Ordabasy – Beitar Jeruzalém 0:0 (kon.) | Shirak – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.) | Alaškert – St. Johnstone 1:0 (kon.)
Kruoja – Jagiellonia 0:1 (kon.) | Laçi – Keşla FK 1:1 (kon.) | Atlantas – Beroe 0:2 (kon.)
Dinamo Tbilisi – Qäbälä 2:1 (kon.) | Aktobe – Kalju 0:1 (kon.) | Kukësi – Žodino 2:0 (kon.)
Flora – FK Rabotnički 1:0 (kon.) | Dinamo Bt. – Omonia Nikózia 1:0 (kon.) | Olimpic – Trnava 1:1 (kon.)
Skonto FC – St Patrick´s 2:1 (kon.) | Sant Juliá – Randers 0:1 (kon.) | Jelgava – Litex 1:1 (kon.)
Seinäjoki – Hafnarfjördur 0:1 (kon.) | Lahti – Elfsborg 2:2 (kon.) | VPS – Štokholm 2:2 (kon.)
Neftçi Baku – Podgorica 2:2 (kon.) | Debrecín – Sutjeska 3:0 (kon.) | Sillamäe Kalev – Hajduk Split 1:1 (kon.)
Tiraspol – Odd 0:3 (kon.) | Differdange – Bala Town 3:1 (kon.) | Brøndby – Juvenes/Dogana 9:0 (kon.)
Riteriai – HB Tórshavn 3:0 (kon.) | Strømsgodset – Partizani Tirana 3:1 (kon.) | Saxan – Limassol 0:2 (kon.)
Botoşani – Cchinvali 1:1 (kon.) | Europa – Slovan Bratislava 0:6 (kon.) | Broughton – Lok. Záhreb 1:3 (kon.)
GA Eagles – Ferencvároš 1:1 (kon.) | Domžale – Čukarički Belehrad 0:1 (kon.) | Víkingur – Rosenborg 0:2 (kon.)
Celje – Śląsk 0:1 (kon.) | Newtown – Valletta 2:1 (kon.) | Budućnost Podgorica – Jūrmala 1:3 (kon.)
Budapešť – Novi Sad 0:0 (kon.) | La Fiorita – Vaduz 0:5 (kon.) | Glenavon – Soligorsk 1:2 (kon.)
Linfield – Runavík 2:0 (kon.) | Cork City – Reykjavík 1:1 (kon.) | UC Dublin – Dudelange 1:0 (kon.)
CZ Belehrad – Almaty 0:2 (kon.) | West Ham – Lusitans 3:0 (kon.) | Birkirkara – Ulisses 0:0 (kon.)
Glentoran – Žilina 1:4 (kon.) | Škendija – Aberdeen 1:1 (kon.) | Víkingur Reykjavík – Koper 0:1 (kon.)
NK Celje
0:1 (0:1)
Śląsk Wrocław
cz Štvrtok 02.07.2015, 20:00 • Petrol aréna, kapacita: 10 085 diváků • Európska liga (predkolá)

Wroclaw nakonec vyhrála v Celje 1:0 a vytvořila si velmi výhodnou pozici pro odvetu. Sledovali jsme vcelku vyrovnaný zápas. V první půli byla lepší Wroclaw a podařilo se jí skórovat, jmenovitě se o to postaral Pich. Ve druhém poločase ale nebylo Celje daleko od vyrovnání. (21:54:30)

90+3

90+1
    Žlutou kartu dostává Ostrowski (Śląsk Wrocław).

90
    Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Pich, přichází Dankowski.

88
    Wroclaw šetří čas s míčem na útočné polovině.

87
    Wroclaw stále drží do odvety více než nadějný stav.

86
    Rohový kop na přední tyč skončil na hlavě hostujícího zadáka.

85
    Celje bude kopat roh.

84
    Kotnik vykopává míč.

83
    Wroclaw zahrozila z brejku, ale nakonec se do koncovky nedostala.

81
    Celje se chystá na svůj závěrečný nápor.

80
    Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Paixao, přichází Ostrovski.

79
    Uvidíme, zda ještě do konce zápasu padne nějaká branka...

77
    A následný roh Pawelek vyboxoval do bezpečí.

76
    Tohle byla gólovka! Firer dostal míč za obranu a šel sám na gólmana, ten balon vyrazil na roh, leč domácí se sudím diskutují a chtěli by penaltu. Pawelek se totiž domácímu útočníkovi vrhl pod nohy, ale čistě.

73
    Ve druhém poločase stále má více ze hry Celje, ale na pořádné šance z jeho strany přesto čekáme.

71
    Jeden z hráčů Wroclawi zůstal ležet na trávníku a bude muset být ošetřen.

69
    Ve druhém poločasu sledujeme vyrovnanou hru, Slask toho zatím mnoho nepředvádí a Celje se marně pokouší o vyrovnání.