MFK Zvolen – Nitra 1:2 (kon.) | Senec – L. Mikuláš 0:1 (kon.) | Michalovce – Sereď 4:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
4:1 (1:1)
ŠKF Sereď
Utorok 26.05.2015, 19:30 • MFK Zemplín Michalovce • MONACObet liga

Je za nami zaujímavý zápas. Michalovce potvrdili postupové ambície keď dokázali poraziť tím Serede.
    Postarala sa o to aj červená karta, ktorú inkasoval Henzel už v 7.minúte. Bayon využil výhodu penalty a už to vyzeralo na jasný zápas pre domácich.
    V 35.minúte ale hostia prekvapivo vyrovnali z brejku. Druhý polčas ale patril jasne domácim a troma gólmi zničili obranu hostí. Dnes zostávajú tri body doma a Michalovce budú čakať ako zajtrá zahrá prvá Skalica.
    Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (21:17:52)

90+1

90
    Nadstavovať sa bude len jedna minúta. Asi aj rozhodcovia už chcú ísť do tepla.

89
    Brejk domácim nevyšiel a loptu hneď stratili.

88
    Adam napálil len do múru. Následný center skončil v rukaviciach Kiru.

87
    Tarek faulvoaný. Vybojoval priamy kop. Hostia majú šancu aspoň kozmeticky upraviť skóre.

86
    Turík sa zaskvel krásnym volejom, Rybánsky krásnym zákrokom.

85
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Jurica, prichádza Jankto.

84
    Šimčák trochu prekvapený že na neho smerovala prihrávka. Stihol ale vystreliť. Veľmi vysoko nad.

83
    Zemplínčania získali aj výhodu priameho kopu. Zahrávať ho bude Leško.

82
    Regáli tentokrát neprestrčil loptu cez obranu, získal ale aspoň aut.

81
    Čerstvý Regáli ma veľa síl. Vždy sa nájde v centre akcie. Zatiaľ ale nič nebezpečné nepredviedol.

80
    Je pred nami posledná desaťminútovka. Domáci pokračujú v tlaku. Dážď pokračuje v silnom lejaku a hráči Serede odpočítavajú minúty do konca.

79
    Pas a spracovanie Regáliho pekné, žiaľ domáci hráč sa nachádzal v ofsajde.

78
    Zemplínčania okupujú šestnástku hostí. Hľadajú dierku v obrane Serede.

77
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Morong, prichádza Adam.

76
    V Michalovciach je oficiálne silný dážď. Domáci fanklub bol nútený sa presunúť na hlavnú krytú tabuľu.