NY Rangers – Chicago 0:1 (kon.) | Edmonton – Columbus 3:4 (1:2 po s.n.) | Anaheim – LA Kings 3:2 (po pr.)
po s.n. (1:2)
Edmonton Oilers
3:4 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)
Columbus Blue Jackets
cz Štvrtok 19.03.2015, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • NHL

45:58
    Další přesilová hra pro Edmonton! Marko Daňo (CBJ) inkasuje dvě trestné minuty za hákování. Jedná se již o sedmý trest hostů, zatímco domácí byli vyloučeni pouze dvakrát.

32:45
    Po komerční přestávce začneme další přesilovou hrou edmontonských Olejářů. Vyloučen totiž byl Nick Foligno (CBJ) za podražení.

29:13
    René Bourque (CBJ) za brankou velmi nepříjemně srazil Boyda Gordona. Útočník Columbusu tak inkasuje dvouminutový trest, i když domácí fanoušci by si pochopitelně přáli větší.

24:39
    Kevin Connauton (CBJ) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Oilers tak mají šanci snížit na rozdíl jediné branky.

19:54
    Před koncem první třetiny tu ještě máme vyloučení. Dvě minuty za hákování inkasuje Benoit Pouliot (EDM).

12:12
    Ryan Johansen (CBJ) srazil protihráče u mantinelu a je vyloučen na dvě minuty za krosček.

06:00
    Další vyloučení. Dvě minuty za hákování inkasuje Cam Atkinson (CBJ). Díky tomu tak Oilers budou hrát přesilovku 4 na 3, která se později změní v klasickou početní výhodu.

04:23
    Dvě minuty za sekání inkasuje Derek Roy (EDM), současně je vylouen i Kevin Connauton (CBJ) za držení hole)

Michal Belšán

Góly a asistencie: 31. Roy (Pouliot, Jakupov), 42. Nugent-Hopkins (Eberle), 50. Jakupov (Klefbom, Ference) – 6. Savard (Wennberg, Hartnell), 24. Johansen (Murray, Atkinson), 51. Letestu (Johnson), rozh. náj. Wennberg