Lovosice – Dukla 26:25 (kon.) | Karviná – Zubří 31:29 (kon.) | Frýdek-M. – Plzeň 18:19 (po pr.)
Litovel – Zlín 29:25 (kon.) | Královo Pole – Hranice 29:24 (kon.)
Tatran Litovel
29:25 (15:16)
Handball PSG Zlín
cz Sobota 04.04.2015, 17:00 • Sportovní hala ZŠ Vítězná • Chance Extraliga mužů (CZ)

Střelecké statistiky

Litovel: Šmíd 8/1, Nedoma 6, Hanák 3, Schmalz 3, Havlíček 2, Dolák 2, Mičola 2, Číhal 2, Konšel 1.

Zlín: Poloz 7/2, Kafka 5, Zbránek 4, Indrák 4, Dujčák 3, Doležel 2. (23:03:35)

Ode mne je to pro dnešek vše, během večera ještě dodatečně doplním střelecké statistiky.
    U zítřejšího čtvrtého zápasu série play-out házenkářské extraligy mezi Litovlí a Zlínem se těším na přečtenou!

Ohlasy trenérů

Lubomír Krejčíř (trenér Tatranu Litovel): Jako každé utkání v play-off nebo play-out to byl především boj a my jsme v něm dnes obstáli. Myslím si, že rozhodlo naše domácí prostředí, fantastičtí diváci a z hlediska herního výkonu zlepšená hra do rychlého útoku. Z něho skóroval především Nedoma a v několika případech i hráči ze středu pole. To se nám ve Zlíně nedařilo. Vynikající byl Pavel Prauzek, který nás v závěru několika skvělými zákroky podržel. Jinak jsme také solidně hráli v obraně.

Jiří Mičola (trenér HC Zlín): Bylo to velice bojovné, tvrdé a vyrovnané utkání. Rozhodlo domácí prostředí a Litovel měla i štěstí, stejně jako my v předešlých dvou zápasech série.

Litovelskými hrdiny tohoto mače jsou zejména gólman Pavel Prauzek a křídlo Miroslav Nedoma. První ve druhé půli čaroval na brankové čáře, druhý zase sázel důležité branky.

Dámy a pánové, Litovel vyhrává třetí utkání souboje play-out se Zlínem a snižuje tak stav série na 1:2 na zápasy. Výhra Hanáků zároveň znamená, že se na půdě Tatranu bude hrát i zítra. Čtvrtý zápas začne stejně jako ten dnešní v 17 hodin.

60
    Konec zápasu. (29:25)

60
    A po něm ještě skóruje Tomáš Hanák. Litovel vítězí. (29:25)

60
    Číhal uklidňuje domácí – 28:25. (28:25)

60
    Navíc Doležel dostal dvě minuty za faul na Šmída. (27:25)

59
    Do konce zápasu zbývá poslední minuta. Domácí jsou blízko snížení v sérii. (27:25)