Sandecja Nowy Sącz – Lok. Košice 0:0 (kon.) | Wisla Kraków – Karviná 2:0 (kon.) | Podbeskidzie – Frýdek-Místek 1:0 (kon.)
Fürth – Jihlava 5:1 (kon.) | Prešov – Zlín 1:2 (kon.) | Nitra – Opava 0:3 (kon.)
Liberec – Miedź 2:4 (kon.) | Trenčín – Sigma Olomouc 6:1 (kon.) | Příbram – Düsseldorf 3:0 (kon.)
Brno – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Třinec – Trnava 6:2 (kon.) | Hlučín – Znojmo 1:2 (kon.)
Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc B 2:2 (kon.) | Vyšné Opátske – Haniska 0:3 (kon.)
Plzeň – FC Ural 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Paderborn 3:1 (kon.) | Jablonec – Rapid Viedeň 0:0 (kon.)
FK Vyšné Opátske
0:3 (0:3)
FK Haniska
Streda 08.07.2015, 18:00Prípravný zápas

Futbalisti druholigovej Hanisky potvrdili úlohu papierového favorita a podľa očakávania vyhrali. Na ihrisku Vyšného Opátskeho triumfovali presvedčivo 3:0, keď všetky góly strelili v prvom polčase a v tom druhom si len udržiavali náskok. (19:56:56)

90

89
    Plynú posledné sekundy dnešného zápasu. Opátčania pokračujú v kombináciach, ktoré vo väčšine prípadov nikam nevedú.

88
    Vo vzdušnom súboji sa zrazili dvaja hráči a dlho sa dvíhali z trávnika. Napokon sa všetko zaobišlo bez zbytočného zranenia.

87
    Lopta v závere zápasu patrí futbalistom Vyšného Opátskeho, ktorí sa snažia niečo vymyslieť.

86
    Zaujímavosťou je, že Jaroslav Kolbas sa opäť vrátil na ihrisko. V zápase prebehlo viacero striedaní bez toho, aby boli ohlásené.

84
    Hráči Vyšného Opátske sa snažili kombinovať pri čiare, ale neuspeli a odovzdali loptu súperovi.

83
    V posledných minútach sa lopta pohybuje v území medzi šestnástkami. Dá sa povedať, že sa len dohráva.

82
    Druholigový nováčik suverénne kráča za svojím druhým víťazstvom v príprave. Haniska v druhej polovici nemusela vynaložiť veľa úsilia na to, aby ubránila trojgólový náskok.

80
    Do konca zápasu ostáva posledných desať minút. Domáci sa snažia niečo urobiť s nepriaznivým stavom.

79
    Na trávniku už nie je najlepší hráč Hanisky v dnešnom zápase Kolbas a ani nebezpečný útočník Pekár.

77
    Hostia zahrali nacvičený signál. Na krátky center si nabehol Cicman, ale jeho hlavička nebola presná.

76
    Kolbasov prienik bol zastavený faulom. Hráči Hanisky majú výhodu štandardky z dobrej pozície.

75
    Kolmá akcia domácich k úspechu neviedla. Vilčko nedobehol loptu.

73
    Oproti začiatku zápasu sa poriadne ochladilo. Hráčom stále komplikujú život nárazy vetra.

72
    Domáci futbalisti opäť sľubný protiútok nedotiahli do úspešného konca, pretože sa ponúkali s koncovkou.

70
    Vyšné Opátske sa dokáže dostať do blízkosti šestnástky, no potom jeho hráči nevedia, čo majú urobiť s loptou a namiesto strely volia prihrávku.

69
    Po bohatom trojgólovom prvom polčase v druhom dejstve stále čakáme na prvý presný zásah.

66
    Opátčania stratili loptu z rozohrávke, no Semanova strela skončila na chrbte jedného z domácich hráčov.

65
    Dve dobré šance Hanisky. Najprv nebezpečne hlavičkoval zblízka stopér Gorej a po ňom z diaľky skúšal šťastie Majerník.