Hongkong – Bosna a Hercegovina 8:0 (kon.) | KĽDR – SAE 7:0 (kon.) | Turecko – Gruzínsko 13:1 (kon.)
KĽDR
7:0 (5:0, 1:0, 1:0)
Spojené arabské emiráty
cz Pondelok 06.04.2015, 15:30 • İzmir BB Buz Sporları Salonu • MS - 3. divízia

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dne. (17:24:07)

Je za námi další utkání Mistrovství světa 3. divize. KLDR díky skvělé první třetině poráží Spojené Arabské Emiráty a připisuje si tak třetí výhru v turnaji, naopak arabský stát je stále bez výhry.

60:00

59:42
    Hra se v závěru vyrovná. Vyloučen je Omar Al Shamisi.

58:08
    Na trestnou lavici putuje Gwang Se Ri, jenž se provinil nedovoleným bráněním.

53:16
    KLDR právě vstřelila branku!
    Tlak korejců ovšem pokračoval a nakonec skončil první brankou v síti střídaného Al Dhareriho. Trefuje se HYOK NAM KIM! Asistence: Hyok Sung Ju, Ho Kwang Pak

53:07
    Spojené Arabské Emiráty v plném počtu.

51:07
    Za hákování je potrestán Omar Al Shamisi.

40:01
    Dochází ke střídání brankářů. Led opouští Al Suwaidi a nahrazuje jej Al Dhareri.

40:01

Střely na branku: 30 – 8

Je za námi druhá třetina, která nám nabídla jednu branku. Do třetí třetiny se tedy půjde za stavu 6:0.

40:00

39:34
    V úplném závěru druhé třetiny, ve které se vlastně nic nestalo vidíme branku! Autorem je HYOK CHOL AN!

20:46

20:01

Střely na branku: 20 – 5
    Po první třetině k tomu není daleko

Je za námi první třetina tohoto střetnutí, kterou jasně ovládl favorit z KLDR. Již od druhé minuty Korejci vedli a jejich gólostroj se zastavil až na pěti brankách. Třikrát zasebou se prosadil Ju Hyok Kim.

20:00

David Panuška

Góly a asistencie: 2. Kim S. (Ju, Kim M.), 5. Hong (Ri Ch., Kim H.), 8. Kim H. (Ri P.), 13. Kim H. (Hong), 18. Kim H. (Ri Ch., Hong), 40. An, 54. Kim N. (Ju, Pak Kwang)

KĽDR: Pak II – An, Ri, Kim N., Kim S., Pak S., Kim Ch., Jon – Kim H., Hong, Ri Ch. – Ju, Kang, Kim K. – Kim M., Ri S., Kim J. – Pak Kwang, Ri H.
    Spojené arabské emiráty: Al Suwaidi (41. Al Dhareri) – El Jachi, Al Sarour – Al Jnebi, Al Muharrami, Al Nuaimi, Al Mazrouei, Al Subousi, Al Shamisi, Al Blooshi, Al Yafeai, Al Saedi

Rozhodca: Feng – Aygun, Kaya