Kazachstan – Maďarsko 5:0 (kon.) | Taliansko – Ukrajina 2:1 (po pr.) | Japonsko – Poľsko 0:2 (kon.)
Taliansko
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Ukrajina
cz Pondelok 20.04.2015, 16:30 • Krakow Arena • Majstrovstvá sveta - 1. Divízia, sk. A
    Marco INSAM - 2:1

60:16
    Itálie právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. Hlavní rozhodčí ukázal na středový kruh. Po čtrnácti vteřinách prodloužení rozhodl o vítězství Itálie dorážkou MARCO INSAM. Asistence: Alexander Egger, Anton Bernard.
    Viktor ZACHAROV - 1:1

26:25
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    Tak to byla krásná branka Ukrajiny. Ve středním pásmu dostal kotouč Bondarjev, který s kotoučem vjel do útočné třetiny a kotouč předložil VIKTORU ZACHAROVOVI, jenž s přispěním tyče vyrovnává stav utkání. Asistence: Arťom Bondarjev, Olexander Pobjedonoscev.
    Brian IHNACAK - 1:0

24:26
    Italové svou šanci využívají. Přesilovou hru využil střelou z pravé strany BRIAN IHNACAK, jenž posílá domácí do vedení 1:0. Asistence: Stefano Marchetti, Marco Insam.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 25. Ihnacak (Marchetti, Insam), 61. Insam (Egger, Anton Bernard) – 27. Zacharov (Bondarjev, Pobjedonoscev)

Taliansko: Andreas Bernard (Tragust) – Trivellato, Sullivan, Luca Zanatta, Hofer, Michael Angelo Zanatta, Egger, Marchetti, Helfer – Gander, Insam, Ihnacak, Frigo, di Casmirro, Felicetti, Morini, Anton Bernard, Andergassen, Kostner, Ramoser, Frei
    Ukrajina: Zacharčenko (Napčenko) – Navarenko, Ladygin, Kugut, Rjabenko, Aleksjuk, Skrypets, Pobjedonoscev – Michnov, Nimenko, Zacharov, Gavryk, Varlamov, Zabludovskij, Donika, Ljalka, Petrangovskij, Gniděnko, Blagy, Bondarjev, Kuzmik