Lipt. Mikuláš – Nitra 4:3 (po pr.) | HC Slovan – Trenčín 2:7 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:7 (1:1, 1:2, 0:4)
HK DUKLA Trenčín
Pondelok 16.03.2015, 17:30 • Aréna Ondreja Nepelu • Hokejová extraliga juniorov play-off

S konštatovaním, že Dukla Trenčín si dnes zo svojim súperom poradila prekvapivo jednoznačne, hlavne zásluhou výbornej tretej tretiny a štvorgólového Zlochu a vyrovnala tak stav semifinálovej série na 1:1 sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok večera, (19:58:05)

Štatistiky brankárov po 3.tretine:

Christián Pavlas (SBA) 10/15 66,67%
    Denis Godla (SBA) 5/7 71,43%

Erik Kompas (DTN) 27/29 93,10%

60:00

52:43
    V rovnakom čase je za údery vylúčený na 5 minút + do konca stretnutia aj hráč Dukly, Curtis Lamp.

52:43
    Vylúčenie Slovan! Patrik Danišovský 5+DKZ, údery.

52:11
    Trenčín dal gól!

Na rozdiel piatich gólov zvyšuje LUKÁŠ BERÁK.
    Asistencie: Curtis Lamp, Matej Bača

51:00

JÁN Zlocha využíva presilovú hru a upravuje už na 6:2 z pohľadu Trenčína.
    Asistencie: Patrik Palovič, Richard Matejka

49:40
    Vylúčenie Slovan! Filip Vidovič, 2 minúty, údery.

48:59
    Hostia sa dostávajú do trháku zásluhou MARTINA PUŠA.

38:36
    Vylúčenie Slovan! Za napadnutie inkasuje obranca Tomáš Gula trest na dve minúty a k tomu aj desaťminútový osobný trest.

38:15
    Slovan Bratislava dal gól!

Slovan znižuje opäť na rozdiel jedného gólu zásluhou PATRICKA BRODEKA.
    Asistencie: Marco Halama, Jozef Tibenský

35:53

JÁN ZLOCHA sa presadzuje v krátkom časovom úseku po druhýkrát a posiela hostí do dvojgólového vedenia.
    Asistencia: Martin Puš

34:06

Hostia sa po druhýkrát ujímajú vedenia v tomto stretnutí. Úspešný zakončovateľom bol v tomto prípade JÁN ZLOCHA.
    Asistencia: Patrik Koyš

29:40
    Vylúčenie Trenčín! Boris Sádecký, 2 minúty, podrazenie.

Róbert Michalec

Góly a asistencie: 7. Krajč (Uličný), 39. Brodek (Halama, Tibenský) – 3. Hochel (Koyš), 35. Zlocha (Koyš), 36. Zlocha (Puš), 48. Zlocha (Trudman, Holenda), 49. Puš (Briestesnký, Tužinský), 51. Zlocha (Palovič, Matejka), 53. Berák (Lamp, Bača)

HC Slovan Bratislava: Pavlas- Bílik, Valjent, Gula, Kuzmín, Ficel, Vidovič, Mihňák, Uličný – Brodek, Mlynčár, Tibenský – Kollar, Halama, Danišovský – Škoda, Bednarič, Šimonič – Galis, Kundrát, Krajč
    HK DUKLA Trenčín: Kompas – Holenda, Hochel, Matejka, Palovič, Bača, Trška, Lamp, Rajnoha – Briestenský, Zlocha, Koyš – Špankovič, Tužinský, Pardavý – Puš, Sádecký, Berák – Trudman, Longauer, Duda

Rozhodca: Kubuš – Kacej, Orolín