Kamerun – Ekvádor 6:0 (kon.) | USA – Austrália 3:1 (kon.) | Japonsko – Švajčiarsko 1:0 (kon.)
Francúzsko – Anglicko 1:0 (kon.) | Španielsko – Kostarika 1:1 (kon.) | Kolumbia – Mexiko 1:1 (kon.)
Kolumbia
1:1 (0:1)
Mexiko
cz Utorok 09.06.2015, 22:00 • Moncton Stadium (Moncton, New Brunswick) • Majstrovstvá sveta žien

Je dobojováno! Úvodní dějství bylo v režii Mexičanek, jež si vytvářely územní převahu, kterou díky Perezové přetavily ve vedoucí gól. Po změně stran se však hra vyrovnala a nebezpečné byly také Kolumbijky. Jihoameričankám se podařilo vyrovnat v 82. minutě zásluhou Montoyaové. V samém závěru pak gól vstřelily reprezentantky Mexika, ale vinou předchozího nedovoleného zákroku jim nemohl být uznán. Oba týmy si tak do tabulky skupiny F připisují bod za remízu 1:1. (00:01:59)

90+4

90+4
    Míč se nachází ve středu hracího pole a vypadá to, že týmy si body rozdělí.
    Neuznaný gól Mexičanek

90+2
    Mexičanky ve druhé nastavené minutě dosáhly branky! Tu vstřelila Corralová, ale podle názoru hlavní sudí gól padl po nedovoleném zákroku, místo gólové radosti se tak bude zahrávat přímý kop.

90
    Ve druhém poločase jsou nastaveny tři minuty nad rámec řádné hrací doby, přesně tolik minut zbývá hráčkám na vstřelení rozhodující branky.

89
    Nacházíme se v závěru utkání, podaří se některému z celků převážit pomyslné misky vah na svou stranu, nebo si soupeřky body rozdělí?

87
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Ospinaová, přichází Cuestaová.

86
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Ocampová, přichází Ibarraová.

84
    Ofenzivní tažení hráček ve žlutých dresech zastavila zdviženým praporkem asistentka rozhodčí, která odmávala ofsajd.
    Daniela MONTOYAOVÁ - 1:1

82
    Kolumbie právě vstřelila branku!
    Mexičankám oživení hry pomohlo a vyrovnávají! Premiérevou branku Kolumbie na šampionátu vstřelila DANIELA MONTOYAOVÁ, která se odhodlala k zakončení zpoza šestnáctky a svou střelu umístila do horního rohu brány.

80
    Ze střední vzdálenosti vypálila Corralová, ale neměla dostatečně přesně srovnaná mířidla a zařízení minula.

78
    Střídá také Mexiko: ze hřiště odchází Cuéllarová, místo které přichází Ruizová.

78
    Ještě jedno střídání v týmu Kolumbie: dnes dohrála Andradeová, přichází Arizaová.

77
    Avizované střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště putuje Usmeová, opačným směrem jde Vidalová.

76
    Mayorová podnikla útočnou akci, když pronikla s míčem až do vápna a poté jej vyslala do předbrankového prostoru, kde jej defenziva Kolumbie odkopla na roh.

75
    Do konce utkání zbývá závěrečná čtvrthodina a Kolumbijky by oživení jistě potřebovaly.

74
    Na straně Kolumbie se připravuje střídání, kdo se podívá do hry však zatím zůstává záhadou.

73
    Střelecký pokus byl k vidění také na opačné straně, kde zpoza vápna vyslala střelu Corralová, kterou však zblokovala obětavá defenziva Kolumbie.