Sandecja Nowy Sącz – Lok. Košice 0:0 (kon.) | Wisla Kraków – Karviná 2:0 (kon.) | Podbeskidzie – Frýdek-Místek 1:0 (kon.)
Fürth – Jihlava 5:1 (kon.) | Prešov – Zlín 1:2 (kon.) | Nitra – Opava 0:3 (kon.)
Liberec – Miedź 2:4 (kon.) | Trenčín – Sigma Olomouc 6:1 (kon.) | Příbram – Düsseldorf 3:0 (kon.)
Brno – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Třinec – Trnava 6:2 (kon.) | Hlučín – Znojmo 1:2 (kon.)
Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc B 2:2 (kon.) | Vyšné Opátske – Haniska 0:3 (kon.)
Plzeň – FC Ural 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Paderborn 3:1 (kon.) | Jablonec – Rapid Viedeň 0:0 (kon.)
FC Nitra
0:3 (0:1)
Slezský FC Opava
cz Streda 08.07.2015, 16:00Prípravný zápas

83
    Opava právě vstřelila branku!
    Třetí brankou Opavy vstřelil z pokutového kopu TOMÁŠ MRÁZEK.

50
    V 50. minutě utkání se trefila také druhá posila Slezského FC DOMINIK FIŠER.

36
    Opava se dostala do vedení ve 36. minutě zápasu, branku vstřelil JAN ŽÍDEK. Ten přišel do Opavy před touto sezónou z Frýdku-Místku.