NY Rangers – Tampa Bay 2:6 (kon.)
New York Rangers
2:6 (1:2, 1:1, 0:3) Stav série: 0:1
Tampa Bay Lightning
cz Utorok 19.05.2015, 02:00 • Madison Square Garden, New York • Play-off NHL • Finále V. konferencie

Děkuji za pozornost. (04:57:08)

Tři hvězdy utkání:
    1. Tyler Johnson (TBL) 3+0
    2. Alex Killorn (TBL) 2+1
    3. Nikita Kučerov (TBL) 0+3

Mistrovství světa skončilo, NHL ovšem stále pokračuje! Momentálně jsou rozehraná finále obou konferencí. Staňte se fanoušky stránky NHL.cz a neunikne vám žádná informace!

Posted by Hokej on 18. květen 2015

Československá stopa v utkání:
    Ondřej Palát (TBL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 19:01
    Andrej Šustr (TBL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:16

Sledovali jsme utkání, ve kterém střelecky dominovali domácí hráči, nicméně hostující družina dokázala z mála střel vytěžit poměrně hodně branek. Ofenzivní síly Tampy řídil Tyler Johnson, který jako první hráč v historii klubu vstřelil hattrick v play-off. Jednu branku dal v oslabení, druhou v přesilovce, třetí při tře ve stejném počtu hráčů. Stav série je 1:1.

60:00

59:30
    Jezdci se ještě snaží alespoň kosmeticky upravit výsledek.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry.

58:51
    Utkání se v klidu dohrává. Hosté vyrovnávají stav série na 1:1.
    Alex KILLORN - 2:6

57:58
    Tampa právě vstřelila branku!
    Gól v přesilovce. Z dorážky na hranici brankoviště se prosadil ALEX KILLORN. Šestá branka definitivně znamená konec nadějí domácích. Asistence: Jason Garrison, Valtteri Filppula.

57:50
    Tampa kráčí za výhrou.

57:10
    Brankář Tampy kryje další střelu. Na Rangers je vidět, že jsou velmi frustrovaní z průběhu utkání. Vyloučen Tanner Glass na 10 minut hrubost, navíc Chris Kreider dvě minuty hrubost. Přesilovka pro hosty.

56:00
    Poslední čtyři minuty mají domácí alespoň na vyrovnání.
    Zajímavý pohled na poslední branku utkání.

55:42
    Komerční přestávka.

55:30
    Čas na vyrovnání se výrazně zkracuje.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 9. Kreider (Louis, Boyle), 35. Stepan (Boyle, Brassard) – 6. Johnson (Killorn), 12. Johnson (Stamkos, Kučerov), 29. Johnson (Palát, Kučerov), 44. Killorn (Hedman, Filppula), 47. Stamkos (Coburn, Kučerov), 58. Killorn (Garrison, Filppula)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Klein, Staal, Boyle, Yandle – St. Louis, Brassard, Nash – Fast, Stephan, Kreider – Miller, Hayes, Hagelin – Glass, Moore, Sheppard
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevski) – Stralman, Hedman, Coburn, Garrison, Šustr, Carle – Callahan, Stamkos, Killorn – Kučerov, Johnson, Palát – Paquette, Filppula, Boyle – Brown, Namestnikov, Morrow

Rozhodca: Rooney, Sutherland , O'Halloran – Kovachik, Pierre Racicot, Devorski

Diváci: 18 006