cz Nedeľa 19.04.2015, 16:00 • TatNeft Arena • Play-off KHL
    Roman ČERVENKA - 1:6

58:54
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Tak přeci uvidíme českého hokejistu mezi střelci! Minutu před koncem stál ROMAN ČERVENKA na tom správném místě, před Garipovem se štěstím dorazil poskakující kotouč a už se může jen a jen radovat. Asistence: Artěmij Panarin, Anton Bělov

55:27
    Ještě před tím se ale budou muset hosté bránit. Když ne díky bodům, tak se Roman Červenka zapíše do zápisu alespoň pomocí dvou trestných minut za držení.

55:01
    Už to vypadalo, že bude Petrov zakončovat do prázdné brány, v tom ale Koskinen předvedl fantastický zákrok, natáhl se a puk těsně před ním vyrazil!

36:53
    Garipov předvedl v krátké době několik perfektních zákroků! Nejprve zlikvidoval střelu Martenssona z blízka, poté ránu od modré od Bělova a v dalším střídání i opravdovou pumelici od Kutějkina!

35:18
    Málem jsme viděli branku v oslabení! Dopředu se totiž znenadání prodral Kolcov a bleskurychle zpoza modré čáry vystřelil, jemně tečovaný kotouč skončil těsně vedle tyčky!

35:09
    Bude se vylučovat, domácím se nepodařilo střídání a hráli v šesti. Dvě minuty odsedí Varnakov (KZN).

23:06
    Už to vypadalo málem na další branku, avšak Koskinen udržel puk ještě před brankovou čarou! V současné době dochází ke střídání brankářů v domácím týmu, Nilssona nahradí Garipov!
    Ilja KOVALČUK - 1:5

22:13
    Bleskurychlá odpověď ze strany hostujícího celku, tomu říkám začátek třetiny jak se patří! U mantinelu chybovali hráči Kazaně, kupředu se vydal ILJA KOVALČUK, všem hráčům ujel a Nilssona bez větších problém překonal prudkou střelou – 1:5! Asistence: Patrick Thoresen
    Michail GLUCHOV - 1:4

21:18
    Kazaň vstřelila branku!
    Domácí fanoušci jásají, jejich oblíbenci právě vstřelil branku! MICHAIL GLUCHOV vzal celou akci na sebe , z rohu vyrazil s kotoučem před branku, udělal si prostor a svižně vystřelil bekhendem. Puk si to namířil přímo mezi Koskinenovy betony a dostal se až do brány – 1:4! Asistence: Petr Vrána, Jevgenij Medvěděv

15:23
    Ošklivý faul předvedl u mantinelu Zacharčuk (KZN), a je tak vyloučen na dvě minuty. Další dvě minuty obav pro domácí celek. Za úder do oblasti hlavy a krku navíc dostává osobní desetiminutový trest.
    Alexej PONIKAROVSKIJ - 0:4

13:48
    Tak tohle už je neuvěřitelné! Další chyba ve středním pásmu, kde kotouč získal Bělov, od něj si ho půjčil Chochrjakov, pěknou zadovkou přihrál na najíždějícího ALEXEJE PONIKAROVSKÉHO, který na jedné noze zamířil a trefil se mezi Nilssonovy betony – 0:4! Asistence: Chochrjakov, Anton Bělov
    Jevgenij DADONOV - 0:3

10:37
    Tak tohle už s domácími vypadá špatně! JEVGENIJ DADONOV ve středním pásmu ukradl svým protihráčům kotouč, vydal se na dlouhý, téměř samostatný nájezd a ačkoliv byl při zakončení tísněn obránci, tak se mu podařilo kotouč za Nilssona dostat – 0:3! Bez asistence.

07:22
    Je tu další vyloučení, na držení protihráče si odsedí dvě minuty Martensson (PET). Domácí tak mají možnost na snížení.
    Ilja KOVALČUK - 0:2

06:26
    Tak to byla krásná přesilovková kombinace! Zpoza brány se dostal kotouč na vrchol kruhů, kde již byl napřažený kapitán ILJA KOVALČUK, jenž se do puku opřel vší silou a trefil se přesně k síti, Nilsson neměl šanci – 0:2! Asistence: Artěmij Panarin, Vadim Šipačjov

05:02
    Další přesilovka pro hosty, Rylov (KZN) dostává dvě minuty za hákování.

01:45
    Hosté si zahrají přesilovou hru, na dvě minuty je vyloučen Petrov (KZN), jelikož domácí hráli v příliš mnoha hráčích.
    Jimmie ERICSSON - 0:1

01:13
    Tak to je je úvod jako blázen! Krásná akce Petrohradu, přímočará, kdy se k puku dostal JIMMIE ERICSSON, zavezl jej za modrou čáru a prudce vypálil. Ačkoliv na něj Nilsson dobře viděl, tak nestihl sevřít betony a kotouč mu mezi nimi propadl až do sítě – 0:1!

Tomáš Hála

Góly a asistencie: 22. Gluchov (Vrána, Medvěděv) – 2. Ericsson, 7. Kovalčuk (Panarin, Šipačjov), 11. Dadonov, 14. Ponikarovskij (Chochrjakov, A. Bělov), 23. Kovalčuk (Thoresen), 59. Červenka (Panarin, A. Bělov)

Ak Bars Kazaň: Nilsson (od 24. Garipov) – Nikulin, Kornějev, Zacharčuk, Rylov, Denisov, Medvěděv, Musin, Paigin – Varnakov, Möller, Azevedo – Svitov (C), Kolcov, Lukojanov – Mirnov, Gluchov, Vrána – Obuchov, Burmistrov, Petrov. Trenér: Zinetula Biljaletdinov
    SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Čudinov, A. Bělov, N. Bělov, Kutějkin, Chafizullin, Rukavišnikov, Judin – Martensson, Kovalčuk (C), Thoresen – Dadonov, Panarin, Šipačjov – Burdasov, Ericsson, Červenka – ablukov, Ponikarovskij, Barabanov – Chochrjakov. Trenér: Vjačeslav Bykov

Rozhodca: Antonín Jeřábek, Konstantin Olenin – Alexandr Zacharenkov, Sergej Šeljanin