Záhřeb 0:3. O góly se postaral Rog a Pjaca, který skóroval dokonce dvakrát. Ve třetím předkole Dinamo narazí na norské Molde! To je od nás z tohoto zápasu vše a těšíme se na Vás u dalších onlajn přenosů. Karel Milec a Lukáš Jasoněk. (21:52:06)

90+3

90+3
    Hosté dohrávají zápas s míčem na svých kopačkách.
    90+1. Pivaričova šance

90+1
    Velkou šanci zahodil Pivarič, který byl tváří tvář domácímu golmánovi, ale míč poslal nad.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Zápas už se spíše dohrává a je jasné, že do dalšího kola se podívá chorvatské Dinamo Záhřeb!

88
    Uvidíme rohový kop i na druhé straně.

87
    Střelou vysoko nad se prezentoval Payal.

86
    Rohový kop pro lucemburský tým nepřinesl vůbec nic.

84
    Nyní nesledujeme bůh ví jaké tempo, ale takové co stačí Dinamu.

82
    Střela z otočky Camerlinga končí vedle.

80
    Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Francoise, přichází Rachid.

79
    Nepřesný centr chorvatského týmu končí u Hyma.

77
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Sigali, přichází Benkovič.
    75. Marko ROG - 0:3

75
    Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
    MARKO ROG se objevil po krásné přihrávce Pjaca téměř sám před Hymem a tvrdou ranou zvyšuje na 3:0 a nyní už můžeme říct, že potvrzuje postup Dinama. Asistence: Marko Pjaca.

72
    Nyní to Hym vyřešil úplně špatně jelikož vyběhl, ale hostující hráč byl u míče dříve a pouze špatné zpracování znamenalo, že míč skončí v zámezí a né v brance.

71
    Hym situaci skvěle přečetl a míč končí v jeho rukavicích.

71
    Standardní situaci pro Dinamo Záhřeb.

69
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Soudani, přichází Fernandes.

68
    Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Rani, přichází Klapp.
    65. Camerling těsně minul tyč

65
    Následný centr do vápna přinesl obrovskou šanci pro střídajícího Camerlinga, který ale z velké blízkosti nepochopitelně nedal.

65
    První žlutou kartu utkání vidí Taravel.

63
    Pivarič vysunul Pjaca a ten vybojoval rohový kop.

62
    Ovšem kombinace probíhá převážně na své polovině.

61
    Dinamo Záhřeb přebírá iniciativu zápasu a jsou to oni, kdo je teď převážně na míči.

59
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Henriquez, přichází Rog.

58
    Z brejku zahrozili po delší době také hosté, ale nakonec z toho je "jen" rohový kop.

58
    Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Hornuss, přichází Camerling.

56
    V úvodních minutách druhého poločasu nesledujeme příliš atraktivní fotbal.

54
    Na zem spadl s velikým křikem Machado, ale bude pokračovat bez ošetření.

52
    Centr proletěl celým vápnem bez jakéhokoliv doteku.

52
    Nyní aktivnější Fola Esch vybojovala rohový kop.

50
    Centr tečoval Pivarič, ale naštěstí pro něj přímo do míst, kde stál připravený Eduardo.

50
    Francouzský obránce Taravel fauloval na levé straně.

49
    Pivarič předvedl bojovnost i v sedě! Vybojoval autové vhazování.

47
    Fola Esch začala druhý poločas aktivněji, ale zatím to k ničemu nevedlo.

46

Hráči jsou již na hrací ploše. Druhý poločas začne za malou chvíli.
    Pjaca - střelec obou gólů Dinama.

[LIVE CS Fola Esch – Dinamo] 40' GGGGGOOOOOOOOLLLL! Dinamo vodi 2:0! Opet Pjaca! :)

Posted by GNK Dinamo Zagreb on 22. červenec 2015

Druhý poločas začne přibližně ve 21:00.

Máme za sebou první poločas po kterém Dinamo Záhřeb vede díky gólům dvacetiletého střelce Pjaca 2:0 a udělal si tak výhodnou pozici do druhého poločasu, ve kterém se bude snažit udržet či zvýšit svůj postupový výsledek. Domácí k postupu nyní potřebují vstřelit tři branky! Což není úplně lehký úkol.

45+1

45+1
    Tak hosté se dočkali přece jen ještě jedné šance. Střelou zpoza vápna se prezentoval Henriquez.

45
    Rozhodčí nastaví jednu minutu.

44
    V prvním poločase už asi víc šancí neuvidíme. Hra se odehrává ve středu hřiště.

42
    Domácím najednou přestalo vše fungovat přihrávky, zpracování apod..
    40. Marko PJACA - 0:2

40
    Tak nyní už to z hosty vypadá opravdu slibně. MARKO PJACA dostal míč za obranu, udělal dvě zasekávačky a střelou do horního rohu nedal Hymovi šanci. Asistence: El Soudani.

39
    Výjimečnou šanci v podobě standardní situaci domácí nevyužili protože trefili prvního bránícího hráče.

37
    Pivaričovi se centr nepovedl. Výkop bude mít Fola Esch.

35
    Matel ztratil míč a brejk domácích hasil skvělým skluzem Machado.

33
    Ademi si nerozuměl se svými spoluhráči a po nepřesné narážečce končí míč u domácích.

31
    Dinamo se po vstřeleném gólu uvolnilo a hned spěchalo s další akcí, kterou ale zastavil zdvižený praporek. Ofsajd.
    29. Marko PJACA - 0:1

29
    Standardní situaci rozehrál Machado a přízemním centrem našel MARKA PJACA, který střelou k tyči nedal Hymovi šanci. Asistence: Paulo Machado.

28
    Šimunovič byl faulovaný na pravé straně a následuje přímý kop pro hosty.

27
    Henriquez, který v létě definitivně přestoupil z Manchesteru United do Dinama se nyní ukličkoval a míč je v zámezí.
    25. Zaskočený Martino v šanci selhal

25
    Míč se možná až překvapivě dostal k Martinovi, který byl asi sám překvapený a míč se od něj odrazil nad.

23
    Máme za sebou polovinu prvního poločasu a nutno podotknout, že Dinamo se kromě dvou střel nedostalo k žádné větší šanci a pokud chtějí postoupit musí pořádně zabrat.

19
    Matel skvěle nacentroval, ale Pjaca by potřeboval o dvě čísla větší kopačku aby mohl míč tečovat mimo dosah Hyma.

18
    Mladičký Pjaca vystřelil zhruba z dvaceti metrů nad.

16
    Skvěle hrající Soudani se nyní pokusil překvapit gólmana lobem, který ovšem nebyl provedený nejlepším způsobem a míč končí nad.
    15. Soudaniho střela z otočky

15
    Jako bych to přivolal. Soudani se dostal po otočce ke střele, ale Hym je připravený!

15
    Na Dinamu je vidět jak moc chce, ale v úvodních patnácti minutách si nepořídili žádnou větší šanci.

13
    Jakmile se dostanou domácí k míči jsou okamžitě vystavení skvělému presinku Dinama.

12
    Pokus o přenesení hry na Matela nevyšel.

11
    Roh byl kopnutý na první tyč, kde prodlužoval jeden z domácích, ale nenašel žádného spoluhráče.

10
    Uvidíme první rohový kop domácích.

9
    Aktivní Soudani si nabíhal na míč za obranu, ovšem nepohlídal si ofsajdové postavení.

7
    Obrana Dinama si při ojedinělém útoku domácích nepočínala zrovna jistě, ale nakonec to pro hosty nekončí pohromou v podobě inkasovaného gólu.

5
    Další útok založil Eduardo dlouhým nákopem. Poté se dostal míč k Machadovi, který ho zatáhl na pravou stranu a přízemním centrem našel Soudaniho, ovšem Soudani netrefil míč ideálně a pro Hyma to byla pochoutka.

4
    Hosté se snaží dostat dopředu postupnou kombinací.

2
    Hned ve druhé minutě se dobrou střelou prezentoval Soudani, ale zamířil těsně vedle.

1
    Fotografie z rozcvičení.

[UEFA Champions league] Zagrijavanje Modrih za utakmicu u Luksemburgu. AJMO Dinamo!!Warm-up for the game against Fola.

CS Fola Esch: Hym – Martino, Klein, Martin, Kirch – Rani, Payal, Dallevedove – Hornuss, Hadji, Francoise
    Náhradníci: Peiffer, Bernard, Camerling, Keita, Klapp, Lukič, Rachid

GNK Dinamo Záhřeb: Eduardo – Matel, Sigali, Šimunovič, Taravel – Soudani, Ademi, Pivarič – Pjaca, Machado – Henriquez
    Náhradníci: Ježina, Benkovič, Fernandes, Concalo, Hodžič, Pinto, Rog

Rozhodčí: Tsinkevič – Romanov, Malytin (všichni BEL).

Hlavním rozhodčím bude Bělorus Tsinkevič a na stranách mu budou pomáhat pánové stejné národnosti – Romanov a Malytin.

Postupová matematika – Lucembuřané si přivezli remízu 1:1. Pokud Dinamo chce postoupit musí vyhrát či remizovat přičemž musí vstřelit minimálně dva góly. Výhra domácích či remíza 0:0 znamená postup týmu CS Fola Esch. Na postupujícího čeká ve 3. předkola norské Molde.

Vítám Vás u odvety 2. předkola LM. Domácí Fola Esch přivítá chorvatský Dinamo Záhřeb. Výkop je přesně ve 20:00.
    Takto ohodnotil chorvatský tisk první zápas.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.