Ordabasy – Beitar Jeruzalém | 0:0 (kon.) | | | Shirak – Zrinjski Mostar | 2:0 (kon.) | | | Alaškert – St. Johnstone | 1:0 (kon.) |
Kruoja – Jagiellonia | 0:1 (kon.) | | | Laçi – Keşla FK | 1:1 (kon.) | | | Atlantas – Beroe | 0:2 (kon.) |
Dinamo Tbilisi – Qäbälä | 2:1 (kon.) | | | Aktobe – Kalju | 0:1 (kon.) | | | Kukësi – Žodino | 2:0 (kon.) |
Flora – FK Rabotnički | 1:0 (kon.) | | | Dinamo Bt. – Omonia Nikózia | 1:0 (kon.) | | | Olimpic – Trnava | 1:1 (kon.) |
Skonto FC – St Patrick´s | 2:1 (kon.) | | | Sant Juliá – Randers | 0:1 (kon.) | | | Jelgava – Litex | 1:1 (kon.) |
Seinäjoki – Hafnarfjördur | 0:1 (kon.) | | | Lahti – Elfsborg | 2:2 (kon.) | | | VPS – Štokholm | 2:2 (kon.) |
Neftçi Baku – Podgorica | 2:2 (kon.) | | | Debrecín – Sutjeska | 3:0 (kon.) | | | Sillamäe Kalev – Hajduk Split | 1:1 (kon.) |
Tiraspol – Odd | 0:3 (kon.) | | | Differdange – Bala Town | 3:1 (kon.) | | | Brøndby – Juvenes/Dogana | 9:0 (kon.) |
Riteriai – HB Tórshavn | 3:0 (kon.) | | | Strømsgodset – Partizani Tirana | 3:1 (kon.) | | | Saxan – Limassol | 0:2 (kon.) |
Botoşani – Cchinvali | 1:1 (kon.) | | | Europa – Slovan Bratislava | 0:6 (kon.) | | | Broughton – Lok. Záhreb | 1:3 (kon.) |
GA Eagles – Ferencvároš | 1:1 (kon.) | | | Domžale – Čukarički Belehrad | 0:1 (kon.) | | | Víkingur – Rosenborg | 0:2 (kon.) |
Celje – Śląsk | 0:1 (kon.) | | | Newtown – Valletta | 2:1 (kon.) | | | Budućnost Podgorica – Jūrmala | 1:3 (kon.) |
Budapešť – Novi Sad | 0:0 (kon.) | | | La Fiorita – Vaduz | 0:5 (kon.) | | | Glenavon – Soligorsk | 1:2 (kon.) |
Linfield – Runavík | 2:0 (kon.) | | | Cork City – Reykjavík | 1:1 (kon.) | | | UC Dublin – Dudelange | 1:0 (kon.) |
CZ Belehrad – Almaty | 0:2 (kon.) | | | West Ham – Lusitans | 3:0 (kon.) | | | Birkirkara – Ulisses | 0:0 (kon.) |
Glentoran – Žilina | 1:4 (kon.) | | | Škendija – Aberdeen | 1:1 (kon.) | | | Víkingur Reykjavík – Koper | 0:1 (kon.) |
Brno – Hr. Králové | 0:1 (kon.) | | | Brno – Hr. Králové | 1:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Třinec | 5:0 (kon.) |
Dolný Kubín – Dunajská Streda | 1:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Târgu Mureş | 0:2 (kon.) | | | Sparta Praha – Třinec | 1:1 (kon.) |
Japonsko – Anglicko | 2:1 (kon.) |
Česko – Írsko | 1:0 (kon.) |
koniec
FK Atlantas Klaipeda
0:2
(0:0)
Beroe Stara Zagora
Martin Augustin
Góly:
60. Delev, 84. Božilov
Rozhodca: V. Thorarinsson – G. M. Sigurdsson, B. Valdimarsson (ISL)
Diváci:
Karty: 10. Jokšas (KLP), 39. Norvilas (KLP) – 85. Zehirov (BOE)
Nepremenená penalta:
FK Atlantas Klaipeda:
Malinauskas – Jepifanov, Baravykas (69. Baranauskas), Jokšas, Gnedojus – Virkšas, Bartkus (C) (46. Žukauskas), Norvilas (65. Beneta) – Vėževičius, Panjukov, Maximov.
Náhradníci: Adamonis – Beneta, Raziūnas, Žarskis, Žukauskas, Kasparavičius, Baranauskas.
Tréner:
Beroe Stara Zagora: Makendžiev – Zehirov, Vasilev, Ivanov (C), Penev – Elias (87. Tom), Djoman – Milisavljević, Božilov, Delev (69. Kokonov) – Mapuku (81. Andonov).
Náhradníci: Pirgov – Zafirov, Filipov, Tom, Andonov, Kostov, Kokonov.
Tréner:
Náhradníci: Adamonis – Beneta, Raziūnas, Žarskis, Žukauskas, Kasparavičius, Baranauskas.
Tréner:
Beroe Stara Zagora: Makendžiev – Zehirov, Vasilev, Ivanov (C), Penev – Elias (87. Tom), Djoman – Milisavljević, Božilov, Delev (69. Kokonov) – Mapuku (81. Andonov).
Náhradníci: Pirgov – Zafirov, Filipov, Tom, Andonov, Kostov, Kokonov.
Tréner:
Rozhodca: V. Thorarinsson – G. M. Sigurdsson, B. Valdimarsson (ISL)
Diváci:
Hosté se radují ze šťastného gólu! Po standardce Zehirova se míč odrazil ke GEROGIMU BOŽILOVOVI, do jehož střely sice stačil skočit obránce, míč se však od něho vznesl do vzduchu a zapadl za záda překvapeného Malinauskase – 0:2.