Sandecja Nowy Sącz – Lok. Košice 0:0 (kon.) | Wisla Kraków – Karviná 2:0 (kon.) | Podbeskidzie – Frýdek-Místek 1:0 (kon.)
Fürth – Jihlava 5:1 (kon.) | Prešov – Zlín 1:2 (kon.) | Nitra – Opava 0:3 (kon.)
Liberec – Miedź 2:4 (kon.) | Trenčín – Sigma Olomouc 6:1 (kon.) | Příbram – Düsseldorf 3:0 (kon.)
Brno – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Třinec – Trnava 6:2 (kon.) | Hlučín – Znojmo 1:2 (kon.)
Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc B 2:2 (kon.) | Vyšné Opátske – Haniska 0:3 (kon.)
Plzeň – FC Ural 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Paderborn 3:1 (kon.) | Jablonec – Rapid Viedeň 0:0 (kon.)
FC Hlučín
1:2 (0:2)
1. SC Znojmo
cz Streda 08.07.2015, 17:00 • Sedlec u Mikulova • Prípravný zápas

63
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Hlučín zahrával rohový kop. Brankář Juran vyrazil kluzký míč vyrazil nedůrazně. Balón se tak dostal k JANU FERENCOVI, který si věděl rady.

18
    Znojmo právě vstřelilo branku!

A už je to 2:0. Rychlý protiútok vedl po levém křídle Levai a našel přesnou přihrávkou před bránou opět DAVIDA LEDECKÉHO, který dával do protipohybu brankář Andrejka.

10

Papírový favorit utkání se dostává do vedení. Byla to taková kuriózní situace ve vápně Hlučína. Zmatky využil DAVID LEDECKÝ a hlavou doklepl míč do sítě.

Zdeněk Plánka

Góly: 63. Ferenc – 10. Ledecký, 18. Ledecký

Karty:   62. Celik (ZNO)

FC Hlučín: I. poločas: Andrejko – Hudeczek, Heinik, Malcharek – Kundrátek P., Líbař, Mac, Musiol, Dostál – Badalyan, Kraut
    II. poločas: Rohel – Ferenc, Štefek, Váňa, Musiol – Ivan, Foitzik, Kundrátek L., Malcharek – Luis Guilherme – Kraut

1. SC Znojmo: I. Poločas: Doleček – Zezula, Piroch, Kostorek, Okleštěk, Levai, Serenkov, Ledecký, Šumbera, Hříbek, Helísek
    II. Poločas: Juran – Kostorek, Alaca, Celik, Hrazdílek, R. Mezlík, Odehnal, Nehyba, Nepožitek, Žondra, Njire