Ufa – Kubaň Krasnodar 3:2 (kon.) | Saransk – FC Ural 2:1 (kon.)
FK Mordovija Saransk
2:1 (0:1)
FC Ural
cz Piatok 24.04.2015, 18:00 • Start Stadium. Kapacita: 11581 diváků. • Ruská Premier Liga

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:53:10)

Je konec! Mordovija slaví cenné vítězství v zápase, který se dlouho nevyvíjel podle představ domácích. Těm se nedařila kombinace, hosté byli dlouho lepší, ale hodně pomohl vyrovnávací gól Dudijeva v úvodu druhého poločasu, který domácí doslova "nakopl". Když pak v 80. minutě vstřelil vedoucí gól Muchametšin, zavládlo v ochozech stadionu Start neskrývané nadšení, které trvá i nyní, po závěrečném hvizdu.

90+3

Zákroky brankáře Uralu Zabolotného – 2.

Zákroky brankáře Saransku Kočenkova – 4.

90+2
    Ještě možná poslední útočná akce Uralu, Šitov nepouští Danceva do vápna. Nakonec Sapeta pálí z dálky, míč letí nad branku.

90+1
    120 sekund je nastaveno! Útočný faul hostů, to domácím maximálně vyhovuje.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí netrpělivě vyčkávají, kolik se bude nastavovat.

86
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Roman Jemeljanov, přichází Denis Dorožkin.

86
    Hosté se snaží o vyrovnání, domácí jsou velmi blízko cennému vítězství.

85
    Odkopem řeší obránce Mordovije situaci u vlastní šestnáctky.

83
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Vjačeslav Podběrežkin, přichází Alexandr Dancev.

81
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Konstantin Jarošenko, přichází Alexandr Sapeta.
    Ruslan MUCHAMETŠIN - 2:1

80
    Mordovija Saransk právě vstřelil branku!
    Vlasov odvedl dobrou práci na pravém křídle, odkud odcentroval do vápna, na vzdálenější tyči hlavičkuje RUSLAN MUCHAMETŠIN a dává vedoucí gól domácích!

80
    Je před námi poslední desetiminutovka.

79
    Další nepřesný pas domácích, tentokrát na pravou stranu, domácí by potřebovali zpřesnit hru.

78
    Nepřesný pas domácích na levou stranu, hrát mohou hosté.

75
    Žlutou kartu dostává Nikolaj Markov (FK Ural).

74
    Aslan Dudijev padá na půlící čáře, volný kop pro Mordoviji.

Martin Dvořák

Góly: 50. Dudijev (Jakovlev), 80. Ruslan Muchametšin (Vlasov) – 45. Jerochin (Jarošenko)

Karty:   59. Šitov (SNK) – 18. Chozin (URA), 52. Jemeljanov (URA), 58. Bělozerov (URA), 75. Markov (URA)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:7.
    FK Mordovija Saransk: Kočenkov – Šitov, Vasin, Ebecilio (69. Sousa Campos), Gapon – Niasse, Le Tallec – dos Santos Djaló (25. Dudijev), Vlasov, Jakovlev – Lucenko (57. Ruslan Muchametšin).
    Náhradníci: Cebanu – Donald, Bober, Sousa Campos, Dudijev, Samodin, Ruslan Muchametšin, Lomić, Perendija, Nachušev, Ivanov, Ignatovič.

FC Ural: Zabolotnyj – Chozin, Fontanello, Bělozerov, Markov – Lungu, Jemeljanov (86. Dorožkin) – Jarošenko (81. Sapeta), Jerochin, Podběrežkin (83. Dancev) – Smolov.
    Náhradníci: Arapov – Dancev, Čudin, Novikov, Acevedo, Fomin, Stavpec, Dorožkin, Sapeta.

Rozhodca: Kostěvič – Jerovenko, Abusujev