Ekvádor – Japonsko 0:1 (kon.) | Švajčiarsko – Kamerun 1:2 (kon.) | Nigéria – USA 0:1 (kon.)
Austrália – Švédsko 1:1 (kon.) | Mexiko – Francúzsko 0:5 (kon.) | Anglicko – Kolumbia 2:1 (kon.)
Mexiko
0:5 (0:4)
Francúzsko
cz Streda 17.06.2015, 22:00 • TD Place Stadium, Ottawa, Ontario • Majstrovstvá sveta žien

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:50:24)

Dnešní utkání končí jednoznačným vítězstvím favorizovaných Francouzek, které se díky tomuto vítězství kvalifikuje do dalších bojů EURA. Naopak, Mexičanky se loučí s turnajem, na kterém stihly nasbírat pouze bod za remízu s Kolumbií.

90+3

90+3
    Probíhá poslední minuta nastaveného času, i tu stráví Francouzky na polovině soupeřek.

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby, utkání je již dávno rozhodnuté.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Mexičanky faulují na polovině soupeře.

87
    Žlutou kartu dostává V. Perezová (Mexiko).

85
    Mirandaová ztratila míč v souboji s Murillovou, míč mají Francouzky.

83
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Rangelová, přichází Murillová.
    Amandine HENRY - 0:5

80
    Francie právě vstřelila branku!
    AMANDINE HENRY zvyšuje náskok favoritek po povedené střela zpoza vápna.

80
    Posledních deset minut řádné hrací doby, ve druhém poločase jsme se branky nedočkali.

80
    Až k brance směřuje nyní zpětná přihrávka obránkyň Mexika.

78
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Bouelleau, přichází Delannyová.

77
    Houaraová již nerozehraje a spěchá ze hřiště.

76
    Ocampová se ocitá na trávníku po zásahu Thomisové, utkání začíná být zbytečně přerušovaný spoustou faulů.

74
    Tentokrát faulovala útočící Georgesová, která sáhla bolestivě do obličeje Cuéllarové.

73
    Střela Thineyové z levé strany, zpoza vápna, nebyla přesná.

71
    Boulleaová padá po souboji s bránící Roblesová, ale není to faul, všechno to bylo až příliš naivní.

70
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Abilyová, přichází Bussagliaová.

Martin Dvořák

Góly: 1. Delieová, 9. Ruizová (vla.), 13. Le Sommerová, 36. Le Sommerová, 80. Henry

Karty:   62. Miranda (MEX), 87. V. Perezová (MEX)

Mexiko: Santiagová – Roblesová, Garciamendezová, Espinozová, Mirandová – Rangelová (83. Murillová), Ruizová, Mayorová (46. Romerová), Ocampová – Corralová (46. Cuéllarová), V. Perezová
    Náhradníci: Murillová, Noyolaová, Tajonarová, Romerová, Sierraová, M. Alvaradová, A. Perezová, Cuéllarová, Sanchezová, Guajardová, Ibarraová, E. Alvaradová