Ferreira – Moreirense 0:0 (kon.) | Penafiel – Arouca 0:2 (kon.) | Gil Vicente – Rio Ave 0:0 (kon.)
Setúbal – Praia 1:2 (kon.) | Lisabon – Boavista 2:1 (kon.)
Gil Vicente FC
0:0 (0:0)
Rio Ave FC
cz Nedeľa 19.04.2015, 17:00Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:54:41)

Dnešní utkání končí bezbrankovou remízou. Domácí si nějaké šance dokázali vytvořit, ale ani z jedné se jim skórovat nepodařilo a hosté si tak z Gil Vicente odvážejí cenný bod.

90+4

90+2
    Žlutou kartu dostává Zeegelaar (Rio Ave FC).

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Paulinho se "ukopl", míč míří mimo branku soupeře.

88
    Blíží se závěr zápasu a stále gól nepadl.

85
    Gil Vicente na polovině Rio Ave, domácí se ale nyní nemohou dostat ke střele.

83
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Ruben Ribeiro, přichází Paulinho.

83
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází William Jebor, přichází Boateng.

80
    Ofsajdem končí útočná akce domácích.

78
    Záložník Rio Ave Wakaso v šanci, branku Gil Vicente ale netrefuje, to se pak těžko dávají góly...

77
    Zranění není vážné a domácí záložník pokračuje v zápase.

76
    William Jebor musí být ošetřován, přímo na hrací ploše.

73
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Pedro Moreira, přichází Bressan.

72
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Diogo Viana, přichází Yazalde.

72
    Jander si to namířil na branku Rio Ave, ae ztroskotal na obránci.

70
    Posledních dvacet minut tohoto zápasu, stále čekáme na první gól.

69
    Ukra ztrácí míč na polovině soupeře a hosté se musí vracet.

66
    Obránce Zeegelaar se dostal ke střele, ale branku domácího týmu netrefuje.

65
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází João Vilela, přichází Jander.

64
    Střelu Del Valleho dokázala zastavit obrana Gil Vicente.

62
    Žlutou kartu dostává Ruben Ribeiro (Gil Vicente FC) za zbytečné řeči směrem k rozhodčímu.

61
    Žlutou kartu dostává Vítor Goncalves (Gil Vicente FC).

60
    A vzápětí je tu opět Ribeiro s míčem, tentokrát již jeho střela prošla, ale míří pouze nad branku Rio Ave.

59
    K exekuci volného přímého kopu se postavil Ruben Ribeiro, který již rozehrál, ovšem trefil pouze dobře postavenou zeď.

57
    Je tu volný kop pro hosty, na polovině soupeře.

55
    Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.

53
    Žádné nebezpečí pro branku Rio Ave.

51
    Domácí Ruben Ribeiro pospíchá po levém křídle, je niž na polovině soupeře.

49
    Střelu Ukry lapil domácí gólman Facchini.

47
    První útočná akce druhého poločasu, domácí Vilela zkouší vystřelit, ale střela byla zablokována.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:03.

První poločas je za námi, branku jsme neviděli, mírně aktivnější jsou domácí.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+1
    Další hráč musí být ošetřován, tentokrát je to obránce Rio Ave Lionn.

45
    Je to tak, Moura se vrací do hry, to vše v poslední minutě prvního poločasu.

44
    Již se opět hraje, vypadá to, že Gabriel Moura bude moci pokračovat ve hře.

43
    Obránce Gabriel Moura byl zraněn a musí být ošetřován.

42
    Ukra (Rio Ave) za obranou domácích, dostává se i ke střele, ale ta mu nesedla.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav zůstává bezbrankový.

36
    Domácí opět v útoku, střela Viany byla ale spíše propagační.

33
    Před brankou Rio Ave hlavičkuje Simeon Tochukwu, ale branku netrefuje.

30
    Žlutou kartu dostává William Jebor (Rio Ave FC).

28
    Z velké dálky pálí domácí Gabriel, branku netrefuje.

26
    Del Valle nezpracoval těžký nákop na pravou stranu, hrají domácí.

25
    Ale pozor, hosté jsou bleskově zpět, Pedro Moreira (Rio Ave) má velkou příležitost, ale branku netrefil! To byla gólová šance.

25
    Útočná akce Rio Ave končí odpískaným ofsajdem.

22
    Opět se ke střele dostává Del Valle, ale gólman Facchini nyní zachránil svůj tým, skóre se tak na Estádio Cidade de Barcelos nemění.

20
    Další faul domácích, tentokrát útočný, na polovině Rio Ave.

18
    Hraje se ve středu hřiště, domácí faulují, míč pro hosty.

16
    Domácí v útoku, ke střele se dostal Diogo Viana, ale branku přestřelil.

14
    Střela Del Valleho míří pouze mimo branku, Facchini vykopává.

10
    Domácí si rohový kop zopakují.

9
    Nepřesný pas na Rubena Ribeira, ale je z toho rohový kop pro Gil Vicente.

8
    Diogo Viana v ofsajdu, míč pro hosty.

7
    Vidíme druhý zásah hostujícího brankáře.

4
    Hráči Gil Vicente zakončili rychlý protiútok střelou mimo branku.

2
    Domácí vstoupili do zápasu aktivně a Ederson musel vyřešit první zapeklitou situaci.

Gil Vicente FC: Facchini – Moura, Cadu, Berger, Evaldo – Goncalves, Vilela, Ribeiro – Viana, Tochukwu, Ebralidze
    Náhradníci: Patterson – Sewell, Paulinho – Caetano. Jander, Pecks, Silva, Yazalde

Rio Ave FC: Ederson – Lionn, Vilas Boas, Gouano, Zeegelaar – Moreira, Wakaso, Tarantini – Ukra, Jebor, Del Valle
    Náhradníci: Cassio – Abalo, Boateng, Bressan, Gustavo, Monte, Sow.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Hostující celek má navíc lepší vzájemné zápasy, jelikož ze vzájemných soubojů odchází Rio Ave v roli poražených jen velmi zřídka. Naposledy se tak stalo 26.10.2013.

Hosty v tomto zápase mírně favorizuje i aktuální forma. Tým Rio Ave sice v posledních dvou zápasech nevyhrál, jeho soupeř však tento problém řeší již sedm posledních utkání.

V dnešním souboji se proti sobě postaví dva celky s naprosto odlišnými problémy. Zatímco domácí tým Gil Vicente bojuje o holé přžití a na záchranu ztrácí 4 body, Rio Ave se snaží vybojovat alespoň naději na postup do Evropské Ligy. Hostům schází na postupové pozice 9 bodů.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z portugalské nejvyšší fotbalové ligy. V tomto zápase se proti sobě představí Gil Vicente FC a Rio Ave FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.