Plzeň – Lovosice 33:25 (kon.) | Přerov – Litovel 18:36 (kon.) | Královo Pole – Karviná 32:31 (po s.h.)
Sokol HC Přerov
18:36 (10:17) Stav série: 0:1
Tatran Litovel
cz Sobota 09.05.2015, 15:00 • Sportovní hala TJ Spartak • Chance Extraliga mužů (CZ)

57
    Domácí Pernička ještě v závěru mače obdržel dvouminutový trest. (17:34)

37
    Další dvě minuty na straně Tatranu, potrestán je Jiří Mičola. (12:20)

29
    Přerov teď bude mít k dispozici dvojnásobnou přesilovku. Vyloučeni jsou na dvě minuty Jakub Dolák a Jiří Číhal. (9:16)

27
    Matěj Konšel je za faul na hraně brankoviště vyloučen na dvě minuty. Přerov navíc zahrává sedmičku. (7:15)

22
    Domácí Jan Šoustal v jasné šanci zastavil pronikajícího Davida Juříčka a tomto zápase si již nezahraje. (5:11)