Sandecja Nowy Sącz – Lok. Košice 0:0 (kon.) | Wisla Kraków – Karviná 2:0 (kon.) | Podbeskidzie – Frýdek-Místek 1:0 (kon.)
Fürth – Jihlava 5:1 (kon.) | Prešov – Zlín 1:2 (kon.) | Nitra – Opava 0:3 (kon.)
Liberec – Miedź 2:4 (kon.) | Trenčín – Sigma Olomouc 6:1 (kon.) | Příbram – Düsseldorf 3:0 (kon.)
Brno – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Třinec – Trnava 6:2 (kon.) | Hlučín – Znojmo 1:2 (kon.)
Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc B 2:2 (kon.) | Vyšné Opátske – Haniska 0:3 (kon.)
Plzeň – FC Ural 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Paderborn 3:1 (kon.) | Jablonec – Rapid Viedeň 0:0 (kon.)
Greuther Fürth
5:1 (2:1)
FC Vysočina Jihlava
cz Streda 08.07.2015, 14:45 • Trolli Arena, Fürth • Prípravný zápas

Ode mne je to pro dnešek vše. Někdy příště opět na shledanou. (16:35:00)

Zápas končí výsledkem 5:1!

90+1

89
    Míč nyní drží na kopačkách opět domácí.

86
    Jeden z hostujících hráčů nyní napřáhl ke střele z hranice vápna, míč však končí jen těsně nad břevnem.

86
    Závěrečné minuty nyní patří hostujícímu týmu.

83
    Jihlava se nyní nadechla k většímu náporu, střela jednoho ze záložníků však končí daleko vedle pravé tyče.

81
    Běží nám posledních 10 minut utkání a s Jihlavou to nevypadá vůbec dobře.

79
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

76
    Hosté si nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč doslova darují svému soupeři.

73
    Jeden z hostujících hráčů se dopustil na polovině soupeře útočného faulu a k míči se tak dostávají opět domácí.

72
    Domácí se dostávají do nebzepečného protiútoku.

68
    Hosté se nyní dostali po dlouhé době k míči.

66
    Fürth právě vstřelil branku!
    Domácí dávají další branku a už vedou 5:1! Autorem branky je opět JÜRGEN GJASULA.

65
    Domácí střídají brankáře. Hřiště opouští Flekken a místo něj nastupuje Lerch.

63
    Domácí jsou nyní u míče a kombinují s ním na vlastní polovině.

61
    Domácí vedou už 4:1! Z pokutového kopu se trefil JÜRGEN GJASULA.

61
    Domácí budou kopat pokutový kop!

59
    Míč trefuje pouze zeď a k míči se tak dostávají domácí.

58
    Hosté budou nyní zahrávat nebezpečný přímý kop poblíž hranice vápna.

57
    Domácí jsou stále o dost aktivnějším týmem než hosté.

55
    Domácí se nyní prezentují další střelou mimo branku.

53
    Jeden z domácích hráčů nyní vyslal na branku soupeře nepřesnou střelu.

52
    Domácí se dopustili útočného faulu a míč tak získávají hosté.

51
    Domácí nyní téměř nepůjčují míč svému soupeři.

49
    Hosté se dopustili útočného faulu a hrát tak můžou domácí.

47
    Domácí se ihned na začátku druhého poločasu dostávají do dvoubrankového vedení! Autorem branky je TOM WEILANDT.

47
    Domácí drží míč na svých kopačkách.

46

První poločas je za námi. Domácí jsou zatím lepším týmem, a tak zaslouženě vedou 2:1. Jako první se však radovali hosté, když se ve 30. minutě trefil Dvořák. Jejich radost ale netrvala příliš dlouho, neboť už ve 34. minutě bylo vyrovnáno díky Freisovi, ten se trefil ještě ke konci prvního poločasu a stav tak je 2:1.

Druhý poločas začne zhruba v 15:49.

45+1

44
    Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku střelu z dobrých třiceti metrů, míč však míjí levou tyč zhruba o dva metry.

43
    Domácí otáčejí stav utkání! Autorem branky je opět SEBASTIAN FREIS.

43
    Domácí se dostávají do nebezpečného protiútoku.

42
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec první půle.

41
    Jeden z domácích trefil pouze zeď.

40
    Domácí budou zahrávat nebezpečný přímý kop zhruba z dvaceti metrů.

39
    Míč se dostal od rohového praporku pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten neměl problém míč odehrát mimo vápno.

38
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

34
    Domácí vyrovnávají! Autorem branky je SEBASTIAN FREIS.

32
    Jeden z hostujících hráčů se dostal ke střele z hranice vápna, míč však končí vysoko nad.

30
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Hosté se dostávají do vedení! Autorem branky je PAVEL DVOŘÁK.

29
    Jeden z hostujících hráčů předvedl tvrdý faul na jednoho z domácích hráčů a od rozhodčího po právu vidí žlutou kartu.

29
    Protiútok hostujících hráčů končí na pevné obraně domácích.

27
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách na polovině soupeře.

26
    Hosté se dostávají do nebezpečného útoku. Nakonec však tento pokus z hranice vápna jednoho z hostujících hráčů přichází vniveč, neboť byl přistižen v ofsajdu.

25

23
    Domácí se dostali do nebezpečného protiútoku, následná přihrávka za obranu sice našla Freise, ten byl však v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

22
    Míč z tohoto přímého kopu končí v rukavicích brankáře.

21
    Domácí budou zahrávat nebezpečný přímý kop blízko hranice vápna.

20
    Zulj nyní napřáhl ke střele z velké dálky, míč končí vysoko nad.

20
    Po nepřesné přihrávce jednoho z hostujících hráčů budou vhazovat z poloviny soupeře domácí.

19
    Domácí opět drží míč na polovině soupeře. Jeden z nich se následně pokusil vyslat do úniku po pravé straně jednoho ze svých spoluhráčů, ten však stál v ofsajdu a míč tak získávají hosté.

18
    Jeden z domácích hráčů se nyní odhodlal ke střele z hranice vápna, s touto střelou však neměl hostující brankář větší potíže.

17
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

16
    Nakonec však jejich protiútok ztroskotal na nepřesné přihrávce jednoho z hostujících hráčů.

16
    Hosté se dostávají do nebezpečného protiútoku.

15
    Jeden z hostujících hráčů se dopustil útočeného faulu a míč tak získávají opět domácí.

14
    Rohový kop se jim však příliš nepovedl a v držení míče jsou tak nyní hosté.

14
    Domácí budou zahrávat roh.

13
    Domácí jsou zatím aktivnějším týmem.

11
    Míč si to z tohoto přímého kopu namířil pouze nad branku.

10

10
    Domácí se dostali do dalšího nebezpečného útoku, nakonec však ztroskotali na skvěle organizované hostující obraně.

9
    Jeden z domácích hráčů poslal zajímavý lob za obranu na svého spoluhráče, ten byl však v momentě přihrávky v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

8

7
    Jeden z domácích hráčů byl však přistižen v ofsajdu a míč tak získávají na své kopačky hosté.

7
    Domácí se dostávají do nebezpečného útoku.

6
    Jeden z hostujících hráčů se nyní pokusil ohrozit branku z velké dálky, míč však poslal daleko vedle levé tyče.

5
    Tento roh však nebyl dobře zahrán a míč tak získávají domácí.

5
    Hosté budou kopat roh.

4
    Hosté se však dobře ubránili a nyní zakládají protiútok.

4
    Domácí nyní dostávají svého soupeře pod tlak.

3
    Opět útočný faul jednoho z domácích.

3
    Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou zhruba na polovině hřiště a míč posílají do zámezí.

2
    Jeden z domácích hráčů se dopustil útočného faulu a hrát tak můžou hosté.

1
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na vlastní polovině.

1

Jihlava skončila v uplynulé sezóně 2014/15 v Synot lize na desáté příčce. Po třiceti odehraných zápasech vyhráli 10 zápasů, 6 zápasů remizovali a 14 prohráli. V předsezónní přípravě zatím odehráli čtyři utkání, všechny čtyři však prohráli.

Posledních 5 zápasů

Jihlava – České Budějovice 4:5 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Slavia – Jihlava 4:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Jihlava – Dukla Praha 1:6 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Slovan Bratislava – Jihlava 6:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Mladá Boleslav – Jihlava 3:0

SpVgg Greuther Fürth

Fürth je Německý tým, který momentálně hraje 2. Bundesligu. V minulé sezóně skončil na čtrnácté příčce. Z čtyřiatřiceti odehraných zápasů vyhrál pouze 8, 13 zápasů remizoval a 13 prohrál. V předsezónní přápravě zatím odehrál pouze jedno přátelské utkání, a to proti Regensburgu. Zápas vyhrál Fürth 2:1.

Fürth – Regensburg 2:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    RB Lipsko – Fürth 2:0
    Fürth – Darmstadt 1:0
    Heidenheim – Fürth 3:0
    Fürth – Dusseldorf 3:0

Zdravím všechny fotbalové fanoušky a fanynky. Vítám Vás u dnešního přátelského utkání mezi SpVgg Greuther Fürth a FC Vysočina Jihlava.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:45.

Martin Penker

Góly: 34. Freis, 43. Freis, 47. Weilandt, 61. Gjasula (pen.), 66. Gjasula – 30. Dvořák

Greuther Fürth: Flekken – Lam, Franke, Röcker, Schad – Gjasula, Trybull, Zulj – Weilandt, Maderer, Freis