Almaty – CZ Belehrad | 2:1 (kon.) | | | Dacia Kišinev – Renova | 4:1 (kon.) | | | Sutjeska – Debrecín | 2:0 (kon.) |
Keşla FK – Laçi | 0:0 (kon.) | | | Elfsborg – Lahti | 5:0 (kon.) | | | Ulisses – Birkirkara | 1:3 (kon.) |
Cchinvali – Botoşani | 1:3 (kon.) | | | Jūrmala – Budućnost Podgorica | 0:0 (kon.) | | | Dudelange – UC Dublin | 2:1 (kon.) |
Qäbälä – Dinamo Tbilisi | 2:0 (kon.) | | | Kalju – Aktobe | 0:0 (kon.) | | | Žodino – Kukësi | 0:0 (kon.) |
Omonia Nikózia – Dinamo Bt. | 2:0 (kon.) | | | Soligorsk – Glenavon | 3:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Sillamäe Kalev | 6:2 (kon.) |
Limassol – Saxan | 2:0 (kon.) | | | Štokholm – VPS | 4:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Europa | 3:0 (kon.) |
Beroe – Atlantas | 3:1 (kon.) | | | Odd – Tiraspol | 0:0 (kon.) | | | Beitar Jeruzalém – Ordabasy | 2:1 (kon.) |
Rosenborg – Víkingur | 0:0 (kon.) | | | Randers – Sant Juliá | 3:0 (kon.) | | | Lusitans – West Ham | 0:1 (kon.) |
Zrinjski Mostar – Shirak | 2:1 (kon.) | | | Lok. Záhreb – Broughton | 2:2 (kon.) | | | Žilina – Glentoran | 3:0 (kon.) |
Litex – Jelgava | 2:2 (kon.) | | | Vaduz – La Fiorita | 5:1 (kon.) | | | Partizani Tirana – Strømsgodset | 0:1 (kon.) |
Śląsk – Celje | 3:1 (kon.) | | | Runavík – Linfield | 4:3 (kon.) | | | Bala Town – Differdange | 2:1 (kon.) |
FK Rabotnički – Flora | 2:0 (kon.) | | | Trnava – Olimpic | 0:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Kruoja | 8:0 (kon.) |
Podgorica – Neftçi Baku | 1:1 (kon.) | | | Koper – Víkingur Reykjavík | 2:2 (kon.) | | | Juvenes/Dogana – Brøndby | 0:2 (kon.) |
Ferencvároš – GA Eagles | 4:1 (kon.) | | | Čukarički Belehrad – Domžale | 0:0 (kon.) | | | Novi Sad – Budapešť | 3:1 (kon.) |
St Patrick´s – Skonto FC | 0:2 (kon.) | | | Valletta – Newtown | 1:2 (kon.) | | | Aberdeen – Škendija | 0:0 (kon.) |
HB Tórshavn – Riteriai | 1:4 (kon.) | | | St. Johnstone – Alaškert | 2:1 (kon.) | | | Željezničar Sarajevo – Balzan | 1:0 (kon.) |
Hafnarfjördur – Seinäjoki | 1:0 (kon.) | | | Reykjavík – Cork City | 2:1 (po pr.) |
Ukrajina – Francúzsko | 1:3 (kon.) | | | Grécko – Rakúsko | 0:0 (kon.) |
Kostarika – Jamajka | 2:2 (kon.) | | | Salvador – Kanada | 0:0 (kon.) |
koniec
FK Rabotnički Skopje
2:0
(0:0)
Flora Tallinn
90+5
|
Konec zápasu.
(21:48:52)
|
|
90+3
|
Žlutou kartu dostává Bozinovski (FK Rabotnički Skopje).
|
|
90+1
|
Žlutou kartu dostává Cikarski (FK Rabotnički Skopje).
|
|
90
|
Žlutou kartu dostává Aloe (FC Flora Tallinn).
|
|
90
|
Rohový kop pro domácí tým.
|
|
89
|
Aneneho rána letěla vedle.
|
|
88
|
Tamm fauloval, míč pro domácí.
|
|
86
|
Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Sahiti, přichází Jovanovski.
|
|
86
|
Žlutou kartu dostává Frolov (FC Flora Tallinn).
|
|
83
|
Volný přímý kop Tallinnu zahraje Frolov.
|
|
80
|
Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Altiparmakovski, přichází Trajcevski.
|
|
79
|
Střela Altiparmakovského byla sražena obráncem.
|
|
78
|
Střela, kterou vyslal Cikarski, byla zablokována obránci.
|
|
78
|
Petroviić zahraje další rohový kop domácích.
|
|
77
|
Flora bude čelit dalšímu rohovému kopu.
|
|
75
|
Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Ilijoski, přichází Mitrov.
|
|
74
|
A ještě jeden rohový kop pro domácí tým.
|
|
73
|
Další roh pro domácí.
|
|
72
|
Cikarski našel ve vápně Aneneho, jemu se však nepodařilo trefit branku soupeře.
|
|
71
|
Rohový kop pro Rabotnički.
|
Góly:
48. Anene, 54. Altiparmakovski
Rozhodca: Markus Hameter – Andreas Staudinger, Roland Riedel – Julian Weinberger (všichni AUT)
Diváci:
Karty: 45. Sijanovski (RAB), 90+1. Cikarski (RAB), 90+3. Bozinovski (RAB) – 86. Frolov (FLT), 90. Aloe (FLT)
Nepremenená penalta:
FK Rabotnički Skopje:
Bozinovski – Siljanovski, Ilievski, Ristevsko, Cikarski – Anene, Vujcic, Petroviić, Sahiti – Altiparmakovski, Ilijoski (C)
Náhradníci: Efremov – Najdovski, Jovanovski, Mitrov, Ristovski, Markoski
Tréner:
Flora Tallinn: Toom – Kams, Baranov, Jääger (C), Jürgenson – Sappinen, Frolov – Alliku, Tukiainen, Logua
Náhradníci: Karofeld – Aloe, Tamm, Vihmann, Saliste, Grussev, Luigend
Tréner:
Náhradníci: Efremov – Najdovski, Jovanovski, Mitrov, Ristovski, Markoski
Tréner:
Flora Tallinn: Toom – Kams, Baranov, Jääger (C), Jürgenson – Sappinen, Frolov – Alliku, Tukiainen, Logua
Náhradníci: Karofeld – Aloe, Tamm, Vihmann, Saliste, Grussev, Luigend
Tréner:
Rozhodca: Markus Hameter – Andreas Staudinger, Roland Riedel – Julian Weinberger (všichni AUT)
Diváci:
Dario Becci