Brugge – Dnipropetrovsk 0:0 (kon.) | Sevilla – Zenit 2:1 (kon.) | D.Kyjev – Fiorentina 1:1 (kon.)
Wolfsburg – Neapol 1:4 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:4 (0:2)
SSC Neapol
Štvrtok 16.04.2015, 21:05 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Európska liga

Vfl Wolfsburg sa dnes z najlepšou formou nestretol a ich výkon bol ďaleko za očakávaním a tak to vyzerá, že po dnešnom výsledku sa nemecký celok z Európskou ligou rozlúči na týžden v Neapole. SSC Neapol dnes zvíťazíl zaslúžene. (22:56:37)

90+3

90+2
    Momentálne na trávniku ležia až dvaja hráči SSC Neapol a tentokrát už budu hráči Neapola ošetrení.

90+1
    V tomto zápase uvidíme ešte tri minúty navyše.

90
    V poslednej minúte sa ešte SSC Neapol dostal do šance, ktorá však ostala nepremenená a stav ostáva nezmenený.

89
    V predposlednej minúte ostal na zemi ležať Maggio, ale nakoniec aj s pomocou rozhodcu sa postavil a nebude potrebovať ošetrenie.

86
    Z ihrisla ochádza aj ďalší strelec gólu. Gonzalo Higuain prenechal svoje miesto obrancovi Henriqueovi, čo znamená, že hostia by už neradi inkasovali ďalší gól.

85
    Gonzalo Higuain sa chcel prebojovať cez Knocheho do zakončenia, ale Knoche ho nepustil a zobral mu loptu.

82
    Manulo Gabbiadini mohol napodobniť svojho spoluhráča Mareka Hamšíka, namiesto ktorého prišiel na ihrisko. Z veľkej diaľky vypálil a jeho strelu zastavilo až brvno domácej brány.

80
    Žltú kartu dostáva Bendtner (VfL Wolfsburg).
    Nicklas BENDTNER - 1:4

80
    VfL Wolfsburg dal gól!
    Ivan Perišič sa dostal do pokutového územia, kde ho bránili až dvaja hráči SSC Neapol, ale aj napriek tomu poslal prihrávku po zemi na NICKLASA BENDTNERA, ktorý len nastavil nohu a lopta skončila v sieti.

79
    Callejon vytvoril ďalšiu útočnu akciu, Neapol sa dostal k centru, ale Lorenzo Insigne by musel byť vyšší aby na loptu dočiahol.
    Manolo GABBIADINI - 0:4

77
    Neapol dal gól!
    Lorenzo Insigne poslal krásny ľahučký center do šestnástky, kde nedokázal žiaden z domácich hráčov loptu odvrátiť a tak lopta spadla rovno na nohu hráča, ktorý prišiel na ihrisko pred necelými dvoma minútami a MANOLO GABBIADINI zvyšuje náskok Neapolu. Myslím si, že po tomto góle je jasné, že Neapol z tohto dvojzápasu postúpi a rozhodol o tom už v prvom zápase.

75
    Najlepší hráč stretnutia Marek Hamšík opúšťa ihrisko a na jeho miesto prichádza Gabbiadini.

73
    Futbalisti SSC Neapol už s prehľadom kontrolujú výsledok a určite nebudú chcieť zbytočne inkasovať gól.

72
    Útočný faul domácich, ktorý dnes v útoku pôsobia bezradným spôsobom.

70
    Striedanie v tíme VfL Wolfsburg: z ihriska odchádza Guilavogui, prichádza Arnold.

Tomáš Podávka

Góly: 80. Bendtner – 15. Higuain, 23. Hamšík, 65. Hamšík, 77. Gabbiadini

Karty:   80. Bendtner (WOF)

VfL Wolfsburg: Benaglio- Rodriguez, Knoche, Naldo, Vieirinha- Gustavo, Guilavogui- Schurrle, De Bruyne, Caligiuri- Dost.
    Náhradníci: Grun- Arnold, Bendtner, Kolose, Perisic, Schafer, Trasch.
    Tréner: D. Hecking.

SSC Neapol: Andujar- Maggio, Albiol, Britos, Ghoulam- Lopez, Inler- Callejon, Hamšík, Mertens- Higuain.
    Náhradníci: Cabral- Jorginho, Gabbiadini, Gargano, Henrique, Insigne, Koulibaly.
    Tréner: R. Benitez.

Rozhodca: Antonio Mateu Lahoz (ESP)- Pau Cebrián Devís (ESP), Roberto Diaz Perez del Palomar (ESP)